Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wygodny mundur letni - Pencott GreenZone


Recommended Posts

Witam

Mam zamiar zakupić mundur letni, odpowiedni nawet przy większych upałach.

Najchętniej w kamuflażu Pencott GreenZone, ponieważ bardzo mi się podoba i pasuje do środowiska w którym się strzelam.

Zastanawiam się nad tworami Helikon Tex:
CPU:
https://e-militaria.pl/2065-bluza-cpu-helikon-pencott-greenzone.html
 

Oraz Combat Shirtem:

https://www.ceneo.pl/27915015


Są jeszcze produkty Cedar'a, Leo Kohler'a, Black Mountain Tactical oraz Combat Set Emersona gen.2 i 3.
Lepiej sprawdzi się Combat Shirt czy CPU tego Helikona?
Czy może lepiej zainteresować się produktami innych firm?
Fajnie jakby wypowiedziała się osoba która miała styczność z tymi produktami.

 

 

Link to post
Share on other sites
15 minut temu, _Czarny_ napisał:

W czym te są lepsze.

Wolałbym nie wydawać więcej niż 600-700zł

Link to post
Share on other sites

Jakoś materiałów głównie, ale także przemyślany krój. Widziałem je w akcji bo w Mazowieckim przynajmniej dwie osoby to mają. Niestety jeszcze nie sprzedałem Nerki więc własnych nie mam. Czaję się na spodnie, ale jak zawsze ważniejsze wydatki.

 

Jak chcesz wiedzieć więcej informacji z pierwszej ręki to pisz PW do usera roos. On właśnie ma UF Pro w PenCott'cie.

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Yahalom napisał:

SPECOPSa możesz poszukać. Leo Kohler? Może Cedar? (chociaż w ostatnim przypadku to nie wiem jak z jakością)

Mówimy o combat shircie?

Czyli jest on bezkonkurencyjny na upał?

Mam na myśli mundury oczywiście.

Jak wypadają Combat Sety emersona?

Badziewie?

Mam po prostu możliwość zakupu całego cpu w greenzone helikona, w całkiem niezłej cenie.

Edited by Mixonik
Link to post
Share on other sites

O wszystkich ciuchach - jeśli chodzi o krój/jakość szycia to bezapelacyjnie UF Pro/SPECOPS/Leo Kohler.

Ciężko oceniać CS'y pod kątem upałów, bo każdy inaczej może to wszystko rozumieć, niemniej jednak ceratex z korpusu cs'ów Helikona woła o pomstę do nieba... No, ale tak jak pisałem, wszystko jest tak naprawdę względne - jednemu będzie przeszkadzał Helikon, a innemu trochę grubsza "koszulka" trudnopalna z SO. 

Pod względem korpusów w combat shirt'ach moim numerem jeden jest Currahee - niestety nie szyją w Pencott ;)

 

Link to post
Share on other sites
17 minut temu, Yahalom napisał:

O wszystkich ciuchach - jeśli chodzi o krój/jakość szycia to bezapelacyjnie UF Pro/SPECOPS/Leo Kohler.

Ciężko oceniać CS'y pod kątem upałów, bo każdy inaczej może to wszystko rozumieć, niemniej jednak ceratex z korpusu cs'ów Helikona woła o pomstę do nieba... No, ale tak jak pisałem, wszystko jest tak naprawdę względne - jednemu będzie przeszkadzał Helikon, a innemu trochę grubsza "koszulka" trudnopalna z SO. 

Pod względem korpusów w combat shirt'ach moim numerem jeden jest Currahee - niestety nie szyją w Pencott ;)

 

Rozumiem że emerson szajs?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...