Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specny arms M16 M203 SA-G02


Recommended Posts

Witam wszystkich kupiłem replika od kolegi pełny stock poza sprężyna i wymienionym okablowanie i dodanym przeze mnie mosfetem.Sprezyna m140 od specny.

Potrzebuję taki zrobić upgread aby replika miała troszkę więcej fps bodajże ma 420 teraz, zależy mi na tym aby powiększyć jej zasięg aby zrobić z niej coś pomiędzy snajperką a karabinkiem.

Link to post
Share on other sites

Sprężyna M140 od Specny? Jest taka?

 

Na stockowej sprężynie M120 (tej mocniejszej z zestawu) da się wycisnąć 440-450fps, wystarczy uszczelnić układ, dopasować gumkę, wyosiować szkielet itp. Niegdyś w starszych seriach specny udawało się wycisnąć nawet 460. Myślę, że wymiana sprężyna to ostatnia rzecz, którą powinieneś wymienić. No chyba, że chcesz o wiele więcej fps np. 500, wtedy oczywiście wymiana springa jak najbardziej. Mówisz właśnie o czymś w rodzaju dmr'ki - 500fps byłoby ok.

Link to post
Share on other sites

U mnie ta replika w pełnym stocku strzela bardzo poprawnie, z celnością 70 m w sylwetkę przy  430 fps. Aż się mocno zdziwiłem. Zwykle grzebię, ale tutaj bym nic nie ruszał. Zrobiłem tylko doszczelnienie i przegląd GB.

Edited by 3kor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...