Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konkurencja dla CZ Scorpion Evo?


Recommended Posts

Polecę G36C  aresa/boyi

Mam bojca, bardzo chwalę. Ares - wiadomo, lepsze wykonanie, jednak nowsze wypusty nie miały zwalniacza sprężyny.

Umarex też ma giety, dawniej rebrandował właśnie aresa, później ktoś inny już je robił. 

Specna to też klon aresa, jednak co do jakości się nie wypowiem bo opinie są mieszane.

 

 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, aramis napisał:

Polecę G36C  aresa/boyi

Mam bojca, bardzo chwalę. Ares - wiadomo, lepsze wykonanie, jednak nowsze wypusty nie miały zwalniacza sprężyny.

Umarex też ma giety, dawniej rebrandował właśnie aresa, później ktoś inny już je robił. 

Specna to też klon aresa, jednak co do jakości się nie wypowiem bo opinie są mieszane.

 

 

Dzięki za odpowiedź. Właśnie gieta jakoś niekoniecznie mi się podoba. Jeżeli już wolałbym coś z rodziny m4. Koniecznie kompaktowe i z systemem szybkiej wymiany sprężyny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Też bym z chęcią usłyszał jakie są kompaktowe repliki z szybką wyminą sprężyny. Ale z taką wymianą co nie trzeba wyjmować GB z body.

Mi na myśl przychodzą:

Scorpion EVO od ASG

G36C od Aresa

UMP od Aresa

M4 z krótkim frontem od Amoeba, ICS, Specna z SAEC, Ares

AUGi z krótkimi frontami od APS

i miejsce honorowe M249 PARA ;)

Coś jest jeszcze? Pewnie jest kilka replik od Aresa które można uznać za kompaktowe. Są jakieś MP5?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...