Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Defender RIS [ASG]


Recommended Posts

Czołem,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Defendera w pełnym stocku. Replika daje radę, ale po tym czego doświadczyłem ostatnio na wymianie kompozytu jednakowoż muszę rozważyć tuning. 

 

Czego doświadczyłem, możecie zapytać... jakichś 10m za mało doswiadczyłem, ot co :)  przy kulkach 0.2 i 0.25

Jako absolutny leszcz w temacie tuningu pneumatyki zwracam się do Was, doświadczeni i mądrzejsi ode mnie, o rady i propozycje co zrobić, ażeby kulki nosiło lepiej i celniej. Znaczy, zrobiłem pracę domową i doczytałem co z czym się wiąże, ale chodzi mi bardziej o kolejność dokonywania zmian i "za-i-przeciw".

Ps, Defendera mam z tej "nowszej" serii. Znaczy lata mi pokrywa zamka tworząc efekt klekotu bocianów.

 

Pozdrawiam!

Edited by Pusjel
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, wallop napisał:

Dobra precka, dobra guma hopup, flathop i lepszej jakości, cięższe kulki.

Preckę ten model ma w pakiecie. Tak przynajmniej twierdzi producent. Tylko z nikąd nie jestem w stanie wygrzebać co tam właściwie siedzi. Jakaś tajemnica..  albo sami nie są w stanie powiedzieć bo, na przykład, pakowali "co było"...

Link to post
Share on other sites

Witaj.

Kulki zaaplikuj g&g / bls  

Precka na poziomie systemy w stoku  jeżeli to są te same lufy 6.05 co były w kwa/asg  . T

Ewentualna zmiana na promyka , nic poniżej nie ma sensu . 

Jak wyżej zacznij od  gumy/flathopa -> Cięższe kulki  jak nadal czegoś brakuje to Lufa .

W nastepnej kolejności więcej fps .

Poszukaj w środowisku rzetelnego serwisanta który Ci to zmontuje jeżeli brakuje Ci doświadczenia . 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Promyk to syf. Jedyną sensowną lufą w tej cenie jest PDI 6,05mm, poniżej tego Madbull Steelbull.

W pierwszej kolejności serwis zerowy, wymiana/zabezpieczenie newralgicznych części, które lubią padać (głównie tłok, styki) doszczelnienie, wymiana gumy, lufy i flathop. Dobre kulki oczywiście także.

Później jak będzie źle to fps'y i ewentualnie konkretniejszy tuning, lepsza lufa, lepsze części gb, precyzyjna komora itp.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...