Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Za długi tłumik do repliki ak-105 Cyma (cyma cm 040b)


Recommended Posts

Witam, mam pytanko odnośnie długości tłumika, mianowicie postanowiłem zmienić lufę w mojej cymie 040b na preckę 6.03, jest już zamontowana ale ma długość inną niż stock i by nie wystawała potrzebuję tłumika 110 mm, z tym nie jest problem lecz pytanie dotyczy tego czy mogę zamontować dłuższy np 195 mm?

Pytam bo gdzieś czytałem, czy widziałem na filmie jak gość zamontował dłuższy tłumik o kilka centymetrów i kuli dostawały szał, co 5-6 leciała prosto, jak go zdemontował to wszystko wróciło do normy.

Z góry dzięki za info.

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

Ja własnie zamówiłem jeszcze do tej precki gumkę systema i nic więcej nie planuję z nią robić poza dokupieniem tłumika a raczej jego imitacji i chcę coś w granicach 190-200 mm, wiem że to tylko ak-105 i para snajperki z niego nie zrobię ale tak sobie wymyśliłem i tak zostaje :)

Dodam tylko, że precka jest przeznaczona 6.03 do cymy CM700 i ma 465 mm a producent to Big Dragon, nie jest to wysoki lot ale a oryginalną gumką jakoś daje radę, zobaczę jak się sprawdzi z systemą.

Myślisz, że z takim tłumikiem nie będzie problemów?

Link to post
Share on other sites

No to jest cyma 040b czyli ak-105, długość lufy zmierzona to 390 mm, z tego co wiem gearbox jest ten sam co w 040 ak-74 z tym, że lufa jest po prostu dłuższa a gość ze sklepu, w którym ją kupiłem mówił, że ten typ cylindra  spokojnie da rade przy takiej lufie.

Czyli spokojnie mogę dać tłumik 190-200 mm i będzie hulać, tego się chciałem dowiedzieć, dzięki za info.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...