Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AR15] Używane G&P czy może jednak nówka od CA / G&G


Recommended Posts

Cześć wszystkim! 

Swego czasu troszkę się strzelałem, aczkolwiek były to bardziej zabawy 'za dzieciaka', niżeli poważniejsze podejście do tematu. W związku z przeprowadzą do normalnego kraju (Słowenii) postanowiłem wrócić do ASG. Mając około 15 lat przewinęło mi się przez ręce kilka replik (AK, G36KE oraz M4A1). I zabijcie mnie, ale nic mi tak w ręku nie leżało jak kawał zachodniego złomu :) 

Teraz stoję przed wyborem, gdyż w moim budżecie (nie chcę wydać więcej jak 800zł na replikę) mogę albo przejechać się do Gunfire i wybrać tańsze modele replik AR od dość dobrych producentów (CA, czy G&G). Wiadomo, że od razu należałoby wymienić gumeczkę, kupić aku oraz ładowarkę... Natomiast powiedzmy, że wszystko przeboleję. 

Drugą opcją jest bardzo miła aukcja na Allegro. Mam nadzieje, że umieszczając link nie łamię regulaminu (nie jestem w stanie sprawdzić, gdyż chyba wysypały się hiperłącza i nie przerzuca mnie na regulamin). 

https://allegro.pl/karabinek-asg-g-p-magpul-m4-coyote-brown-i7571009619.html#thumb/8

Replika wygląda bardzo dobrze. Tuning wygląda na zrobiony z głową, gdyż celowany w uszczelnienie układu, a nie milion fps'ów. Dodatkowo troszkę szpeju, jak magi etc. Dodatkowo moja pierwsza eMka, 'za szczyla' również była ze stajni G&P i dostarczyła mi mnóstwo funu. 

Co do moich założeń to znalazłem grupę, strzelającą się dość casualowo. Liczy się dla mnie tzw. fun factor. Nie zależy mi na najwybitniejszych osiągach, tuningach itp. Chcę replikę z którą pójdę na strzelankę i będę wiedział że mnie nie zawiedzie. Dodatkową sprawą jest to, że mam dwie lewe ręce, więc może być ciężko z ewentualnym serwisem. 

Wiem, ze temat jest dość teoretyczny, ale co sądzicie o tym wszystkim? 

Z góry dzięki i jeszcze raz mam nadzieję, że linkiem nie łamię regulaminu! :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...