Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej.

Zastanawiamsięnadwymianą sprężyny w moim stockowym RK-02. Chciałbym wsadzić 130, tylko myślę czy brać Guardera czy Poseidona (ostatnio na Taiwangun są w promocji). Jak to jest z Poseidonem w porównaniu z Guarderem, jakościowo, żywotność, moc sprężyny ? Jestem dosyć świeży ale wyczytałem że Guarder jest jak najbardziej dobry.

Link to post
Share on other sites

Ja też jestem ciekaw sprężyn Poseidon. Guardera to na dzień dzisiejszy loteria. Co kupię sprężynę to inne fps. 

- SP120 - jedna stuka daje 450-460 fps, inna ledwo 420 fps, straszna loteria.

- SP130 - często nie mieści się na podwójnym łożyskowaniu, jak już wejdzie to daje prawie 500 fps.

- SP140 - zawsze wychodzi ponad 500 fps.

Szukam jakiejś alternatywy na 450 fps, myślałem że znalazłem (G&G M140, daje dokładnie 140 m/s, czyli około 455 fps), ale strasznie ją słychać (brzęczy). Najczęściej takich fps chcą klienci, który oddają mi repliki na serwis. Ktos montowal sprężyny Poseidon pokroju 130 lub 140? Jakieś opinie? Wyglądają jak sprężyny Madbull, które są bardzo dobre, tylko nigdzie ich nie ma dostępnych.

 

Link to post
Share on other sites

Sprężyny Guarder'a na dzień dzisiejszy to shit. Raz, że nie wiadomo jakiego springa dostaniemy bo jak wyżej Sławomir napisał SP120 może dawać różny wynik. Po dziś dzień trafiam na springi, które raz dają 400, 420, inne 450-460, a jeszcze inne 470-480... SP120 w dodatku bardzo szybko się ubija. Wraz ze znajomym kupiliśmy kilka sztuk i obojgu nam pojawiły się fps'y na poziomie 450 i 460fps, po jakimś czasie było u niego 380, a u mnie 420...

SP130, 140, 150 pękają.

Sprężyn poseidona nie miałem, ale polecam springa Modify, Prometheus oraz Ultimate.

Sławek, pod 450fps polecam Prometheus MS135SP lub Ultimate M125.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...