Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiana sprężyny w Specna Arms SA-H01


Recommended Posts

Witam.

Mam problem z wymianą sprężyny w tejże replice. Nigdy nie rozbierałem żadnej innej, więc znalazłem jakieś poradniki. Niestety pozostałe repliki z tej serii mają inne prowadnice kolby. Nie mam pojęcia, jak się dostać do śruby, pierścień odkręciłem bez problemów. Drugi problem jest taki, że kable są poprowadzone na przód, więc muszę wyjąć jakoś końcówkę (małą tamiyę) z foregripa, bo nie ściągnę górnej części body, Nie mam pojęcia jak to zrobić, pewnie trzeba coś poodpinać w foregripie, ale otwory są tam bardzo małe i nie jest rozbieralny na dwie części.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Kolby nie musisz ruszać żeby wyjąć GB.

Zacznijmy od zdjęcia górnej części body. Kable masz na przód, więc powinny być gdzieś na kablach łączenia, nasuwki głośnikowe, takie jak masz na silniku repliki. Jak nie ma to znaczy że chińczyki montowali wtyczkę (tamiye) po złożeniu repliki czyli musisz ciąć kable ;)

Potem wyjmowanie jak w każdej M4, filmików jest wiele.

Link to post
Share on other sites

Jeśli faktycznie nie trzeba ściągać kolby, to chwała Bogu.

Do repliki zamówiłem od razu ten MOSFET Jefftron z okablowaniem i aktywnym hamulcem, zostało to od razu zamontowane w serwisie sprzedawcy. Widzę, że MOSFET jest zamontowany kawałek za wtyczką, a ciut dalej są kable z czymś na ich wierzchu, widać pod spodem konektorki. Za nic w świecie nie mogę tam nic zdjąć z tych kabli, czy cokolwiek rozłączyć. Miejsca jest bardzo mało.

To tak wygląda ta "szybka" wymiana sprężyny bez fachowych narzędzi? Wiem, że to nie SAEC, ale bez przesady.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...