Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uciekający Dystanser (flat)


Recommended Posts

Witam, 

Od jakiegoś czasu, konkretnie od momentu upgrade gumki w replice karabinu snajperskiego M40A3 - Cyma CM.700, w którym to komora jest trochę z tych uprzykszajacych życie  (ramionka jak w PDI L96 + paskudna nieszczelność w miejscu wejścia nozzle-a)  borykam się z problemem rozchodzonego/rozbieganego/roztańczonego - uciekającego Dystansera flat - hop. Początkowo miałem plan zmiany stockowego( czarny na zdj) na flat-nub omega firmy maple leaf dla zmienionej gumki na Maple leaf macaron 60, jednak ze względu na problemy z jej dostępnością pokusialem się o OMEGĘ od airsoftpro, która zdaje się działać niczego sobie z tą gumką, jednak do czasu, kiedy nawet mimo prostego - idealnego ułożenia w komorze, chodzi on na boki, często w prawą stronę. winne będą z pewnością ramionka, które skleiłem po raz drugi cyjanoakrylem do prostej blaszki, za pierwszym razem kropelką, niedługo po tym jednak puściła. cyjanoakryl trzyma jednak będę je wyrównywał dziś,co powinno zmniejszyć ruch Dystansera. 

Pomimo powyższego - jest możliwość unieruchomienia Dystansera w miejscu? 

Na zdjęciu 2 obrazowo pokazuje ile Dystanser ma miejsca na przemieszczanie się. stockowy Dystanser nie miał takiego problemu, jednak średnio mi się widzi stosowanie go z gumką typu flat. stock to zwykły walec, a airsoftpro ma flat  wygięta lekko w łuk idealnie dopasowując się do gumki, dając idealny nacisk na gumkę) 

15424470945792244037462566893274.jpg

15424475840551095410895149133181.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...