Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Fire Hawk G&G


Recommended Posts

Witam,

Jestem nowy w temacie, w sumie nie wiem czy to jest dobry dział. 

Chciałbym zaopatrzyć się w replikę z tematu. Pytanie czy w obecnej chwili jest ona niedostępna w Polsce?

Te 700 zł na replikę mógłbym wyłożyć, jest na taniemilitaria za 685 ale niedostępna. Może jest jakaś alternatywa (sklep)?

 

Mam kilka pytań żółtodzioba.

1. Czy zielony celownik laserowy jest dozwolony w cqb ?

2. Czy karabin ma dużo opcji na upgrady? Rov/max cqb fps, celność itd.

3. Czy są maski typu paintball z atestem do asg?

4. Czy mundury typu gign/swat są popularne i dlaczego tak wiele osób chodzi w camo?

5. Czy zimą też się strzela czy szkoda sprzętu na niskie temperatury?

 

Link to post
Share on other sites

G&G Fire Hawk ma chyba dwie wersje: zwykłą i z DSG.

Na Taniemilitaria.pl za 660 była wersja DSG, a za 590 zwykła.

Teraz jest jakaś wersja (pewnie zwykła) na Gunfire.pl za 1060 i to samo tylko taniej przez Allegro za 860.

Ad 1. Lasery nie są zabronione w Polsce, a o dopuszczeniu na konkretnej imprezie decyduje organizator.

Ad 2. Jest to zwykła eMka tyle że z krótkim frontem. Tuningujesz jak chcesz. A czy jest sens tuningować plastikową eMkę to decyzja właściciela.

AD 3. Jeżeli maska ma atest na paintball to będzie też dobra do ASG.

Ad 4. Widuje się ludzi w czarnych lub granatowych mundurach w CQB, ale nie są tak popularne jak w jakimś kamuflażu bo czarne widać w lesie, a większości pewnie nie chce się kupować oddzielnego ubrania do CQB.

Ad 5. Wielu ludzi strzela się cały rok, niezależnie od temperatury.

Link to post
Share on other sites

Sugerujesz że jest to średnia replika nie warta przeróbki wersji pudełkowej? W podobnej cenie mam też metalową Aksu 040H od cymy.

Sądziłem że wybrałem dobry i ciekawy wizualnie produkt idelny do cqb :)?

Nie wiem jakie są realia ale wydaje mi się że broń o amunicji ostrej powinna być jak najlżejsza materiałowo. Siły specjalne i tak mają na sobie kilkanaście kilogramów ciuchów itd.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Deadshot napisał:

Sugerujesz że jest to średnia replika nie warta przeróbki wersji pudełkowej? W podobnej cenie mam też metalową Aksu 040H od cymy.

Według mnie po prostu nie opłaca się tuningować plastikowych eMke, poza jakimiś tam podstawami - gumka, kable, mosfet. Zamiast większego tuningu lepiej dołożyć do metalowej.

Załóżmy najpierw że budżet to jednak 860 zł. Bo ja taniej tej repliki nie widzę. Trochę dużo jak plastikową eMkę. Zwłaszcza że już do 900 zaczynają się polecane metalowe .

Jeżeli ~700 zł to ok, można brać, trochę się pobawisz, dozbierasz kasę na coś lepszego, a tą sprzedasz. Tylko że za 700 zł tej repliki obecnie nie ma. Teraz w ogóle jest cisza po promocjach black friday, a przyszłymi promocjami świątecznymi. Chyba lepiej poczekać na nowe promocje z zakupem czegokolwiek.

Jakbym ja miał dzisiaj coś kupić za ~700 to wybierał bym z:

https://gunfire.com/pl/products/replika-pistoletu-maszynowego-cm049-1152192529.html

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-g12-ebb-1152217925.html

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-am-002-1152206600.html

http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-045c-cyma?from=listing&campaign-id=20

11 godzin temu, Deadshot napisał:

Sądziłem że wybrałem dobry i ciekawy wizualnie produkt idelny do cqb :)?

Jest to na pewno ciekawa wizualnie replika, ale określenie "dobra" bardzo zależy od ceny. Dobre jest MP5 od Galaxy za 300 zł i dobra jest M4 od VFC za 1500 zł. Ta replika według mnie nie jest dobrym wyborem za 860 zł.

11 godzin temu, Deadshot napisał:

Nie wiem jakie są realia ale wydaje mi się że broń o amunicji ostrej powinna być jak najlżejsza materiałowo. Siły specjalne i tak mają na sobie kilkanaście kilogramów ciuchów itd.

Dobrze jest jak broń jest lekka, ale najważniejsze jest żeby była niezawodna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...