Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G Predator - raz a porządnie?


Recommended Posts

Aloha!

W pierwszym moim wątku na forum parę osób pomogło mi się w końcu zdecydować na pierwszą replikę. Wybór padł na G&G predator. Planuję dopieścić od razu replikę tak by nie musieć się potem martwić. Fundusz maksymalny to +/- 600 zł. Nie wiem ile trzeba przeznaczyć na porządny upgrade? Przeznaczenie repliki na okres zimowy to oczywiście CQB jednak z nadejściem sezonu chcę się przerzucić na hasanie po lesie.

Moja wiedza opiera się jedynie na tym co udało mi się wyczytać na owym forum dla tego potrzebował bym pomocy w doborze zakresu pracy co bym na totalnego gamonia przy serwisancie nie wyszedł. Replika oczywiście ma gwarancję ale nie zależy mi na niej.

Chciałbym poprawić ogólna pracę repliki oraz jej zasięg. Na pewno muszę wymienić sprężynę na taką która będzie spełniać wymagania CQB 350fps oraz nie będzie taka głośna(sic!).  Z forum doczytałem, że w tej replice od razu na start jest do wymiany tłok i głowica. Myślałem również o wymianie komory hop-up?

Lufa precyzyjna będzie kolejnym zakupem w tym chciałbym się skupić bezpośrednio na bebechach.

Z racji tego, że nie znam się za bardzo jeszcze na firmach i ich produktach czy byłby ktoś na tyle życzliwy by coś podpowiedzieć? Co warto od razu wymienić?

 

Pzdr.

 

 

Link to post
Share on other sites

Lufa Madbull Steelbull 247mm - 150zł

Tłok SHS z pełną metalową szczęką (bez wycięć) (może być Specna Arms) - 15-20zł lub nieco lepszy Retro Arms (stara wersja) - 70zł lub high end Retro Arms CNC - 120zł

 

Proponowałbym tutaj kupno kompletnego zestawu tuningowego od Lonex/Ultimate. Koszt około 150zł, a masz tam całą pneumatykę (cylinder, głowicę tłoka, głowicę cylindra oraz dyszę).

https://gunfire.com/pl/products/wzmocniony-zestaw-cylindra-z-glowica-tloka-pom-do-m4-sr-16-m733-1152202846.html

Wychodzi 2x taniej niż jakbyś miał kupować te części osobno.

 

 

Gumka do dopasowania - od 20 do 80zł

Zderzak tłoka/sorbo - 30-40zł

Sprężyna Modify - 50-60zł

Komora Retro Arms/Prowin - 100-120zł

Dystanser flathop Prometheus - 70zł (zestaw dwóch sztuk)

 

Pod znakiem zapytania pozostaje układ ETU - często sprawia problemy. Ostatnio dwie sztuki GC16, które miałem na serwisie nie miały z nim problemu - repliki nowe prosto ze sklepu. Być może producent coś poprawił lecz z wyglądu jest to ten sam układ.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, wallop napisał:

Lufa Madbull Steelbull 247mm - 150zł

Tłok SHS z pełną metalową szczęką (bez wycięć) (może być Specna Arms) - 15-20zł lub nieco lepszy Retro Arms (stara wersja) - 70zł lub high end Retro Arms CNC - 120zł

 

Proponowałbym tutaj kupno kompletnego zestawu tuningowego od Lonex/Ultimate. Koszt około 150zł, a masz tam całą pneumatykę (cylinder, głowicę tłoka, głowicę cylindra oraz dyszę).

https://gunfire.com/pl/products/wzmocniony-zestaw-cylindra-z-glowica-tloka-pom-do-m4-sr-16-m733-1152202846.html

Wychodzi 2x taniej niż jakbyś miał kupować te części osobno.

 

 

Gumka do dopasowania - od 20 do 80zł

Zderzak tłoka/sorbo - 30-40zł

Sprężyna Modify - 50-60zł

Komora Retro Arms/Prowin - 100-120zł

Dystanser flathop Prometheus - 70zł (zestaw dwóch sztuk)

 

Pod znakiem zapytania pozostaje układ ETU - często sprawia problemy. Ostatnio dwie sztuki GC16, które miałem na serwisie nie miały z nim problemu - repliki nowe prosto ze sklepu. Być może producent coś poprawił lecz z wyglądu jest to ten sam układ.

 

 

 

Dzięki za szybką odpowiedź! Z resztą już nie pierwszy raz ;) Zaraz posprawdzam i poczytam o tym co podesłałeś. Po podsumowaniu wyszło 370 oczywiście serwis weźmie również za robotę. Czy warto się czymś jeszcze zainteresować według ciebie?

Czy przy wymianie części na w/w jak na sezon wrzucę mocniejszą sprężynę to będzie to się nadal kupy trzymać? 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...