Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam Ratsa i niespecjalnie go widzę jako pierwszą linię (rozumianą jako uzupełnienie kamizelki).

Do obładowania się do lasu kilkunastoma kilogramami nadaje się świetnie, ale na pierwszą linię lepiej wziąć coś lekkiego z dwoma rzędami molle.

 

Co chcesz nosić na pasach 1 i 2 linii?

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

1 linia - boczniak, ifak, 1 mag do głównej, nóż, zrzut, cargo, 2 granaty i ewentualnie duperele jak np. sere kit. Dobrze, gdyby miał możliwośc podłączania paneli udowych.

2 linia - wszystko co do lasu. 6-8 magów do długiej + 1 do krótkiej , buttpack, radio, cargo, ifak, boczniak, zrzut, granaty, nóż.

Pas wewnętrzny ma byc takim typowym pierwszej linii (2 komórki "połówki" molle), ale wole miec pas z miejscem na wkłady. No i czasem kompatybilnośc z uprzężą się przyda.

A zdziwiłeś mnie tym że RATS nie podchodzi pod kamizelkę. Do tej pory byłem przekonany, że to bardziej TCP jest na zieloną.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie tyle nie podchodzi co raczej przerost formy nad treścią w pierwszej linii.

Oba nadają się do zielonej, ale Rats pozwala jeszcze na dołożenie uprzęży i miękkich wkładów.

 

Da Ratsa będziesz potrzebował sztywnego pasa wewnętrznego, możesz kupić sztywny z mollami i używać go zamiennie jako pierwszej linii albo wewnętrznego do Ratsa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...