Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L86A2 LSW STAR Airsoft


Recommended Posts

Cześć,

Jak kończyłem z airsoftem jakieś 4 lata temu, przywędrowała do mnie, zupełnie przypadkiem replika Brytolskiego LSW. Liczyłem że kiedyś wrócę do środowiska, więc zrobiłem przegląd zerowy, wymieniłem gumkę hop up, wszystko śmigało jak należy, a serwis Gunfire nie stwierdził żadnych wad. Sam gearbox mimo że (oryginalnie) plastikowy, po upływie tylu lat trzyma się lepiej niż niejeden po kilku strzelankach. ;) Niestety z racji wielu obowiązków powrót nie powiódł się natomiast sama replika leżała nieużywana w pokrowcu. O niej samej wiem tylko tyle ile czytałem w archiwalnych zapowiedziach na WMASGu z 2006 roku i ubogiej stronie producenta (http://www.starairsoft.com/product_detail.php?productid=194). Aktualnie nigdzie w sklepach nie ma jej dostępnej, a przynajmniej ja nie znalazłem. Są stare pojedyncze oferty w zagranicznych sklepach, ale nieaktualne już od blisko 9-10 lat.

Stąd moje pytanie, czy ktoś miał z nią kiedyś styczność, rozkładał na części pierwsze, widział co jest w środku i czy jakiś Brytofil/ pasjonat , mógłby mi mniej więcej nakreślić ile używane L86 aktualnie kosztują? (pomijając fakt że to jest zabytek starszy od pewnej grupy graczy :P) oraz oczywiście jak to się ma do nowych replik ICS/ Aresa? Cena na stronie STARA to 760$

Pozdro

Karas


 

 

Edited by Karasnikov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...