Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie forumowiczów, jestem od jakiegoś czasu posiadaczem karabinku snajperskiego Cm703 firmy CYMA  ogulnie jestem zadowolony z działania i wykonania jak za taką cenę, problem tkwi w tym że ten model jest mało popularny i ciężko o części zamienne pod jakimi symbolami pasują części bo nie mam pojęcia czy to vsr czy MB chodzi mi o wymianę cylindra i jakiś zestaw tuningowy na 550 FPS. Proszę o pomoc albo jakieś linki do części wewnętrznych pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sam się pytałem więc ci odpowiem. Jedynie co wymienisz to lufe gumkę ...i tyle. Możesz sprężyne od AWS i tutaj się kończy. Dlaczego? Cylinder ma 24 mm (wewn to 23 +-) podczas kiedy standardy TM mają 22 (21 -+) Tak więc albo wytoczysz u tokarza cyl+tłok oraz zespół spustu (chociaż mój przez ponad rok nie miał śladów) albo latasz z wymienioną tylko lufą (chyba vsr + gumka vsr) :/  

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
6 godzin temu, EszOzwierz napisał:

Jaki więc standard gumek tutaj pasuje? Te od VSR  bo AEG raczej wątpię. Tak samo jak z lufami no i przede wszystkim sprężyną? rzeczywiście pasują od AWS? Czy dzielą się np na 7 i 9 mm no i są jakieś sprężyny do polecenia konkretne? 

Ja wsadziłem czerwonego madbulla do VSR i pasowało to samo lufa. Sprężyna AWS ale ścięta do 18 cm. Sprężyna polecana m140 wyżej jak dla mnie nie warto się pchać bo wszystko pierdyknie... chociaż ja miałem m130 i seary tłoka i spustu bez rysek.

 

 

Edited by predarcio
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

https://www.airsoftstore.ru/zapchasti-i-tiuning/tcilindry-golova-tcilindra/tcilindr-s-golovoi-dlia-cyma-l96-cm703-spring-ars  tu znalazłem dedykowane części ale to Rosja niestety dzwoniłem do nich i nie wyślą bo podobno nie przejdzie przez cło toteż byłem zmuszony by wytoczyc na cnc maszynach koszt takiego cylindra 160 zeta ale głowica została stokowa i jeszcze jakiś tłok by się przygal ale dotego dochodzi zdezak co generuje duży problem by to wszystko dopasować 

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam, CM703 to klon TM L96 tak jak WELL MB440x więc https://airsoftpro.cz/en/gun-parts-upgrade/sniper-rifles-parts/for-tm-aws-well-mb44xx/results,1-48 , wygląda na to, że sami klepią części , warto zapytać czy są w stanie zrobić też dopasowane części do Cymy jeśli te z oferty nie podejdą, poza tym z Czech łatwiej sprowadzić, pozdro

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
W dniu 7.12.2019 o 20:01, sjzmisiek napisał:

Witam, CM703 to klon TM L96 tak jak WELL MB440x więc https://airsoftpro.cz/en/gun-parts-upgrade/sniper-rifles-parts/for-tm-aws-well-mb44xx/results,1-48 , wygląda na to, że sami klepią części , warto zapytać czy są w stanie zrobić też dopasowane części do Cymy jeśli te z oferty nie podejdą, poza tym z Czech łatwiej sprowadzić, pozdro

Pytałem, odpisali że zespół spustu nie łapie a cylinder jest chudszy od stockowego przez co będą luzy, pozdro 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...