Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z torem lotu kulki


Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu testuje swoją replikę.

SR25 PJ:

-150m guarder

-545 fps

-gumka Maple Leaf  Monster 70° + dystanser flat

-Lufa prometheus 590 6.01 (stary model z czasów świetności) oraz madbull teflon v2 455mm 6,03

-Komora CA metalowa stara.

 

Awaria polega na tym, że kulki latają na max 50 metrów po sporym łuku bardzo szybko wylatując z lufy. Dzisiaj testowałem sobie różne kulki zakupione na azteco wagowo i jakościowo prawie każdy producent. BLS, Specny, PJ, G&G waga od 0,30 do 0,36 test był też na kulkach specny 0,40. 

Niestety nie mam pojęcia gdzie szukać skutecznie przyczyny tego, że te wszystkie kulki latają identycznie na około 50 metrów po strasznym łuku. 

Może ktoś miał taki kłopot i jest w stanie wskazać mniej więcej winowajce. hopek skręcany był w wszystkie możliwe sposoby. 

 

 

 

Untitled.png

Edited by cramlorth
Link to post
Share on other sites

Chyba wszystko udało mi się naprawić niestety pogoda za oknem bardzo zła już na testy. Wyciągnąłem hopka i wsadziłem dystanser na nowo, posiedziałem nad tym 20 minut tak by mieć pewność. przepłukałem i wyczyściłem gumkę. Test z okna pokazuje, że działa jak trzeba. Ale wciąż nie sprawdzałem na powietrzu.

Co do tłumika, nie wykluczam tej opcji bo na lufie bez tłumika śmiga prosto. Z tym, że to tylko gadanie bo czynników na to wpływających jest kilka. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...