Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wentylowane gogle korekcyjne


Recommended Posts

Cześć
Czy ktoś może mi polecić dobre gogle z wentylatorem, które będą kompatybilne z wkładką korekcyjną (i jaką)? Najlepiej takie żebym nie musiał martwić się o swoje oczy ale też żeby nie zabiły mojego budżetu :P 
Może ktoś używa już czegoś takiego i jest mi w stanie powiedzieć coś więcej?
Michał

Link to post
Share on other sites

Posiadam takie Revisiony, ale nie potrzebuję wkładek, wiem ze można je dokupić. Masz jeszcze Smith Optics OTW Fan Turbo coś tam, do nich także masz możliwość zdobycia wkładek.

Tylko zmartwię cię, żadne z tych gogli nie są tanie. 

W przypadku Revisionów, jest możliwe że będziesz musiał jak ja wymienić wentylek bo mój był strasznie głośny (ale to może być moja wina bo mam dziwny zakres słyszanych częstotliwości, tak ten typ co obsłuchuje w sklepach klawiatury itp czy nie piszczą :) ), taki mały od razu pasujący to coś około 100 pln dodatkowo.

 

Revisiony jest łatwiej dostać niż Smith Opticsy bo możesz je kupić w Polsce, nie wiem czy nie musiałbyś poprosić ha3o o sprowadzenie wkładek bo w zestawie chyba ich niema, dodatkowe 100 pln.

http://ha3o.pl/desert-locust-fan-essential-kit-czarny-1995

Smith Optics trudniej bo nie ma chyba przedstawicielstwa linii taktycznej w Polsce, możesz je kupić na Ebayu czy Amazonie lub np Evike.

https://www.evike.com/products/54844/

Tanią alternatywą może być zakupić chińskiego klona FMA Smith Optics i wymienić im wizjer na oryginalny, zakładając ze by pasował.

Tyle z  mojej strony :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...