Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przeszukiwałem forum i nie znalazłem konkretnej informacji. Oczekuję krótkiej i konkretnej odpowiedzi.

Posiadam SA B02 jak do tej pory wymieniłem gumkę zielona G&G, lipo 11.1 W planie jest mosfet i odpowiednie przewody. Powiedzcie jaką dyszę, tłok i cylinder kupić aby wszystko doszczelnić w kwocie 150 zł. Wydaje mi się, że przy replice tej klasy większy budżet nie jest konieczny. pytanie jeszcze o prec. lufę co polecacie dł 290mm. Cieszyłyby mnie linki do aukcji.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

Edited by Kosa9416
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem wallop się tu nie reklamuje bo nawet nie przyjmuje tak budżetowcyh zleceń i nie robi takich replik. Poza tym zadał tylko pytanie czy autor będzie robić to sam a według mnie ma to duże znaczenie bo nie każdy ma umiejętności i narzędzia aby poskładać to dobrze. Ban bezpodstawny. A ja sie dziwie ze na wmasgu piszczy pustkami od dobrych 2 lat...

Edited by Overek97
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Overek97 napisał:

Z tego co wiem wallop się tu nie reklamuje bo nawet nie przyjmuje tak budżetowcyh zleceń i nie robi takich replik. Poza tym zadał tylko pytanie czy autor będzie robić to sam a według mnie ma to duże znaczenie bo nie każdy ma umiejętności i narzędzia aby poskładać to dobrze. Ban bezpodstawny. A ja sie dziwie ze na wmasgu piszczy pustkami od dobrych 2 lat...

Reklamuje reklamuje wystarczy oczy otworzyć .  

Poczytać troszkę postów z których wynika że wszystko to w stocku gówno i się rozpadnie i chętnie czary mary zrobi  ;d a powiedz coś to zaraz będzie na ciebie ciemny lud wchodził taka prawda .  

Na wmasgu piszczy pustkami bo ileż to można na forum nowym mówić to samo .W sumie z tego co widzę a od  paru lat tu zaglądam to mało kiedy się zdarza by ktoś sensownie odpowiedział szybszą opcją od dawna zrobiły się fejsbukowe grupy .

 

ps: Jak autor będzie potrzebował serwisanta to przejrzy działy polecanych ;-) 

ps2: Większość for tematycznych zanotowało spadek aktywności tak po 2013 roku .  

 

A teraz odnośnie Specny .

Tłok shs niebieski z 14 zębami 

Głowica tłoka ultimate POM 

dysza czerwona shsa 

Lufa precyzyjna pdi 6.05 Prometheus 6.03 albo madbull stellbull 

Bateryjka Lipo 11 szybko zużyje flaki specny  tu skłaniał bym się ku 7.4V z większym parametrem "C" 

 

Link to post
Share on other sites

czekaj czekaj, gdzie pisał że każda replika w stocku to gówno? tak potwierdzam Specna w stocku to gówno. Z tego co widziałem to stwierdzał wyłącznie ze każdą nową replike warto wrzucić na serwis zerowy, i nie widziałem żeby dorzucał wiadomosci typu: "Chodź na PW  dogadamy sie". ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tyle spamu, hejtu, trollowania i szkodliwych rad zalewa to forum i jakoś admini nie reagują :D Spytam autora tematu czy będzie to składać sam bo ma to decydujące znaczenie względem tego co mu będę radzić (czy oddać to lokalnego serwisu czy też skupił się na tym aby zrobił sam to co jest względnie łatwe np. odradziłbym wymianę dyszy czy komory) = ban.

No ale admin=serwisant i wie jak wygląda składanie replik i wie jak podejść do danego problemu. Nie wiem też gdzie próbuję się reklamować... nigdzie nikomu nigdy nie pisałem aby oddał replikę do mnie... to ludzie sami piszą do mnie czy to o poradę czy po to aby oddać mi replikę. Nie wiem no ale... do czerwca-lipca mam terminy zajęte i nawet jakbym chciał zająć się jakimś chińskim ulepem to nie dałbym rady. Jedyne co raz tutaj zrobiłem to zaproponowanie sprzedaży chyba Titana jak się nie mylę i faktycznie kolidowało to z regulaminem wmasg. Natomiast w tym temacie nie widzę krzty mojej winy bo nic nie zrobiłem. Kolesiostwo i tyle :)

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, wallop napisał:

Tyle spamu, hejtu, trollowania i szkodliwych rad zalewa to forum i jakoś admini nie reagują :D Spytam autora tematu czy będzie to składać sam bo ma to decydujące znaczenie względem tego co mu będę radzić (czy oddać to lokalnego serwisu czy też skupił się na tym aby zrobił sam to co jest względnie łatwe np. odradziłbym wymianę dyszy czy komory) = ban.

No ale admin=serwisant i wie jak wygląda składanie replik i wie jak podejść do danego problemu. Nie wiem też gdzie próbuję się reklamować... nigdzie nikomu nigdy nie pisałem aby oddał replikę do mnie... to ludzie sami piszą do mnie czy to o poradę czy po to aby oddać mi replikę. Nie wiem no ale... do czerwca-lipca mam terminy zajęte i nawet jakbym chciał zająć się jakimś chińskim ulepem to nie dałbym rady. Jedyne co raz tutaj zrobiłem to zaproponowanie sprzedaży chyba Titana jak się nie mylę i faktycznie kolidowało to z regulaminem wmasg. Natomiast w tym temacie nie widzę krzty mojej winy bo nic nie zrobiłem. Kolesiostwo i tyle :)

Rzucasz takim krótkim pytaniem, wielu użytkowników wie czym się zajmujesz i można tak to odebrać. Kiedy weźmiemy jeszcze pod uwagę jak zachęcałeś innych użytkowników do przejścia na PW w przeszłości.. ;)

Na przyszłość wiesz już, że lepiej rozbudować swoje pytanie. Nie jesteśmy w stanie śledzić też wszystkich wątków non stop. Jak masz jakieś zastrzeżenia to zacznij używać opcji "Zgłoś" tak jak robią to inni. EOD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...