Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rozumiem, że to używka, a to sprawia, że jednoznacznie nikt z internetu nie powie Ci czy warto, bo nikt z nas jej nie widział. Inna sprawa jest taka, że sądząc po cenie jest to stock (czyli replika jak ze sklepu - bez ulepszeń, tuningu). Natomiast stockowe snajperki są snajperskie tylko z nazwy i wyglądu. Osiągów snajperki to to nie ma i bez włożenia hajsu (zdecydowanie większego niż 100zł) nie będziesz miał repliki snajperskiej. Szybkostrzelnością będziesz dużo poniżej elektryka za 400zł, a zasięgiem pewnie będziesz mu dorównywał (zakładając, że używka nie jest dobita).

Link to post
Share on other sites

@MarekMac , dzięki za opinię. 
Faktycznie snajperka troszkę musiała przejść, za tę cenę dostaję ją bez kolby bez optyki i dwujnoga, z tego co wiem to nie ma też paru śrubek, ale tylko tych zewnętrznych. 
Z tego co mówi sprzedawca to w replice jest r-hop zamiast hop up, tyle ile słyszałem to jest to lepsze niż zwykły hop-up (czy mogę też znać twoją opinię na ten temat?)
Aktualnie na taiwangunie trwa wyprzedarz na lufy precyzyjne do snajperek cm700 701 702 i 703, można je dostać za 13 zł. Tak więc spróbuję ją zamontować w replice. W przyszłości postarałbym się wymienić tłok. Jak myślisz, czy coś takiego mi się uda? Co twoim zdaniem powinienem jeszcze wymienić? Wiem że szybkostrzelność będzie znikoma, ale nie mam żadnej repliki a na polu na którym gram repliki wypożyczane są już nieźle zajechane i źle się z nimi gra. Tak więc myślałem że nawet taka replika będzie swego rodzaju upgradem.

 

Link to post
Share on other sites

Poczytaj sobie dział snajperski i tuningu - są tam informacje o budowaniu snajperki. Jakie części się opłaca itd. Jest temat zielony snajper w dziale "karabiny wyborowe - opisy i tuning". Normalnie zalecałbym zacząć od niego, ale z powodu przenosin portalu linki są nieaktualne...

Z R-hopa nie korzystałem, ale słyszałem dobre opinie (choć ponoć jeszcze lepszy jest flat hop). Pytanie tylko jak to było zrobione - jeśli ktoś spieprzył robotę to efekt może być gorszy niż zwykły hopek. Przy wymianie lufy pamiętaj, że powinieneś wziąć lufę takiej samej długości jak oryginalna (bo, przynajmniej teoretycznie, oryginalna powinna być dopasowana do typu zamontowanego cylindra).

Co do tego czy uda Ci się wymienić tłok to nie wiem. Nigdy nie rozkładałem snajperki - nie wiem jak to w środku wygląda - no i nie znam Twoich zdolności.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...