Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XTP Xtreme Training Pistol [APS]


Recommended Posts

Przymierzam się do zakupu tej repliki. Jest ona sprzedawana z magazynkiem na CO2. Np. tutaj http://www.taiwangun.com/co2/xtp-xtreme-training-pistol-co2-black-aps

Ale może także pracować na green gas. Czy ktoś stosuje zamiennie takie magazynki ? Jak to się sprawuje ? Nie ma jakiś problemów. Czy te magazynki pasują http://www.taiwangun.com/co2/xtp-xtreme-training-pistol-co2-black-aps  Albo jakieś inne ?

Czy kabura od Glock'a dobrze pasuje tak jak piszą ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kupiłem niedawno to cudo. Pistolet miał być w wersji CO2, a dostałem z magazynkiem na green gas. Ale to nie największy problem. Strzela max. 240 fps. Próbowałem na gazie Pro tech i na Ultrair Power, kulki Blaster 0,2g. Co 5-6 strzałów kulka zostaje w lufie. Po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek nie zawsze zostaje w tylnej pozycji. A kilka razy zdarzyło się że zamek wpadał w wibracje strzelając samym gazem jak karabin maszynowy i w konsekwencji magazynek w kilka sekund opróżniał się z gazu. Kompletna beznadzieja. To tak wygląda sprawdzanie każdej repliki przed sprzedażą ? Zrobiłem zwrot.

Edited by Rych33
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 6 months later...

Siemka, kupiłem XTP jakiś czas temu od brata za grosze. Przestał go używać bo od początku było z nim coś nie tak, miał go wysłać do serwisu na gwarancję ale tak się do tego zabierał, że ją w końcu stracił... xD Problem był następujący: po nabiciu maga Green Gazem (testowałem od WE i Protecha) można było wystrzelić normalnie max 5 kulek, później zaczynały się zacięcia. Po rozłożeniu okazało się, że ten metalowy koszyk w którym jest cały mechanizm zbijaka po prostu pękł i zbijak wchodził zbyt głęboko, nie chce mi się tłumaczyć całego problemu, bo to nie jest dział "problemy i serwis". Kupiłem nowy zestaw zbijaka tym razem dedykowany do wersji CO2, włożyłem ale przyznam szczerze, że nie strzelał zbyt dobrze. Nabicie maga starczało w ciepły dzień na jeden magazynek, przy ostatnich kulkach było już zbyt niskie ciśnienie żeby w ogóle zamek został w tylnym położeniu. Dorwałem magazynki na CO2 od KJW o ile dobrze pamiętam- pasowały, podawały, jedna kapsuła starczała na około 3 nabicia maga kulkami ale moc CO2 powodowała, że powtarzalność strzałów była po prostu tragiczna... W sensie nie żeby na GG była rewelacja, co to to nie xD Ogólnie to tylko na materiałach producenta ten pistolet strzela na prawdę świetnie (tak, brat dał się nabrać filmikom xD). Testowałem go jeszcze na magazynkach z mojego Glocka 17 TM i też pasowały świetnie. Szybko odechciało mi się w nim dłubać i testować kolejne patenty/części i go sprzedałem w cholerę.

Podzielam zdanie jednego z przedmówców @jarekfn też śmigał na kapsułach marki ASG i Crosmana, na innych zaraz po przebiciu kapsuły gaz wywalało górnym zaworem

Na podstawie mojego egzemplarza -zdecydowanie NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...