Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Post Scriptum (PC game)


Recommended Posts

Panowie, czy ktoś z Was widział ten tytuł? Gram w PS (a w zasadzie próbuję) od kilku tygodniu i przyznam, że to chyba najlepsze przeniesienie symulacji WW2 do wirtualu.

Przyjemność z gry kooperacyjnej jest wyjątkowa. Gra jest trudna bo to typowy symulator (nie mylić z Battlefield`ami itp). Potrzebny jest niestety dość mocny sprzęt, ale warto spróbować.

Czy jest ktoś chętny żeby zagrać w zespole ?

PS. Dominik wrzucam do ASH bo to chyba najbliższe naszym klimatom.

Poniżej próbka jak wygląda PS:

 

Link to post
Share on other sites

Fajna sprawa, szkoda że nie ma wersji na PS4. Mój pecet niestety tego nie dźwignie. :/

16 godzin temu, OFF napisał:

Nie wiem czy celowo zignorowałeś istnienie takiego podforum jak "Gry komputerowe" czy nie. Tam jest jednak miejsce na takie tematy. Na przyszłość jednak poświęć chwilę lub dopytaj się gdzie coś zamieścić jeśli masz wątpliwości. Wątek przenoszę.

@OFF skoro grupą docelową Sikora było środowisko ASH i chcę zkomunikować się z osobami odwiedzającymi to podforum to dla większej przejrzystości i trzymania spraw środkowiska ASH w podforum ASH powinno to tam zostać. Po co moderować na siłę.

Link to post
Share on other sites

Budweiser: po dłuższym ustawianiu grafiki mój stary game-notebook na GTX770 i z 8gb RAM daje radę :-) Frajda jest naprawdę duża współpracując w teamach. Nie jest to łatwa rozrywka, ale serio  ... czuję tutaj klimat ASH. Fajnie by Cię było mieć za plecami jako medyka ;-) Btw. może np Matt by się też dołączył on lubi takie klimaty.

Edited by SikorPL
Link to post
Share on other sites

Grałem w betę jakiś czas temu.

 

Gra ma potencjał, którego albo ja nie potrafię wykorzystać, albo gra nie potrafi oddać. Myślę, że dużym problemem był brak ekipy z którą można razem biegać. Jakimś dziwnym trafem miałem okazję grać wspólnie z niemcami, którzy niestety nie uznawali języka innego niż ojczysty. Zdarzyło mi się być wyrzuconym z serwera za używanie angielskiego (cóż, życie). Jestem ciekaw jej rozwoju, aczkolwiek mam obawy czy znajdzie dość duże zainteresowanie by znalazły się na to środki finansowe. Poziom realizmu może przegrać z battle royalami

Link to post
Share on other sites

Od  czasu bety gra się bardzo zmieniła. Największa wada to optymalizacja Unreal Engine. Gra wiele nacji: Niemcy, Holendrzy, Angole, Francuzi. Często serwery są nazywane np „Deutsche sprache”. Po obniżeniu rozdzielczości można podnieść jakość szczegółów i uzyskać 30 fps. Jest fajnie :-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...