Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cześć wszystkim :) Czy sądzicie że jak dziewczyna chciała by być w jakimś teamie, to czy według Was jest kulą u nogi? Czy chcielibyście mieć dziewczynę w drużynie?


Recommended Posts

Więc tak jak w temacie. Nie chciałabym nikomu przeszkadzać, ale aktualnie strasznie ASG mi się spodobało. (Oczywiście nie grałam bo boję się zacząć) Myślicie że ktoś by chciał mnie przyjąć? Tak szczerze to boję się trochę kpin ze strony innych osób. Czy na polu walki osoby trochę mniej sprawne traktuje się gorzej? Z góry przepraszam za tyle pytań, ale bardzo zależy mi na odpowiedziach na nurtujące mnie pytania. Dzięki

Link to post
Share on other sites
Cytat

Myślicie że ktoś by chciał mnie przyjąć?

Przeważnie kobiety są raczej mile widziane i witane. Jest ich zdecydowanie mniej w ASG co też może wpływać na to, że inni gracze podejdą ze zrozumieniem. Natomiast to też zależy od grupy, na którą trafisz. Raczej jednak nie masz się czego obawiać jeśli jesteś naprawdę zdecydowana na to hobby.
 

Cytat

Tak szczerze to boję się trochę kpin ze strony innych osób.

Ignorować i tyle. Każdy kiedyś zaczynał, nikt nie był na początku alfą i omegą.. a niektórzy to do dziś nie są chociaż pewnie za takich się uważają.

 

Cytat

Czy na polu walki osoby trochę mniej sprawne traktuje się gorzej?

Tak, zazwyczaj używamy ich jako "żywych tarcz".. :F

Mniej sprawne tzn.? Jak masz problemy z kondycją to zawsze możesz zacząć od grania po budynkach (CQB) lub terenie mieszanym (MOUT).  Nad pewnymi rzeczami zawsze można popracować. 


Jeśli szukasz teamu lub kogoś kto pożyczy Tobie replikę to załóż temat na podforum regionalnym :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...