Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z strzelaniem nowej cm.028


Recommended Posts

Witam ponownie.

Dziś pisałem bardzo głupi temat dot. pokrywy zamka w cm.028.

O około 15, strzelałem do tarczy aby przetestować replike, skończyło się na tym, że strzelałem godzine. Bateria się rozładowała, podładowała się troche (2/3h) i jedyne co słyszałem to dźwięk strzelania, lecz leciała co dziesiąta kulka. Czytałem temat "FAQ "Nowego"", używam kulek KILO9 0.23g, reszte odrzucam bo replika jest nowa. Teraz próbowałem strzelać ponownie (Łącznie bateria ładowała się 5/6h) i dalej to samo.

Chciałem oddać replike na lokalny serwis ale pomyślałem, że znowu jestem ułomny i coś źle zrobie.

Edit: Of course, jestem ułomny i przypadkowo strzeliłem z przyłożenia, być może kulka odbiła się i narobiła szkód w gearboxie.

Edited by Jurczenko
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, Jurczenko napisał:

Witam ponownie.

Dziś pisałem bardzo głupi temat dot. pokrywy zamka w cm.028.

O około 15, strzelałem do tarczy aby przetestować replike, skończyło się na tym, że strzelałem godzine. Bateria się rozładowała, podładowała się troche (2/3h) i jedyne co słyszałem to dźwięk strzelania, lecz leciała co dziesiąta kulka. Czytałem temat "FAQ "Nowego"", używam kulek KILO9 0.23g, reszte odrzucam bo replika jest nowa. Teraz próbowałem strzelać ponownie (Łącznie bateria ładowała się 5/6h) i dalej to samo.

Chciałem oddać replike na lokalny serwis ale pomyślałem, że znowu jestem ułomny i coś źle zrobie.

Edit: Of course, jestem ułomny i przypadkowo strzeliłem z przyłożenia, być może kulka odbiła się i narobiła szkód w gearboxie.

Editx2: Nie piszcie prosze, żebym nie ładował tyle baterii, bo wiem ile ładować tą baterie :)

 

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Jurczenko napisał:

używam kulek KILO9 0.23g

Spróbował bym na lepszych kulkach

11 godzin temu, Jurczenko napisał:

reszte odrzucam bo replika jest nowa

Nie można wykluczyć że replika jest niesprawna

11 godzin temu, Jurczenko napisał:

Łącznie bateria ładowała się 5/6h

Jaka tam bateria jest dołącza i jaka ładowarka? Masz miernik?

11 godzin temu, Jurczenko napisał:

strzeliłem z przyłożenia, być może kulka odbiła się i narobiła szkód w gearboxie

Wątpliwe, możliwa jest zacinka kulki w lufie/komorze. Był wycior dołączony do repliki? Sprawdź czy lufa/komora jest drożna. Ustaw hopka na 0, może jest za mocno ustawiony.

Spójrz w komorę czy dysza się porusza.

Link to post
Share on other sites

Na początek kup porządne kulki G&G lub BLS i sprawdź na nich.

Jak to nie zadziała to rozłóż i złóż komorę hop-up, sprawdzając czy wszystko jest w nią w porządku.

Jak to nie zadziała to wymień gumkę hop-up na jakąś polecaną.

Jak to nie zadziała to zobacz jak pracuje GB wyjęty z body, rozłóż GB zobacz czy w środku wszystko ok.

Kupiłeś replikę nową czy używaną? Jest na gwarancji? Jak masz rękę do majsterkowania to możesz powyższe rzeczy zrobić sam, jak nie to lepiej oddać do serwisu, a jak jest na gwarancji to najlepiej odesłać do sklepu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...