Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parasnajperka - karabin


Recommended Posts

Cześć ;) 

Na wstępie chciałbym prosić, aby administracja przeniosła temat do działu jak zacząć. Ja niestety nie mogę napisać tam tematu. Jako, że od około tygodnia zaraziłem się ASG wraz z moim kuzynem szukamy repliki. Chciałem zacząć od snajperki jednak szybko zrezygnowałem (poczytałem, że dobra snajperka sporo kosztuje). I teraz zastanawiam się, aby stworzyć coś na zasadzie parasnajperki AEG. Na początek nie za drogiej. Zakres cenowy to od 400 do 1000. Oczywiście w tej kwocie doliczam celownik i akcesoria niezbędne do tego. Ma ktoś może propozycje co byłoby dobre dla mnie na początek? Jeżeli nie parasnajperka to po prostu M4. Odpadają kałachy bo zbrzydły mi już :/ wyglądem. Poczytałem trochę tematów, wpisów na temat replik dla początkujących, ale tego jest za dużo i wolałbym dobrane pod moje preferencje haha.

Pozdrawiam forumowiczów! 

Link to post
Share on other sites

Podpisując się do tematu jako, że nie chce zakładać nowego tematu. Jestem nowy, witajcie. 

Chciałbym kupić bara 10 i stuningować ją sobie powoli. Moje pytanie brzmi. W jakiej kolejności wymieniać w niej części. Chodzi o to, że po prostu nie mam środków, aby od razu ją stuningować. Drugim aspektem jest, że nie strzelałem się nigdy, wiec nie chcę od razu wylatywać z dużymi fpsami. Podstaw nauczyć się w praktyce ze stockiem. Na tuning chciałbym przeznaczyć 2-3k. Wiem, że sprężyna na sam start może tylko zaszkodzić i jak mówiłem na razie fpsy mnie nie interesują, to na sam koniec. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Za 2-3k zrobisz już całkiem fajną snajpę. Ja bym na start poleciał standardowo - lufa, komora, gumka (ew. komora może zostać, nie jest aż taka zła). No a później to już w zasadzie komplet cylindra - cylinder, tłok, prowadnica, zespół spustowy i spring pod odpowiednie fps. Po komplet cylindra polecam udać się do bart_a (kontakt powinieneś na forum znaleźć).

Link to post
Share on other sites

Problemem z zaczynaniem przygody z ASG ze snajperką jest taki że dopóki nie wydasz na nią trochę kasy to może być ciężko z czerpaniem przyjemności z gry, kiedy inny gracz z elektrykiem ma podobną celność i zasięg, ale może wystrzelić kilkanaście razy więcej kulek w tym samym czasie.

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Huba_lbn napisał:

Problemem z zaczynaniem przygody z ASG ze snajperką jest taki że dopóki nie wydasz na nią trochę kasy to może być ciężko z czerpaniem przyjemności z gry, kiedy inny gracz z elektrykiem ma podobną celność i zasięg, ale może wystrzelić kilkanaście razy więcej kulek w tym samym czasie.

Zdaję sobie z tego sprawę. Jednak jestem typem człowieka, którego ciężko zrazić i uparcie dążę do celu. Wychodzę też z założenia, że jak zacznie się właśnie tak, to trzeba dać więcej z siebie, aby był jakiś pozytywny rezultat. Reszta przyjdzie z czasem i za kolejnymi wydanymi pieniędzmi. Wiem po prostu, że feeling, kamuflowanie itp. Sprawią mi radochę, a przecież to się w tym wszystkim liczy, tak jak w innych hobby, ale dziękuję za poradę od dłuższego stażem kolegi.

Link to post
Share on other sites

Właśnie... radocha... Wszyscy o tym ciągle zapominają i mowią, że gdy ktoś chce karabin snajperski/dmr to musi mieć on 550-650fps i zasięg 80m+. Jak dla mnie gówno prawda. Nie potrzeba milionów aby poczuć klimat. Każdy potrzebuje innego bodźca aby taki klimat uzyskać i poczuć się snajperem. Klimat był super na podwórku podczas biegania z kijem, więc kupienie Well'a za 500zł i podrasowanie go za 500zł da już sporo frajdy. Wiadomo, że nie warto z perspektywy finansów i tego co się uzyska, ale jest FRAJDA. Niektórym nie chodzi o super replikę, wystarczy takiej osobie zasięg typowo szturmowy 50-60m. Wystarczy fajny wygląd, luneta i jakiś kamuflaż.

Mimo wszystko jak już kupować snajpe to coś przyszłościowego, coś co można podrasować i taki tuning będzie mieć sens i pozytywne efekty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...