Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sr25 problem z HU


Recommended Posts

Cześć

Mam problem z hop-upem w mojej replice (Sr25). Replika była serwisowana około rok temu i od tamtego czasu wystrzeliłem może 300 kulek. Sam problem polega na tym że HU nie podkręca kulki albo robi to b.słabo, max zasięg w przypadku słabego podkręcenia to ok 50m, komora jest podkręcona na maxa. Replika ma 500fps (mierzone) kulki MB 0,36 Co może być przyczyną?

Części w replice to:

- Flat hop (montowany przez profesjonalnego serwisanta)

-komora ta http://asgrevolution.com.pl/sklep/hop-up/925-retro-arms-komora-gen-3-aluminiowa-hop-up-cnc-do-m4-m16-.html

- lufa promyk 590mm

 

Link to post
Share on other sites

Po powrocie działała poprawnie, fakt dosyć długo stała nieużywana. Przechowywana w pokoju, FPS nie wiem ale raczej od stania nic się nie zepsuło. Co do smarów to chyba nie ma to znaczenia bo sama gumka i lufa nie były smarowane. Wyciągnąłem lufę z komorą, zauważyłem że przy max wychyleniu dystansera jest on nieznacznie tylko wysunięty, nie wiem ak to jest w przypadku flat hopa ale na normalnym HU wysunięta na max gumka była o wiele bardziej widoczna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...