Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna B04 luźne body problem z zamkiem


Recommended Posts

Cześć. 

Przedewszystkim witam wszystkich na początku swojej przygody zarówno w zabawie jak i na tym forum ;) 

chcac rozpocząć przygodę z ASG zakupiłem swoje pierwszy sprzęt. Wybór padł na specna arms b04. Sprzęt kupiłem używany aczkolwiek funkcjonalny. Natomiast w czym problem?? Martwią mnie dwie rzeczy które chciałbym wyeliminować. 

Mocno odczuwalne luźne body między górna a dolna częścią repliki i przez to nie działający (nie blokujący się zamek w pozycji tylnej z dostępem do regulacji hop-up)  gdy mocno gościnne body do siebie to zamek działa blokuje się a następnie zwalnia za pomocna przycisku bolt catch. 

Pytanie jak mogę spasować to body aby nie miało luzy ??

z góry dzieki wszystkim za pomoc

Link to post
Share on other sites

To, że nie blokuje ci się zamek podczas regulacji hopka to może najmniejszy problem w tym przypadku. Luz między górną a dolną częścią body może powodować, że komora z gumką oraz dysza nie przylegają do siebie w chwili strzału i tracisz przez to sporo uszczelnienia jeżeli wszystko lata. U mnie po dodaniu oringów z przodu komory hop-up górna część nachodzi na dolną z wyraźnym trudem i po zapięciu pin-a nie drga nawet na milimetr.

Link to post
Share on other sites

Atrapty boltcatcha nie ma sensu ruszać. Jak raz padnie, wywalić do kosza. Dość kiepski materiał jak i sam mechanizm.

Co do połówek korpusu, tak jak Huba pisze, magic pin od G&P. Jest to pin rozporowy, który rozszerza się podczas wkręcania jego śruby.

Oringi zakładane na lufę takze w pewien sposób usztywnią korpus, aczkolwiek nie służy to akurat temu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...