Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR-10 TM/Bart_a / Slam fire :(


Recommended Posts

Witam. 

Mam replike vsr10 zmodyfikowana u barta na full. Wymiemiony caly spust i zestaw cylindra. Przebieg? Jakieś 200kulek.  I mam problem. Tak zwany "Slam fire" sear nie łapie za każdym razem i mozna sobie paluchy poprzybijać. Zestaw nowy z nierdzewki od BARTA ,więc co mogło pójść nie tak? 

Panowie macie jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Miałem to samo - po kontakcie z bart'em polecił pod przednią część zespołu spustowego, pod śrubkę wrzucić malutką podkładkę - bo się części poukładały. Tak więc zrobiłem i latało bez problemu (ani raz się nie zdarzyło, żeby nie zaczepić) przez ponad rok i pewnie z 700-1k kulek.

Link to post
Share on other sites

Sorry - właśnie sobie przypomniałem. Ja miałem na odwrót - tzn przy przeładowaniu nie byłem w stanie wsunąć cylindra do komory zamkowej. Sprawdź u ciebie, czy nie masz już tych podkładek - jak masz, to wywalić i sprawdzić, a jak nie ma, to pewnie z bart'em będziesz musiał się skontaktować.

Edited by NoWay
Link to post
Share on other sites

Edit: wszystko już gra. Problem jakże wnerwiający okazał się blachy xD 

Mianowicie wystarczyło wkręcić brakująca śruba od przodu mocowania trigerboxa , doręczenie tylnego mocowania trigerboksa bo luźny oraz dokrecic śrubę przechodząc przez szyne ris, tą co mocuje ten stożkowy element co rygluje sie bolt :) Moja VSR teraz za kazdym razem lapie sear i niem tego zafajdanegi slonga :D. 

 

 Pozdrawiam 

Edited by KillerSnP
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...