Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Złożyłem zamówienie w środę jakoś po 17. Paczka od soboty rano była w moim mieście, przyszła kilka minut temu. Nie jestem zadowolony z tego, co mi przyszło, bo zamówiłem te magazynki: http://www.taniemilitaria.pl/magazynek-mid-cap-140-kulek-c96-p-1187.html#.VSuC7fmsVV0 gdzie na zdjęciu widać WYRAŹNIE, że jest to odpowiednik na amunicję 7,62mm. Mi przyszły, ale pod mniejszy kaliber. I co teraz? Mam im napisać jak bardzo nie jestem z tego zadowolony i domagam się zwrotu? Ja już dzisiaj i tak wychodzę z siebie.

Link to post
Share on other sites

Towar niezgodny z umową - możesz domagać się wymiany towaru na właściwy lub zwrotu pieniędzy (oczywistym jest, że musisz w takim przypadku zwrócić magazynki). Jak to dokładnie działa to sobie w Googlu znajdziesz.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Tak, już im napisałem maila. Zdjęcia inne, nazwa inna. No i co miałem zrobić? Na Taiwanie nie mieli tych, co chciałem, bo chyba mieli, ale o mniejszej pojemności, więc szukałem takich samych z tą samą pojemnością i puf - ta sama pojemność - inne magazynki. Teraz trzeba czekać na odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Ale sugerowałem się właśnie zdjęciem. A skoro są poglądowe, to raczej powinny być zgodne z towarem jaki wysyłają. Nie są i jestem tym zażenowany. Owszem, nie ma wzmianki, że to są odpowiedniki takiej i takiej amunicji, ale nie będę z siebie robić idioty. Na zdjęciach jest co innego, niż to, co mi przyszło.

Link to post
Share on other sites

Karol, zdjęcia są może i poglądowe, ale podpisane (zdjęcia jak i nazwa towaru) - "Magazynek Mid-Cap do AK-47". AK-47 to potoczna nazwa broni, która miała kaliber 7,62mm. Można więc było się spodziewać repliki magazynka broni o kalibrze 7,62.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tak, już im napisałem maila. Zdjęcia inne, nazwa inna. No i co miałem zrobić? Na Taiwanie nie mieli tych, co chciałem, bo chyba mieli, ale o mniejszej pojemności, więc szukałem takich samych z tą samą pojemnością i puf - ta sama pojemność - inne magazynki. Teraz trzeba czekać na odpowiedź.

Czy udało się wyjaśnić sprawę? Towar niezgodny z opisiem oczywiście podlega bezpłatnej wymianie. Zdjecia produktów na naszym sklepie przedstawiają dokładnie to, co sprzedajemy. Czasem na magazynie ktoś zrobi błąd i spakuje nie to co trzeba, ale staramy się minimalizować takie sytuacje i jak mówiłem wcześniej, załatwiać je wymieniając bezpłatnie towar na wlaściwy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Gorąco NIE polecam!!

 

Żałuję że nie przeczytałem opinii o tym sklepie zanim zrobiłem u nich pierwsze i ostatnie zakupy. Zamówiłem dla dziewczyny replikę UZI, która w ogóle nie działała jak ją odpakowałem. Gdy chciałem złożyć reklamację, kontakt był bardzo marny.. Odesłałem replikę i po dwóch tygodniach się odezwali, że nie da się jej naprawić i nie mają już takich żeby wysłać nową. Zarządałem więc zwrotu pieniędzy i po 3 dniach przysłali mi kwotę o 70 zł mniejszą niż wartość repliki! WTF?! 0_o

Jutro dzwonię do "prezesa" tej firmy, jestem bardzo ciekawy co mi powie..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Robiłem ostatnio zakupy w taniemilitaria.pl ( sklep stacjonarny= zaznaczam że nie miałem styczności ze sprzedażą wysyłkową tego sklepu więc nie mogę sie wypowiedzieć ).

Obsługa była spoko ale jestem z tych klientów którzy przejrzą oferty kilku sklepów zanim coś kupią i np. replikę eoutech'a ( L3eotech :icon_smile:\\ :icon_lol: ) do mojej m4 kupiłem u nich za ~160 pln i jest to najtańsza oferta jaką znalazłem, Mają również szeroką oferte okularów i gogli uvex, imho plus ze nie pchają shit'u.

Z tego co zauważyłem to sklep kieruje swoją ofertę do raczej mniej zamożnych czy też początkujących ( takich jak ja), dlatego sprzedaje głównie repliki z dolnej / średniej półki 2 klasy.

Owszem trafią się i bardziej renomowane repliki jak kwj czy we ( pistolety).

Ale nie czarujmy się idąc do salonu daewoo nie kupimy mercedesa i to samo jest z tym sklepem.

Taka mała dygresja - gdzieś wcześniej w tyk temacie czytałem ze ktoś kupił replikę ( raczej zabawkę ) karabinu dla małolata i był zdziwiony ze się zepsuła.

Sorry ale nawet ja jako początkujący nie spodziewałbym się po sprzęcie za 200pln wytrzymałości tego kosztuje 5-6 stów ( nie mówiąc o replikach z wyższej półki cenowej).

 

Jedyne co mogę powiedzieć na minus i mieć również ogromną prośbę do osób z TM związanymi to - błagam wycofajcie te kulki (madballs) ze sprzedaży albo chociaż nie sprzedawajcie ich w cenie porównywalnej z G&G.

Te kulki to straszny szajs - zapchały mi specne, tak ze co klika strzałów przerywała,na szczęście za radą innego użytkownika forum ( ponownie dziękuje Emcet) użyłem lepszych i problem znikną

Edited by Hornet8209
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam. Robilem tam juz zakupy wielokrotnie razem z zakupem repliki, kulek madballs(bodajze tak to sie pisze) helmu, beretty od src i innych pierdol, nie czytalem opini o tym sklepie przed zakupami i powiem wam ze nigdy nie mialem problemu z przesylka kontaktem i rzeczami kupionymi w TM. I nawet ich kulki nigdy mi sie nie zaciely a wywalilem ich z 10k.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Gorąco nie polecam tego sklepu. Kupiłem Berrete od SRC na greengas. Paragon włożony w replikę jest na wersje greengas. A wysłali mi wersje CO2, zapytam się. Kto tam do cholery pracuję? Już średnioogarnięty 14 latek nie walnąłby takiej gapy i sprawdziłby 2 razy. Ehhh szkoda czasu na ten sklep. Na szczęście oferują całkowicie darmową wymianę... Uffff

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Zamówiłem w czwartek rano kilka dostępnych rzeczy, z góry opłaciłem przez szybki przelew, kasę dostali a nie wysłali do tej pory. Ciągle próbuje się dodzwonić na wszystkie numery, żaden z nich nie odpowiada... ktoś już tak miał?? czy to coś wyjątkowego..

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem w czwartek rano kilka dostępnych rzeczy, z góry opłaciłem przez szybki przelew, kasę dostali a nie wysłali do tej pory. Ciągle próbuje się dodzwonić na wszystkie numery, żaden z nich nie odpowiada... ktoś już tak miał?? czy to coś wyjątkowego..

Sądzę, że przeglądając 14 stron tego tematu znajdziesz przynajmniej kilka podobnych sytuacji. Dziwie się, że ten sklep dalej funkcjonuje i ktoś tam robi zakupy...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Gorąco NIE polecam!!

 

Żałuję że nie przeczytałem opinii o tym sklepie zanim zrobiłem u nich pierwsze i ostatnie zakupy. Zamówiłem dla dziewczyny replikę UZI, która w ogóle nie działała jak ją odpakowałem. Gdy chciałem złożyć reklamację, kontakt był bardzo marny.. Odesłałem replikę i po dwóch tygodniach się odezwali, że nie da się jej naprawić i nie mają już takich żeby wysłać nową. Zarządałem więc zwrotu pieniędzy i po 3 dniach przysłali mi kwotę o 70 zł mniejszą niż wartość repliki! WTF?! 0_o

Jutro dzwonię do "prezesa" tej firmy, jestem bardzo ciekawy co mi powie..

Szkoda, że nie dodał Pan, że była to kwestia pomyłki związana z modelem. Osoba odpowiedzialna, źle spojrzała na model, jaki Pan zamówił i stąd zleciła zwrot na niższą kwotę. Potem błąd został naprawiony. To się czasem zdarza, nie było w tym naszej złej woli. Raz jeszcze przepraszamy.

Link to post
Share on other sites

To już tłumaczę w skrócie. Model Uzi, jaki zamówił Montium, był nowością u nas. Przyznaję, słabej jakości, już więcej go nie zamawialiśmy. Niby zabawka bardziej niż profesjonalna replika, a cena powyżej 200zł. Zabawkowe UZI kosztowały do 150zł maks. Ten ok. 200 - 220zł. Kiedy kolega dawał dyspozycję zwrotu pieniędzy, nie spojrzał dokładnie w kod produktu, tylko przeczytał UZI i założył machinalnie, że to inny model. Czasem tak się zdarza w natłoku pracy. Stąd przelaliśmy zwrot na niższą kwotę. Zwyczajny czynnik ludzik, nie było w tym złej woli. Mamy procedury dopracowane już na wypadek takich sytuacji, więc mała szansa, że się powtórzy ten schemat. Zawsze jesteśmy chętni do wyjaśnień i dialogu, bo naprawdę zależy nam na szybkiej i sprawnej realizacji zamówień. Jest to w naszym podwójnym interesie, raz, że zysk, dwa kupujący są zadowoleni i nie dzwonią do nas, by ochrzanić za słabą ich zdaniem realizację złożonych zamówień. I poza wszystkim już, tak po ludzku, staramy się zwyczajnie etycznie działać. Rzadko spotykane w tych czasach, ale takie mamy podejście.

 

Dalej czekam... ostatni zakup w tym "sklepie"

Przypominamy, że kontaktowaliśmy się z Panem i przeprosiliśmy za tę sytuację, plus dodaliśmy gratis za opóźnienie. Tak jak informowaliśmy wcześniej, infolinia była popsuta przez chwilę, stąd problemy z kontaktem u nas, plus działaliśmy w okrojonym składzie i przyznajemy, nie ze wszystkim się wyrabialiśmy. Przypominamy też, że od kilku miesięcy, mimo kilku prób kontaktu z naszej strony, na maila i tutaj na forum publicznie, a także w prywatnej wiadomości, nie mamy od Pana odpowiedzi w tej sprawie.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ja zamówiłem od nich specne wczoraj (niedziela) , dziś jest poniedziałek i juz dostałem maila że wysłali kurierem zamówienie.Poczekamy i zobaczymy czy było warto.

 

 

Opinie wystawiamy po otrzymaniu towaru! /Szmeru.

 

A więc tak: wysyłka - błyskawiczna, opakowanie - orginalne , Replika SpecnaArms po sprawdzeniu jest w jak najlepszym porządku.Polecam ten sklep :icon_biggrin:

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...