Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

na tanich militariach zamówiłem mp5 sd6 elektryka za 138 złotych http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=247 (to mój pierwszy gun) przesyłka przyszła po 4 dniach roboczych, pisałem do nich maile to odpowiadali, na pierwszy rzut oka było dobrze. cały dzień strzelał elegancko choć kumpel kupił u nich shot guna za 9 zł i zasięg lepszy od mp5. wadą tego shot guna były gabaryty bo jest strasznie mały i materiały guwniane, kumpel okleił go taśmą i narazie nie sprawia problemów. wracając do mp5 po jednym dniu strzelania bodajrze magazynki mi się zepsuły(zwykły i z hi-capem). nie wiem czy to wina magazynków ale szczególnie gdy strzelam ogniem ciagłym, kulki nie wylatuja z lufy,tylko nieliczne kuleczki wystrzeliwuje dobrze, nie wiem czy kulki blokują się czy co, może mam kupić nowe magazynki. :cry: Nie wiem co mam robić, POMÓŻCIE!!! :cry:

 

[ Dodano: 18 Cze 2006 15:56 ]

wydaję mi się że to chodzi o spręzyny w magazynkach bo gdy odwruce karabin do góry "nogami" to strzela normalnie albo o to że kulki źle są podawane z magazynka do komory ale pewnie chodzi o sprężynę w magazynku to co mam zrobic kupic nowy magazynek?? :cry:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale co to ma do sklepu ?

kupiles kiepska bron i obwiniasz sklep o to ze jest kiepska ?

 

(kwestia formalna, nie bronie sklepu, nie znam tego sklepu i nigdy u nich nic nie kupowalem, zastanawiam sie tylko czy sprzedawanie kiepskich replik w sklepie z kiepskimi replikami to cos co swiadczy o zetelnosci sklepu)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest Anonymous

Zamówiłem w Niedziele 9.07.Br, hełm, przyszedł 13, czyli trzy dni Pocztą Polską. Z tego, co się dowiedziałem od listonosza została wysłana 11. Więc z jedno dniowym poślizgiem. Pyzatym, wszystko ok.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak najbardziej niepochlebna opinia dla nich. Jedna wielka kupa a nie sklep. Pomijam to że przesyłka została wysłana dwa tygodnie (TAK, DWA!!!) po zamówieniu, doszła, owszem, zapakowana. I, cóż... na aukcji okłamali że nakolanniki mają rozmiar uniwersalny, okazało sie że na opakowaniu było "Medium size" (średni), przez co działają jak opaska uciskowa i tamują dopływ krwi :). Do dziś nie reagują na żadne zapytania, żadne maile (kulturalne) na kontakt na gg. Nie tykać grubym kijem przez szmatę jak to się pięknie kolega na początku tego wątku wyraził. Ponadto akcesoria mają tandetne a przy dzisiejszym rozwoju ASG, można alternatywę znaleźć lepszą i w podobnej cenie. Jestem na nie, moi kumple są na nie, niech cała Polska będzie na nie, może padnie ten chłam... :?

Link to post
Share on other sites

Ja przed Bożym Narodzeniem kupiłem kuzynowi shotguna (a zamówiłem tydzień przed) i go dostałem 2 dni przed świętami a wziołem priorytetem i dla pewności za pobraniem. Jeszcze raz u niech kupiłem M4 tez na święta zamówiłem w niedziele a doszło 24 grudnia i jeszcze bez opakowania jakie było pokazane na zdjęciach ( było pokazane, że będzie w kartonie a było w opakowaniu foliowym) i przyszło przez to z nad pękniętą lufą ale nawet nie składałem reklamacji bo pewnie i tak by nic nie dało. Brałem jeszcze od nich MP5 bo kumpel chciał to mu zamówiłem i przyszło około tygodnia od zamówienia a wszystko brałem priorytetem i za pobraniem. A jak sobie brałem shotguna to przyszedł ładnie na drugi dzień bez żadnych zastrzeżeń. I zapomniałem jeszcze dodać do MP5 miałem odłożoną sumę to musiałem jeszcze dopłaci 1zł. Więc to trochę nie fer że piszę na stronie, że to kosztuje tyle a jak przychodzi co do czego to trzeba dopłacać.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

OMIJAĆ TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

mój kumpel kupił kiedyś u nich jakiś fajans co się rozleciał po dwóch dniach a dał za niego 120 zł :( Szkoda nerwów i pieniędzy

SZCZERZE ODRADZAM

 

zapomniałem dodać że opinia o tym szmelcu została zmieniona na ich sklepie w ciągu godziny jak dodałem :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Bartekcom nie chcę bronić sklepu i sam niebardzo za nim przepadam bo sam dałem się kiedyś oszukać(ehh zasięg 35m taa :roll: ) ale nie oczekuj cudów po replice za 120zł. Zresztą wg. polityki tego sklepu masz prawo do reklamacji.

 

Wiem wiem od początku domyślałem się że to nieciekawa inwestycja troche mnie tylko wkurzyło to że komentarz o broni usunięto na tej ich stronie :wink: ale to było kiedyś pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Brońcie Boga, nie kupujcie w tym sklepie. Oszukują na prawo i lewo!

Nie dość, że nie mają zaznaczonego, co jest, a czego nie ma w magazynie, to uważają, że klient nie zauważy niezgodności rachunku(50 złotych! 50 Złotych!!!) oraz braku gratisowych kulek( 5000 sztuk)! Nawet, jak kolega drugi raz zamówił karabin, to mu przysłali kolejny, taki sam, jak poprzednio dostał( i go od razu sprzedał)

Omijać szerokim łukiem!!!

Link to post
Share on other sites

Wiadomo jak tanio to lipnie i to jest prawdziwa dewiza tego sklepu.

W Grudniu 2006 dokonałem zakupu repliki AK47 Cyma P.1093 skusiła mnie cena recenzje repliki (ale nie te przelukrowane na stronie sklepu i na jego forum).

Zapłaciłem za kuriera i kurier chyba do mnie rowerem jechał bo na replikę czekałem ponad półtora tygodnia. Gdybym chciał tyle czekać zamówiłbym wysyłkę poczta polską. Sklep tłumaczył sie ,iż pieniądze z przedpłaty na ich konto wpłynęły po 4 dniach (o zgrozo! 4 dni jaki to bank oni maja w środkowym Kazachstanie?).

Po rozpakowaniu przesyłki okazało się ,że jest ona niezgodna z opisem produktu. Zamiast magazynka na 30 kulek(real-cap) otrzymałem Hi-cap z kiepskiej jakości plastiku jako rekompesate ,za brak ładownicy do kulek. Jakbym chciał Hi-cap ,a nie chciał ładownicy to bym takiego zastawu szukał. I teraz sprawa się rozbija o ta ładownice. Nie popuszczę za to ,iż sklep wpuszcza w przysłowiowe maliny swoja kiljetele błędnymi opisami produktów. skoro zestaw nie zawierał ładownicy i magazynek był inny od opisywanego powinienem był zostać poinformowany o tym!

Wszelkie próby kontaktu z sklepem spełzły na niczym. Jeden nr. tel milczy. Drugi nr to sekretarka automatyczna sugerująca wysłanie smsa o treści kontakt by pracownik sklepu oddzwonił (3 smsy w przeciągu 3 różnych roboczych dni i nikt nie zadzwonił). Na maile też już nie raczy nikt odpisywać.

Co mi pozostaje .Mam screny z błędnym opisem produktu mam zdjęcia mej przesyłki. Zgłoszę sprawie do najbliższej siedziby Federacji Konsumentów. Oni na pewno pomogą mi w walce z nieuczciwym sklepem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Co za naród...Tylko wziąć deskę i nastrzelać po rzyci! :evil:

Pojechałem dzisiaj do tej betonowej dżungli, żeby kupić bańkę greena. Rozmowa krótka: "Dzień dobry, jest green gas?" - "Jest." - "To poproszę."

Delikwent (zda mi się, nieszczególnie rozgarnięty) podaje mi butlę, ja na to "Dwadzieścia dziewięć złotych?".

Delikwent na to, że trzydzieści dziewięć, na co ja, zdumiony, że w cenniku było dwadzieścia dziewięć. Zdumiony sprzedawca wchodzi na stronę sklepu i faktycznie - 29 zeta, jak byk. Lekko speszony mówi "No dobrze, to pan da te dwadzieścia dziewięć, będę musiał poprawić na stronie..."

 

Niepoważny sklep, będąc w środku naliczyłem troje dzieciaków, z czego jednego, o objętości znanego skądinąd Erica Cartmana, tkwiącego na sklepowej kanapie i gapiącego się tępo na strzelby. Dziw, że się nie ślinił.

Edited by Westie
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kiedyś nadziałem się u nich na kulki :wink: . Według nich o wadze 0.20, ale latały jak dwunastki. A najbardziej dobijające są te ich "opowiadania" na stronie głównej. ŻAŁOSNE (żeby tak mieszac dzieciom w głowach :twisted: ). To jest mieszanie rzeczywistości z naszym "sportem". I wszystko po to by sprzedawac ten swój shit :wink: .

Link to post
Share on other sites

Ja opiszę co stało się mojemu kumplowi. Chłop se zamówił ich super MP40. Fajnie. Doszło dość szybko. Ale bez lufy. Tak dobrze usłyszeliście. BEZ LUFY. I nie chodzi o wewnętrzną. To nie miało nic co wystaje z przodu poza body. Nie było śladfów odłamania ani niczego. Po prostu tam nic nie było. A sprzęt wystrzelił wewnętrzną już 2 dni p.óźniej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

:) ja zakupiłem od nich 4 repliki...

1- pistolet dziala do dzis...gora sie odlamala..ale reszta dziala..:P (3lata)

2- 2 razy shotgun silver... mialem go jakies 2-3 miechy...częste problemy z wypadaniem kulek przez.. spust:]

3- shotgun za70zl... rozwalil się po 4 godzinach strzelania... a w środku.. zardzewiala sprężyna

4- pistolet elektryczny...zasieg skuteczny 45 cm

 

2 z ww. replik oddalem do sklepu i o dziwo kase dostalem (po tygodniu)

 

ogolnie nie polecam.. wole kupić coś porządnego na allegro.. ostatnio m6 (zasieg skuteczny 40m) za 157zl.. licytacja

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...