Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Uzi Co2 Cyber Gun VS Kwc ??


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co złego jest w konstrukcji KWC , to z 4 modeli 3 sie szybko psuja! To nie jest moja opinia tylko wlascicieli Mini Uzi na świecie, tylko cena tych magazynków na Propan nie pociesza 43$ :( . Jest też dostepna na Red Wolfie do Mini Uzi, Dysza dolna do magazynka Co2 , wkręcamy do magazynka Co2 i mamy magazynek zasilany Propanem :D Koszt dyszy to 12$ ! I w tym momencie Mini Uzi jest bardziej ekonomiczne i z 450fps ma 350fps :( POZDRAWIAM!

Link to post
Share on other sites

IMHO nie jest to gun dla ludzi, ktorzy szukaja sprzetu "ekonomicznego". Uzywajac analogii, to tak jakby ktos kupil np Porsche i wstawial instalacje gazowa, zeby eksploatacja byla tansza... :?

 

Co do psucia sie, to jedyny problem z jakim sie spotkalem po roku eksploatacji (fakt, ze niezbyt intensywnej), to koniecznosc wymiany silikonowego pierscienia uszczelniajacego w magazynku. Chyba go zbyt mocno przymrozilem, heh.

Link to post
Share on other sites

Panowie sprzet jest przezaje....y :wink: , już mam odłożona lwią czesć na zakup ale Cyber Guna , okazuje sie że to ten sam model co KWC! Tylko firmuje go CB i po co przepłacać, z 859zł wole 699zł ! Mam pytanie do Pikace?? Z czego jest wykonana lufa wewnetrzna,bo chce go karmić amunicją 0.30 alu, Aluminium,Mosiądz, ??? i jaką ma długość??? Dzięki za techniczne informacje . :D

Link to post
Share on other sites

Pikace musze ci sie pochwalić i zarazem podziekowac ! Dziś w robocie wydrukowalem sobie w kolorku twoje kultowe zdjecia Mini z cygarami :wink: ,jedno wisi na zapleczu w robocie, drugie właśnie obstalowalem w ramce za szybką i już wisi na ścianie! A żona jak zwykle chodzi i puka sie w czolo i ma mnie już dosyć ! :D Taki żywot broniofila.

Link to post
Share on other sites

No niestety, cygarka poszly juz z dymem tak wiec zdjecia sa poniekad historyczne... :lol:

 

Jak bede mial chwile, to postaram sie go rozebrac i pstryknac fotke, to pokaze wam bebechy. Wygladaja bardzo prawdziwie, zgodnosc z oryginalem jest naprawde duza. A blok zamka to moim zdaniem stal, a nie typowy dla asg stop znalowy!

 

Ale guna specjalnie nie polecam. Co prawda strzela sie z niego naprawde przyjemnie, ale to dosc krotka przyjemnosc... Chwila zapomnienia, dluzsza seryjka i syfon murowany, nawet w lecie! :?

Link to post
Share on other sites

Kiwi wejdz na redwolfa, i tam po kliknieciu w magzaynek GG do mini uzi, masz informacje jak mini uzi strzela na GG, z 450fps na Co2 moc na magu GG spada do 400fps, ale na RED GAS! A do 350fps na TOP GAS! Wydaje mi sie że na GG to nie miał by za bardzo siły na poprawną prace masywnego zamka! Za to na RED GAS to napewno by miło śmigał, i to bez ani jednego syfonu! :D Tylko który z dostepnych nam sklepów sprowadzi z RED WOLFA , RED GAS ???, Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Panowie dzięki mojej upartości w maju 2006, będzie można kupic w jednym sklepie ASG -'' RED GAS'' - :wink: . Co do eksploatacji Mini Uzi , żeby uniknąc syfonów i nie mocy strzelania dlugimi seriami na kapsule Co2, W tym modelu ja napewno wkręce do magów Co2 dysze dolną do ładowania RED GAS! I w tedy będzie się można nacieszyć strzelaniem z Mini Uzi dłużej ! :D .

Link to post
Share on other sites

Panowie nie oszukujmy sie Mini Uzi na zasilaniu Co2 ma moc 450fps =140m/s, A pomyłką jest stosowanie lekiej amunicji -0.20,0.25,0.28,! Bo będą lecieć wystrzelone wszedzie a nie do celu! I spokojnie można strzelać taką amunicja jak - 0.43,0.36,Straight , i pociski będą alagancko śmigały do CELU! Ale wydaje mi sie że nie źle, by sie spisywała w tym modelu moja ulubiona amunicja 0.30 ALU, full metal case, made in germany! Ale Pikace nie powiedział z czego jest wykonana lufa wewnetrzna , Mośiadz , Metal chromowany,??????? Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

W sumie nie ma to chyba znaczenia, ale jak jestes ciekawy to mosiadz.

 

A ciezka amunicja (o aluminowej nie mowiac) tez swoje kosztuje, tak wiec biorac pod uwage koszty zakupu/uzytkowania moza uznac te Mini UZI chyba za najdrozszy w eksploatacji gun airsoftowy na rynku! :D

Link to post
Share on other sites

Dziękuje ci Picace za info, Ale mnie zmartwiłes bo przy lufie mośiadz nie darady stosować mojej ulubionej amunicji 0.30,ALU. Bo sie rysuje ale delikatnie :( , Tak czy siak pomału zbieram na Mini ! Jak będe mial to się pomyśli o wymianie lufy na FIRSTA, w serwisie na którym sie jeszcze nie zawiodłem! Dziekuje Pikace :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...