Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Gunner Airsoft HK - www.gunnerairsoft.com


Recommended Posts

Czy ktoś już robił tam zakupy? Właściciel jest sympatyczny, szybko odpisuje na maile i nieźle kombinuje - skubaniec rzekomo wysyła paczki jako prywatne przesyłki bez podanej wartości, a wiecie, co to oznacza... :) Sklep zaopatrzony nieźle - TM, Star, G&G, TOP, nowe "chińczyki", kompletne gearboxy v2 i v3 Cymy za 70-80 dolków (podaję cenę z wysyłką)...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ale cwany skurczybyk z tego Gunnera... Pamiętacie Dragunowa/Zastavę z plastikowym GB? Za 40 dolców ekstra można zamówić u Gunnera zamontowanie w tym wynalazku metalowego g-boxa od kałasza Cymy. To samo z Krinkovem od JG - niestety oferta nie obejmuje innych replik na GB v3, takich jak Słoniowe XM8 czy G36K.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
panowie chce tam zamówić G36C JG i ile by to mogło kosztować? bo napisałem tam w niedziele i jeszcze nie odpisali zaczynam się zastanawieć czy w ogóle odpiszą

i jaka to jest ta płatność "paypal" to za pobrani mczy jak?

Wysyłkę możesz sobie policzyć na stronie Poczty Hong Kongu:

www.hongkongpost.com/eng/main.htm

Uzyskana suma jest w dolarach HK, trzeba ją podzielić przez siedem, żeby uzyskać wynik w USD.

A Paypal to takie coś:

http://www.paypal.com/

Mam jedno pytanie.

Czy ktoś zamawiał w tym sklepie dużo sprzętu naraz?

Chodzi mi o 10-12 AEG-ów za około 900-1000$ razem, oraz luźne bajery?

Jak wtedy wychodzi z kosztami przesyłki etc...?

VAT/cło?

 

P.S Czy repliki u gunnera przychodzą z baterią i ładowarką?

1. Ktoś podobno próbował, ale akurat trafił na premierę L96 i M14. Zrobił się taki zapiernicz, że Gunner porządkował zamówienia przez chyba miesiąc.

A repliki - zależy które. Chińszczyzna przychodzi w komplecie, do Marui i innych takich trzeba zamawiać osobno.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za szybką odpowiedź.

Czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu z zagranicy, i wie czy lepiej zamówić to w formie jednej wielkiej paczki (10-12 aegów), czy każdy osobno?

Czy ktoś ma produkt od gunnera?

Jak jest z jakością części, etc...?

Bo jeśli mamy spędzić resztę życia naprawiając te AEG'i, to warto dopłacić 100-150zł u krakmana. A jeśli jakość jest satysfakcjonująca, to wychodzi o wiele taniej tam, stąd pytanie.

Link to post
Share on other sites
lepiej zamówić to w formie jednej wielkiej paczki (10-12 aegów), czy każdy osobno?
Na zdrowy chłopski, to lepiej wziąć jedną dużą paczkę (uprzedzam, może ważyć nawet i 50 kilo!). Co do jakości części, Gunner byle badziewia zasadniczo nie sprzedaje - jedyny problem pojawia się, jeśli padniesz ofiarą braku kontroli jakości. Ale co do naprawy, są ludzie, którzy mogą ci pomóc za symboliczne dwa piwa (no, chyba że jakaś część się rozpieprzy na amen, wtedy jest problem - ale najczęstsze problemy polegają na obluzowaniu/zacięciu się tego i owego w środku). A jeśli interesują cię snajperki (np. taki L96), to możesz je bez problemu naprawić samemu (sprężynowy karabin to zabawka prosta w konstrukcji jak typowy cep).
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 5 months later...

Zauważyliście że repliki A&K nie są wysyłane do niektórych krajów w tym polski? Mam teorie że gunner dogadał się z sklepami np. krakmanem i nie będziemy sobie mogli już zakupić replik a&k taniej a jedynie syfne p&j które są w zasadzie a&k po modyfikacjach. Bo inaczej nie rozumiem sformułowania że na zasadzie "umowy z wytwórcami" jaką daje w uzasadnieniu sklep.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś już robił tam zakupy? Właściciel jest sympatyczny, szybko odpisuje na maile i nieźle kombinuje - skubaniec rzekomo wysyła paczki jako prywatne przesyłki bez podanej wartości, a wiecie, co to oznacza... :) Sklep zaopatrzony nieźle - TM, Star, G&G, TOP, nowe "chińczyki", kompletne gearboxy v2 i v3 Cymy za 70-80 dolków (podaję cenę z wysyłką)...

Niestey obecnie to oznacza, że urząd celny zatrzyma paczkę dopóki nie dostarczysz faktury. Są już uczuleni na te przesyłki - patrz mój post o www.gunnerairsoft.con

Link to post
Share on other sites

Odradzam zakup - mecze sie juz miesiac ze zwrotem 428$ kasy za towar co go nie mial. Skubany poslal mi paczke z czescia zamowienia i paypalowi pokazuje ten kwit, nawet zmienil sobie zawartosc koszyka na www tak ze nie widac ze zamawialem cos jeszcze. W procedurze paypal'a sie przyznal ze mi wisi kase ale... nie oddal. Na FV z paczka jest jego pieczatka i reczna korekta przy pozycji "will refund".

Oczywiscie nie odpowiada na maile, raz odpowiedzial w procedurze sporu w paypalu. Nie mam sil do niego, czekam na kolejna reklamacje (roszczenie).

Generalnie koles leci w kulki, bo nie wierze, ze maili nie dostaje ani ode mnie ani od paypala - skoro co dzien od paypala kase odbiera.

Link to post
Share on other sites

ja miałem podobnie , reczna korekta , i problemy ze zwrotem 15 $ , w sumie wykazywał zainteresowanie jednakże kasy nie oddał , mimo wszystko z zakupów jestem zadowolony , jednak dla bezpieczeństwa radze uwazać i pytac po 3 razy przed zakupem by potem nie pojawiły się problemy

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ja co jakiś czas organizuję zamówienia zbiorowe z tego sklepu.

Dostarczanie trwa 4-6 tygodni. Jak na razie (a zamówień było już kilkanaście) nie było żadnych problemów i nie sądzę, żeby miały być, gdyż sklep przymierza się do sprzedaży lepsiejszych replik (vide ostatnie snajperki CNC).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kilkakrotnie kupowałem tam sprzęt i mam jak najlepsze zdanie o sklepie (szczególnie po ostatniej transakcji).

Chciałem kupić chwyt pistoletowy w kolorze OD ale zapomniałem to zaznaczyć podczas dodawania towaru do koszyka, szybko się połapałem i napisałem maila, że 'to pomyłka, że chce OD itd'. Chińczyk odpisał, że 'ok, nie ma problemu itd', pisałem jeszcze 2 razy żeby się upewnić, że wyślą odpowiedni kolor i za każdym razem koleś pisał, że jest ok, że pamieta i inne takie. Kilka dni potem otwieram paczkę a chwyt jest CZARNY! No to napisałem do Gunnera, że jestem raczej niezadowolony bo 3 razy prosiłem o zmianę koloru... Oto jaką odpowiedź dostałem:

"Hi,.

We are sorry for that ,we will ship a OD one to you for compensation,sorry

for any inconvenience caused!"

 

Dziś otrzymałem chwyt w kolorze OD :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...