Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklepy w Warszawie


Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć, czy w Warszawie lub okolicy jest jakiś sklep gdzie można było by "pomacać" repliki. Oczywiście znalazłem od razu sklep firearms, niestety nie mają tam takiego asortymentu jaki mnie interesuje(tam są same drogie repliki). Chciałbym obejrzeć z bliska repliki Cymy, wella, DE (chodzi o te z leprzymi gearboxami, co metal to metal :)), socoma mk23, glocka etc. jestem już mniej więcej zdecydowany co kupić, ale chciałbym potrzymać te zabawki przez chwilę i przekonać się co będzi mi lepiej w dłoni lerzało.

Jeszcze jakiś czas temu byłem zdeterminowany kupić berettę m92, niestety dostałem w swoje ręce ostrą wersję i się strasznie rozczarowałem jej ergonomią.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

*B-52 - na ul. Miedzianej

 

*Azymut - na ul. Corazziego (tyły "Błękitnego wieżowca")

 

*Demobil Predator - ul. Ogrodowa

 

*KIlka stoisk w KDT (sprzedają badziewie po zawyżonych cenach)

 

*Jest też sklep w podziemiach dw. Centralnego, ale dokładnych namiarów nie znam.

Link to post
Share on other sites

ten sklep nazywa się "rambo" panie sobczqu :) przyjemna obsługa (czasem ładna pani zaladą) można go znaleźć nieopodal wejścia do podziemi (najbliżej pałacu kultury czyli koło dworców pkp)

ceny tam nie są wysokie i można kupić osprzęt całkiem niedrogo...

Link to post
Share on other sites
*B-52 - na ul. Miedzianej

 

*Azymut - na ul. Corazziego (tyły "Błękitnego wieżowca")

 

*Demobil Predator - ul. Ogrodowa

 

*KIlka stoisk w KDT (sprzedają badziewie po zawyżonych cenach)

 

*Jest też sklep w podziemiach dw. Centralnego, ale dokładnych namiarów nie znam.

 

Czy w azymucie, predatorze i w rambo maja rzeczy kontraktowe?

Link to post
Share on other sites

Witam

Doczepię się do nie swojego tematu, moje pytanie też dotyczy warszawskich sklepów.

 

Czy jest w Warszawie sklep, w którym można kupić buty BW Neue Art? Jest dużo sklepów internetowych oferującnych te buty, ale kupowanie butów w necie, bez przymierzenia, to loteria.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

W "Azymucie", "Predatorze" i "B-52" mają rzeczy zarówno kontraktowe jak i kopie (np. dziś pytałem w "Azymucie" o jungle - mają tylko kitajskie za 150 pln). Przed zakupem musisz pytać (jeśli jeszcze nie znasz się na tyle na metkach aby ocenić samemu).

Wg. mnie obsługa w tych sklepach jest dobrze zorientowana i dobrze wiedzą co sprzedają (dla przeciwstawienia patrz KDT : :roll: ) i potrafią doradzić (jedynie sprzedawca w "Predatorze" jest trochę "mrukliwy", ale nieuprzejmy nie jest).

Tak czy siak, kontraktowy szpej jest, ale jak wiadomo nie wszystko złoto co się świeci :).

 

@Kondys - jedyne znane mi miejsce w którym sprzedawane były buty BW to stoisko na bazarku koło hali Marymonckeij ( :roll: ), ale nic więcej niestety nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info, bedę w Wawie to postaram się tam zajrzeć.

 

Jak nie znajdę to najwyżej przeboleję przesyłkę i jak coś będzie nie tak to wymienię. Albo od razu zamówię 3 rozmiary oscylujące wokół mojego, przymierzę i zostawię dobry. A dwa nie pasujące odeślę - prawo zwrotu w ciągu 10 dni przy sprzedaży poza siedzibą firmy :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na marymonckiej, po prawej od banku na skarpie, w baraku z napisem "odzież militararna"... Chociaż pewnie taniej znajdziesz na Allegro...

 

[ Dodano: Nie 25 Cze, 2006 ]

Moge jescze dać wtyczke do google ertha, ale niech mi ktos powie jak to się robi...

Link to post
Share on other sites
Powiem tyle-NIE KUPOWAĆ W AZYMUNCIE-

jedene używane spodnie kosztowaly(serio) 400 pln...OMG...pozatym drogo i mało towaru...jak ktoś chce tanio to stadion X-lecia;bardzo dobrze się sprawują

A mozesz powiedziec jakie to spodnie byly? Bo jak jakis APECS to bym sie nie zdziwil ;)

 

Z tego co pamiętam Predator był niezły i czasem można było trafić naprawdę ciekawe rzeczy.

Dzisiaj tam bylem no i pare ciekawostek jest, ale za chora kase niestety.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

dziś byłem w Galerii Mokotów. Na pięterku w sklepie dla myśliwych widziałem komplecik BDU desert 3c. Na wieszakach wisiało tego troche ale nie wiem jakiej to jakości (wypad na zakupy z kobitą -> no chodź już! nie mamy czasu! tam widziałam ladne buty!). w gablocie widziałem jeszcze kilka springów niechlujnie ułożonych jeden na drugim (AUG za ok 400pln [nie pamiętam dokładnie] jakieś dwie emki i jakaś snajperka)

Link to post
Share on other sites

W mokotów też byłem ostanio ale ceny zabójcze-steyr spring tm-235zł(szczerze nie wiedziałem że tm robi steyr springi)...

 

A co do X-lecia

 

Idz do takiego gościa w budzie koło parkingu na koronie-za cały zestaw(bluza+spodnie) 110zł.

 

Pozdro

 

Btw.tak to był APESC 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...