Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklepy w Warszawie


Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Kilka. Jest sklep na Tamce (zaraz przy zjeździe z krakowskiego). Jest przy metrze kabaty. Jest jakiś podobno w Hali Mirowskiej. Jest Capri pod Warszawą. W Azymucie za Błękitnym Wieżowcem kiedyś mieli sporo ASG, teraz nie wiem, ale kulki może dostaniesz.

 

Jakby nie było to -> google.pl i szukaj. To nie takie trudne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No niezłe jaja, największe miasto w Polsce i nie ma żadnego pożadnego sklepu z ASG. Firearms sprzedaje już tylko przez internet, a reszta to militaryshopy lub sklepy myśliwskie które gdzieś w rogu mają parę (czytaj dosłownie) karabinków. Tanie militaria na Kabatach - ok, nie moge sie za bardzo czepiać ale najbardziej niezawodnym karabinem jest Shotgun oznaczony jako M3000 ( wersje Short i i z kolbą - polecam wszystkim którzy nigdy nie mieli kontaktu z ASG lub zaczynaja a nie są do końca pewni czy im sie to spodoba), reszta to już loteria, zazwyczaj bardziej denerwuje niz bawi. Są i droższe (lepsze, ale nie to co TM, CA itd,) repliki ale trudno dostać szczegółowe informacje od sprzedawców ponieważ.... są to sprzedawcy a nie "maniacy" ASG. Główna zaleta sklepu -MOŻNA NEGOCJOWAĆ CENĘ- przy większym zakupie (200-300zł :). Jako sklep z tanimi ASG oceniam go na pełne 4, bo dzieciaki co maja 14 lat są super zadowolone z pistoletu za 50 zł ( a krzywdy tym nie zrobią), a obeznani w temacie kupią w miare tanio kulki (przy 6000 szt. utargowałem z 72zł na 48 zł za 0,25g), i innych pare rzeczy....

Jeśli ktoś zna dobry sklep w Warszawie gdzie można wypróbować broń przed kupnem to prosze o PM - kajakarz@tenbit.pl

PZDRW

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

dojazd do capri w piasecznie - z pod metra wilanowska 709 lub 710 (ale ten jedzie na około)

 

co do tej hali D w maximusie to owszem są tam wszelakie cześci mundurów i to duży wybór (tylko ze spodnie które na allegro kupiłem za 50 zeta tam kosztowały 100...)

 

a kupując tam koszule dostałem od tego włocha prowadzacego ichni niesmiertelnik gratis :)

Link to post
Share on other sites

A ktoś mi powie gdzie buty wojskowe dostane tak bym mógł sobie dojechać i przymierzyć?? Tak na ślepo nie kupię butów z żadnej aukcji ( nie chcę się chwalić, ale mój rozmiar buta to 48 :wink: ) bo mogą być za małe mimo wszystko. Jest w Warszawie blisko stadionu Legia sklep "Kaliber". Nie byłem tam, ale słyszałem, że głównie to sprzedają strzelnicy w Rembertowie na AONie amunicję. Czy ktoś wie czy w ich sprzedaży jest jakieś obuwie militarne?? Ewentualnie jak ktoś jest w stanie to proszę polećcie mi jakiś inny sklep gdzie można przymierzyć buty. Tylko nie jakiś z kosmicznymi cenami ;)

Edited by headshooter
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Jest jeszcze jeden na Solcu, karabinków nie mają ale optyki jest od groma. Maja ciekawe kolimatory, kilkadziesiąt modeli, kilka celowników laserowych a szyny, montaże i przejścia to niektóre nie wiem Newad do czego ;)

 

Co najważniejsze maja ceny bardzo niskie a sprzęt dobrej jakości, gadałem ze sprzedawcą i mówił, że sami importują.

 

Dokładnie nie pamiętam jaki to pawilon ale mają stronę www.tarcza.pl

 

Radek

Link to post
Share on other sites

Byłem w sklepie reklamowanym przez Ptaśka, i nie uważam że straciłem czas. Prowadzony (jak to zwykle bywa) przez maniaków, dobrze zaznajomionych ze środowiskiem w Warszawie, więc atmosfera panuje tam przyjazna. Ceny często niższe niż w innych sklepach, przynajmniej ostatnio mieli bardzo konkurencyjne ceny gaziaków. Tanio również kulki i gaz, a co najważniejsze - na miejscu, dzięki czemu nie trzeba płacić za przesyłkę, lub robić zamówienia raz na jakiś czas.

Dodatkowo, jeśli dać wiarę w obietnice złożone na warriorze, i zapewnienia:

http://www.warrior.pl/forum/viewtopic.php?...asc&start=0

wygląda to bardzo obiecująco.

Generalnie polecam samemu się wybrać.

Stronka sklepu: http://asgpro.com.pl/ , ponoć w planach jest zmiana stronki na bardziej profesjonalną (pogłoski :P)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

przy placu inwalidów jest, dokładnie przy ulicy Lisa-kuli w piwnicy jest gunsmith gunsmith

Przy ulicy Nasielskiej 32 przy Grochowskiej (rondo wiatraczna) jest ASG Pro ASG Pro no i przy radzyminskiej Airsoftxtreeme.

 

Sklepy ułożyłem wg. mojej opinni o sklepach. Dlaczego Gunsmith ?? Bo spodobała mi sie atmosfera w nim.Wchodzisz i pierwsze co sie rzuca w oczy to serwis :D w bardzo pozytywnym znaczeniu. Od sklepu oddziela go tylko siatka maskująca. Możesz zobaczyć jak koleś naprawia. Sprzedawca też bardzo miły. Pomaga w wyborze , tłumaczy co i jak itp. Byłem dzisiaj u nich. Kupiłem kulki, maga, gumke do hopka (dystanser gratis ) i bbloader. Maga odrazu przesmarował mi, powiedział jak sie z dystanserem obsługiwać i ewentualnie poprawiać jego działanie, a bbloadera dał mi używanego z kulkami gratis :D. Dał poogladać repliki przestrzelić i ogólnie o nich troche powiedział.

 

U Ptaśka( Nasielska) byłem bardzo krótko, pomijając ,że 2 razy z powodu prawdopodobnie braku kadr. Dał pomacać SCARA klienta , ale ciiii :roll: :lol: . Co mi sie rzuciło w oczy to kulki. On ma prawie cały regał kulek:D. Nie wiem jak z serwisem u nich ale myśle ,że też nie bedzie problemów.Byłby na 1 miejscu z Gunsmith tylko dlatego , że czekałem 2 krotnie...

 

AirsoftXtreeme, hmm. Czekają na dostawe sprzetu od tygodnia. I co najgorsze ZERO KONTAKTU!!!!!!!!!! Wielokrotnie dzwoniłem na stacjonarny i na kom. Nic cisza. Poczta się włacza. Na gg też pisałem. Do tej pory nic.... Co do serwisu to nie mam pojęcia. Może coś jest. Mnie uderzyło że oni tam prawie nie mieli nic....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nowy sklep, bardzo sympatyczna obsługa i dosyć dobre ceny co do amunicji. Sklep równierz sprzedaje repliki. Lokalizacja może byćlecz jest w podziemiach bloku które trochę przypomina lokalizację sklepów z brońą w grze GTA :P. Sklep róqnierz naprawia i tuninguje broń ASG.

 

www.gunsmith.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gunsmith do dobry sklep - choć jeszcze niezbyt dobrze zaopatrzon ( ale z tego co widzę szybko rozwijają asortyment)

Bardzo podoba mi sie też naprawdę pozytywna atmosfera i szybki serwis.

 

Natomiast o moich przygodach z ASGPRO można poczytać tutaj

http://www.asg.qrde.pl/forum/viewtopic.php?t=1496

Ogólnie ja oraz znajomi i ekipa przejechali się na ich serwsie.

 

Co do redzone to całość znajduje sie w studiu tatuażu na strumykowej - a właściwie jest integralną częścoą studia ( mundury i oporządzenie po prostu zajmuje jedną ścianę) - w sumie wygląda bardzo skromnie.

Brałem tam KZM dla kumpla. Ogólnie cicha i spokojna atmosfera, mocno wytatuowany i sympatyczny sprzedawca - jednym słowem niezły sklep w klimacie.

Edited by Wolfi
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

W podziemiach pod Dworcem Centralnym jest sklep z militariami ( jest ich wiele, ale chodzi mi o konkretny ). Głównie mają noże i takie tam. Mają ścianę sprężyniaków - z tego co widziałem : STTi, ASG - za jakieś chore pieniądze, gaz za ponad 50 zł, ten zwykły standardowy w zielonej butelce firmowany przez ActionSportGames... Kulki też w absurdalnych cenach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...