Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armia holenderska


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

A ja mam takie troche dziwne pytanie :) CHodze aktualnie w DPMie Holenderskim ale mam zamiar kupić sobie chest rig'a

Upatrzyłem kamizelke Specnazu ( prosze nie czepiać sie pisowni ) jestem ciekawy jak to sie skomponuje... moze ktos miał z tym do czynienia - kamizelka jest khaki cos w stylu jasnych plam na owym DPMie

Link to post
Share on other sites
A ja mam takie troche dziwne pytanie :) CHodze aktualnie w DPMie Holenderskim ale mam zamiar kupić sobie chest rig'a

Upatrzyłem kamizelke Specnazu ( prosze nie czepiać sie pisowni ) jestem ciekawy jak to sie skomponuje... moze ktos miał z tym do czynienia - kamizelka jest khaki cos w stylu jasnych plam na owym DPMie

 

A po co masz kaleczyć sport, jak już masz Holenderskie ciuchy, to poluj na oporzadzenie Hol., napewno lepiej bedzie wygladać komplet wybranej armii, niż mieć na sobie wszystkie armie swiata.... Chest DPM napewno bedzie lepiej maskowac w terenie leśnym, niz Oliva

Link to post
Share on other sites

Kup co ci najbardziej Ci odpowiada, to co najlepiej działa, jest przystosowane do tegoco robisz. Względy "estetyki" są drugorzędne (chyba że to jakiś reenactment) byle całość dobrze hulała. DPM dobrze się miesza z oliwką i woodlandem, bo to względnie podobna grupa kamuflaży. Jakby co bierzesz farbę w sprayu i malujesz.

Link to post
Share on other sites
Tyle że to okropne przedpotopowe badziewie jest  :lol:

 

A co Ty myslales, ze to bedzie wygladac jak Chest US Army :?: Ale to nie jest jednak badziewie, napewno dobrze działa w terenie, ale juz lepiej do tego oporzadzenia dokupic kopmlet Spec-naza, bo z DPMem to nie bardzo mi sie to widzi, chyba ze ktos ma to w d... A co do ceny, to wiadomo, cos za cos - i nie ma co porownywac tych dwoch roznych oporzadzen. Ale to nie jest chyba dział o Rosyjskim wyposazeniu?

Link to post
Share on other sites
lepiej bedzie wygladać komplet wybranej armii, niż mieć na sobie wszystkie armie swiata....

 

Jak to ktoś kiedyś powiedział:

"sprzęt nie ma wyglądać tylko dobrze służyć" czy jakoś tak.

 

A co do tematu to mam pytanie:

Gdzie można dostać kamizelke wojsk powietrzno desatnowych. Najlepiej jak jakiś sklep to będzie bo zależy mi na nowej. Na alledrogo szukałem i nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bez przerabiania kamizelka na wzrost 180 lub więcej. Osoby niższe przy klękaniu będą ją nogą "podnosić" (lub zakładamy na przeciwodłamkową z karimatą). Cena dobra ale za stówkę więcej da się upolować stany idealne.

Pojemnościowo ta kamizelka rządzi.

Link to post
Share on other sites

Uzupełniając wiadomości - Holenderska modułówka. Baza siatkowa, zbliżona do tej desantówki powyżej, dwie duże kieszenie wewnętrzne, szlufki wewnętrzne, system modułowy zgodny ze standardem MOLLE. Jest w niej parę głupot (kieszenie modułowe, zwłaszcza ładownice są tak sobie pomyślane) ale ogólnie zasługuje na dobrą 4. Egzemplarze różnią się paroma detalami w zależności od serii produkcyjnej.

 

Zdjęcia:

pict1394large5bw.jpg

pict1395large0cy.jpg

pict1372large4ch.jpg

pict1373large2mg.jpg

pict1401large6ey.jpg

pict1400large0de.jpg

vest2nx9ux0.th.jpg

vest1of5xm9.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja za radą Catcha nabyłem taką, jak prezentowana powyżej, kamizelkę. jak na razie wydaje sie, że zaspokoi ona w pełni moje airsoftowe potrzeby. Jedynie oryginalną ładownice na magazynki od emki, muszę wymienić na lepsze łądownice, płytsze i bardziej odpowiednie dla magazynków od m14.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Hmmm nie wiem czy to orginał ale wygrzebałem takie oto coś. Mi sie wydaje podejrzane bo olive a nie dpm. Ja zamiast buttpacka uzywam chlebaka holenderskiego - daje rade ;-)

 

 

Mam pytanie w z związku z kamizelką taktyczną holenderską(alice). Wie ktoś do czego służą KLIPSY

 

I zastanawia mnie również do czego mogą służyć te wnęki this i this

Edited by Szaszłyk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...