Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jest źle :). U mnie były małe problemy z dwoma magazynkami, ale pomogło ich uszczelnienie. Dosyć znaną usterką jest zespół młoteczka, który ma tendencje do psucie (nie chce pozostać w pozycji napiętej, co uniemożliwia oddanie strzału). Poza tym jest w miarę spokojnie, w swojej klasie cenowej jest to pozycja godna polecenia.

 

Kilka rzeczy oczywiście można wymienić (ja mam w planach gumkę i lufę), ale na bliskie dystanse stock ujdzie. Wydajność gazowa jest dobra, o niebo lepsza niż w replikach M1911. Problemem jest teraz dostępność repliki i magazynków, ostatnio znikają one ze sklepów

Link to post
Share on other sites

Ja mam swojego ponad rok (15-16 miesięcy) i póki co odpukać wszystko jest ok. Wymieniłem ostatnio gumkę, bo stockowa słabo kręciła i teraz jest spoko. Zespół młoteczka jest od nowości i działa (replika nie była mało strzelana - często chodziłem na strzelanki CQB i biegałem głównie z klamką). Magazynki - mam aktualnie 3 (wszystkie od KJW) - jeden z nich musiałem teflonem potraktować przy zaworze wylotowym (górnym), w drugim poprostu dokręcić zawór, a ostatni działa jak działał. Jak za tą cenę to spokojnie mogę polecić. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...