Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

"Wist" jest nieco większy od tego Glocka. Aczkolwiek nie powinno być większych problemów z dopasowaniem.

 

Dziś przyszedł Glock. Wszystko ładnie pięknie i gitara. Tylko moja mina wyglądała dosłownie tak ----> :strach: Gdy nagle wyskoczył mi zamek... Mam wrażenie że Blow-Back jest zbyt silny. Ktoś ma pomysł jak sprawić by pistolet pobierał "ciut" gazu mniej?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Świeże fotki. Jeden glock starszy, drugi świeżynka:

http://picasaweb.google.com/JacasgGROT/Klamek#

Więc oceń sam.

 

Zawsze możesz dołożyć i kupić z metalowym zamkiem. Albo kupić ARMY.

 

Ja tam wolę plastikowy zamek, gdyż żre mniej gazu. To jest broń boczna, więc lansować się nią nie będę. Ma działać i tyle.

 

Fotki nie są super jakości, coś mnie aparat dziś nie lubi.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Mam porównanie do ARMY. Bo kumpel ma.

 

Mój stary magazynek ma już ponad 2 lata. I trzyma gaz.

U niego w magazynku wszystko co możliwe nie trzyma gazu. A użytkował go tak jak się powinno. Teraz pistolet leży... Żre więcej gazu. Strzela tak samo.

Stary pistolet popsułem z mojej winy, myślę ze gdyby nie to, działał by do dziś.

 

Ale wybór należy do Ciebie. Mi była potrzebna gazówka, z której będę czasem korzystał. Więc nic lepszego potrzebne mi nie jest.

Myślę żeby starego przemalować... Tzn zamek na srebrny a dół na oliv. Więc będę miał kilka kolorystycznych wersji do wyboru :D

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz do dyspozycji metalowy zamek to bardzo, bardzo delikatnym papierem ściernym najlepiej namoczonym w wodzie zeszlifuj z niego farbę i będziesz miał srebrny zamek. Szkoda że wcześniej o tym nie pomyślałeś bo krakmani mają przecież te oliwkowo-czarne w ofercie ;P

Link to post
Share on other sites

emkh... Przeczytałem cały temat o glocku army, a to zdjęcie które znalazłem:

http://img200.imageshack.us/i/p5190265.jpg/

http://img199.imageshack.us/i/p5190267.jpg/

Wygląda nieźle, tylko Kajor użył za grubego papieru ściernego. Jakoś nie zszarzał tak jak to opisujesz, a wątpię żeby ARMY użyło czegoś innego od ZnAl

Edited by SlayerASG
Link to post
Share on other sites

Dziwne. Ja "postarzałem" swojego kałaszka i części które są z "gównolitu" nadal ładnie świecą. Inne już nie tak ładnie...

 

Ja mam w obu zamki plastikowe. I myślę nad farbkami modelarskimi w kolorze srebrnym i olive.

 

Szkoda że wcześniej o tym nie pomyślałeś bo krakmani mają przecież te oliwkowo-czarne w ofercie ;P

 

Panie, ale kasa na drzewach nie rośnie :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Ze srebrnym Ci nie pomogę, ale jeśli chodzi o oliwkę, proponowałbym Krylon. moim zdaniem ładniej pokryje i nie będzie wyglądał sztucznie tak jak to może wyglądać po farbkach modelarskich, bo z tego co się orientuje to po wyschnięciu mają świecącą powłokę, ale wszechwiedzący nie jestem, więc mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Najpierw to muszę mieć środki finansowe i znaleźć frezera oraz dowiedzieć się ile zaśpiewa za dorobienie tego. Biorąc pod uwagę że będę brał stalowy to podejrzewam że będzie to ostatni kurek który wstawię do tego pistoletu. O ile nie sprzedam klamki jako uszkodzonej albo na części. Czas i wizyta u frezera rozstrzygnie.

 

EDIT: Prośba do posiadaczy - mógłby ktoś rozebrać mechanizm i zrobić zdjęcie całego kurka?? Chcę się upewnić jaki kształt ma poprzeczka która została wyłamana u mnie. Byłbym wdzięczny jakby się ktoś pofatygował.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Takie małe odświeżenie tematu, ale miałby może ktoś namiar na sklep gdzie można by dostać części typowo do tego guna ?

Dokładnie poszedł u mnie cypel który w fazie końcowej naciąga kurek.

Producent oznaczył tę część numerem 13.

Próbowałem to przyklejać, nawet spawać na co zeszły mi 4 dni szlifowania, wiercenia i jazdy z pilnikiem, ale niestety po 100 strzałach nawet spaw poszedł.

Ewentualnie może miałby ktoś do odsprzedania taką część ??

Pozdrawiam

 

Zdjecie

Edited by DaNgeR
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest british

W moim Glocku coś szwankuje hop-up - tzn kulki lecą dalej z "włączonym" hopem niż bez, ale i tak nie mogę zrobić tak, aby w początkowej fazie lotu leciały choć trochę do góry (a przy maksymalnym ustawieniu hopa chyba powinny). Korzystam z kulek 0,20 (i propanu, ale to raczej nieistotne).

Edited by british
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

proponuje pogadać z tym sklepem vip1977 to jest nazwa użytkownika na allegro ja u nich dokupywałem ten element i jest pewien sposób by ten zbijak sie nie łamał trzeba zeszlifować młotek w pewnym miejscu dam zdjęcia gdzie dokładnie. I taka sprawa czy może ktoś używał części firmy SilverBack hodzi mi o głowice tłoka SilverBack - Głowica Tłoka CNC - G17 taka sama konstrukcja jak w AEG

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie, może się ktoś orientuje - planuję dokupić parę gratów (a raczej zrobić kosztorys ile mi kasy potrzeba) i nie jestem pewien - czy części do G19 w standardzie KSC/KWA będą pasować?? Rozmiarowo G19 i G23 to to samo więc o to raczej się nie martwię, bardziej zastanawia mnie czy KJW i KSC/KWA to ten sam standard.

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie, może się ktoś orientuje - planuję dokupić parę gratów (a raczej zrobić kosztorys ile mi kasy potrzeba) i nie jestem pewien - czy części do G19 w standardzie KSC/KWA będą pasować?? Rozmiarowo G19 i G23 to to samo więc o to raczej się nie martwię, bardziej zastanawia mnie czy KJW i KSC/KWA to ten sam standard.

Nie bardzo, KJW wzorował się dokładnie na Glocku 26 z TM.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...