Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

(ja biegam z MP5K - zda mi się, nieco mocniejsze jest niż Glock 18C).

Hehh w grze czy na ASG ? :twisted:, no niegrałem jeszcze chyba w grę gdzie Mp5K występuje.. a tego widziałem na Screanach więc już zacieram ręce.( patrzcie mój podpis :wink: )

Secundo: potrzebuje linka do ściągnięcia. Czy jak to nazywacie zaproszenia.  (plosze o napisanie mi na PW)

Ja też... ja też.. ja też...bym prosił :mrgreen: ... heh.... :wink: byłbym bardzo dźwięczny.

 

pozdrówki !!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

Używając opisu rejestracji na stronie koreańskiej zamieszczonego na http://www.warrockpoland.prv.pl próbowałem sie zarejestrować.

Niewiem co jest nie tak. Wpisałem tak jak trzeba hasło z obrazka a wygląda na to że jest nieprawidłowe. Już niewiem co mam robić. Jeśli komuś sie uda niech sie odezwie do mnie to może i mnie zarejestruje. :?

 

Próbowałem sie rejestrować 5 razy! :cry: 5 razy szukałem tych krzaczków i 5 razy je wpisywałem! :x

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ale tylko trzydniowa bodajże,chyba :)

Lock and Load – The Battle Begins July 14th

 

War Rock is finally opening to the public!  On July 14th, three days from this announcement, the War Rock front page will be updated with active links to open registration and downloads.  Until then, be sure to check out the forums for the latest announcements, and join the community as we count down to Open Beta.  

 

We look forward to seeing you on the battlefield!

 

-Team War Rock

Mój angielski jest słaby,albo chodzi o to że można będzie się rejestrować przez 3 dni albo o to że 3 dni będzie możn a grać :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ja juz sciagnalem (ok 270mb) i sobie pogralem :) No Flashpoint to to na razie nie jest, raczej dynamiczna rabanka na maks dwuminutowe scenariusze. Na razie tylko pare misji jest, ja gralem tylko w rozbrajanie/zakladanie bomb i po pol godzinie odpadlem. Moze pozniej beda jakies wieksze mapy.

 

pozdrawiam

Wasz ulubiony lekarz polowy

Krzys

Link to post
Share on other sites

:smutny: :smutny: :smutny: :smutny: a ja nie pogram :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: bo jak ściągam to przy 190MB jest napis błąd a w miejscu gdzie powinna byc szybkosc sciągania jest takie cos ?/? i sie nie sciąga. Kiedy próbuję wznowić transfer to kiszka.

Możecie mi pomóć?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No No NO :twisted:

Ściągłem i zainstalowałem !!!!

Jestem mile zaskoczony !! Uradza w H !!!!!

POlecam !! Darmowy BF2 prawie :D

Łupię w to od paru dni a jeden dzień grałem nawet cały heheh ... aż mi się odcisneły nadgarstki i musiałem urzywac szwamek do wycierania potu aby móc dalej grac :twisted: haaa

Polecam ! ! !

Nie wiem jak wcześniej ale teraz po wyjsciu Patcha(120Mb) i uaktualnieniu(68MB) gra sie bardzo przyjemnie. (podobno wcześniej gra sie słabo prezentowała)

Graficznie do niczego nie można się przyczepić. Wygląda dobrze... i nie ma dużych wymagań. Screany to pokazują już. Na mojej konfiguracji gram z Antyaliasingiem x4 i Filtrowaniem Anizotropowym x16 ^^ (Athlon 2.0XP,Gf6600GT,512ram)

 

Nic tylko siorbać i mucić ^^ !!! P O L E C A M !!!

 

P.S.

Dla tych którym sie nie chce czytać wątku od początku.

www.warrock.net ==> zarejestrować sie a pojawi się opcja Download.

Gra 270MB i Patch 120MB

Później potwierdzić rejestracje wedłóg instrukcji w mailu.

 

P.S.(2)

Prośba dla grających posiadających słabe łacza. Odpóścicie sobie... mając laga psujecie zabawe całej reszcie.

 

Pozdrawiam !! i do zo po drugiej ztronie lufy !! bądź ramie w ramie ^^

 

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

Z łaczem to tak nie do końca mam . Mam w domu 2mb/s i czaszem pingi w granicach 200-300. Jak podejrzewam powodowane jest to brakiem ramu :( .

BTW Jaki widzieliście najwyższy ping w pokoju ? Bo narazie 3840 bije wszelkie rekordy . 8)

Mam Winde Me i pewnie jest troche zawirusowana ,predkość wysyłu danych wynosi 256kb/s .

Link to post
Share on other sites

2mbs ... Downloadu...

... a Uploadu(wysyłanie) ile masz ?

 

Szybkie pingi w grach można mieć już na łączu DL 80kbs UpL 80Kbs

Ważna jest przepóstowość tzn. płynnośc w obu kierunkach.

Czesto dostawcy internetowi w sieciach lokalnych zapewniają satysfakcjonujący DL który przydatny jest przy ściaganiu danych... nieznaczy to że podczas grania w gry bądź też rozmów przez Scypa bedzie się posiadać dobre stabilne i szybkie połączenie.

Chociaz w Twojej sytuacji jeżeli masz np. Neostradę a sąłby komp może rzeczywiście chodzi o coś innego ^^ (np. "zawirusowany" windows XP który cały czas coś wysyła przez co Twój UPload maleje do Zera prawie [na marginesie ten system w podstawowej formie nawet z Sp nie nadaje sie do netu])

 

 

pozdrawiam!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

tak tak gierka gniecie :-)

Nowe downloady dodały pare giwerek oraz wskaźnik pingów.

 

Mimo to irytuje mnie cały czas że ten wskaźnik pingów nijako się ma do rzeczywistego pingu.. oraz że ponoć PING limit nie działa. Ludzie ze słabymi łączami lub wolnym połączeniem do danych serwerów nadal się wbijają :D ... prawdopodobnie ktoś to w końcu usunie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...