Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli to ten sam słynny "teflonowy" battle-rip to wkrótce będziesz płakał krwią.

 

Regularnie używam "teflonowca" od Proppera (mam marpata od dawna, a MC od niedawna), używałem także w upalne dni, ale nie tylko nie płakałem krwią, ale i łza w oku mi się nie zakręciła. Takie są moje doświadczenia z używania tego munduru. Koledzy z PSS (a połowa kolegów posiada "teflony") mają podobne wrażenia. Czyżby strachy na lachy? ;)

Link to post
Share on other sites

Wiem że jesteś piewcą tej odzieży bo już wcześniej ją zachwalałeś. To co mówisz po prostu pozostaje w całkowitej sprzeczności z moimi obserwacjami dotyczącymi tego munduru. Ponieważ kolega nie próbuje sobie tego munduru kupować za moje pieniądze jest mi perfekcyjnie obojętne czy będzie w imię "lansu" pocił się w nim jak mysz czy nie. Natomiast jako człowiek jakoś tam się zajmujący odzieżą wojskową i materiałami - mogę powiedzieć że ten "teflon" to kupa jeśli chodzi o oddychalność i użytkowe właściwości materiału ot i tyle...

 

A jeśli byś trochę poczytał, to na stronie producenta znalazłbyś taki "disklajmer":

 

NOTE TO MILITARY PERSONNEL: THIS GARMENT DOES NOT HAVE NIR TECHNOLOGY AND IS NOT INTENDED FOR MILITARY OPERATIONS.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

To ja powiem że MC Proppera jest troszeczkę inne Oryginalnego materiału (mam mundur SKD).

Czy to pod względem samego materiału czy to koloru.

 

Nowiutkie nie używane MC Proppera wydawało mi się w dotyku jakieś takie "twardsze" i jakby (żeby nie powiedzieć) "natłuszczone" (efekt pewnie po pierwszym znoszeniu znikł na 100% ale takie miałem wrażenie dotykając nówkę sztukę nie śmiganą :-F ).

 

Co do koloru, to MC Proppera jest bardziej (że tak powiem) żywsze i ma więcej zieleni a mniej koloru "piaskowego". Co nie mówię fajnie wygląda i chłopaki nieźle się w nich prezentują. :mrgreen:

 

Same wykonanie bardzo dobre, szwy pożądne. I tyle mojego.

 

BTW. W moim linku z podpisu jest zdjęcie kolegi w MC Proppera i obok ja na tle polskiej złotej jesieni (z lekką mgiełką w tle z rana). ;-)

Link to post
Share on other sites

Wiem że jesteś piewcą tej odzieży bo już wcześniej ją zachwalałeś. To co mówisz po prostu pozostaje w całkowitej sprzeczności z moimi obserwacjami dotyczącymi tego munduru.

 

Nie jestem piewcą, ale użytkownikiem, a to różnica zasadnicza. I nie zachwalam, ale opisuję, to z czym mam doświadczenie. Nie powołuję się też na literaturę naukową, ani ostatnie roczniki Fantastyki, tylko odwołuję się do własnych doświadczeń. Tyle oftopikowania z mojej strony ;)

 

EDIT: a NIR technology tyczy się chyba tylko właściwości matariału w podczerwieni, co w airsofcie ma, jak sądzę, niewielkie zastosowanie...

Edited by Black
Link to post
Share on other sites

Sisi dzięki. A jak wyglądają sprawy dotyczące kamizelki gdzie i za ile można dostać?? Widziałem na gunsmok'u ale są drogie nie ma tańszych?? gdzie swoja zakupiłeś i czy jest możliwość kupienia bardziej zielonej żeby pasowało do munduru properra, kamizelka moze być modułowa jak i normalna ale bardziej zielona. Z góry thx.

Edited by reggie
Link to post
Share on other sites

johny chodzi mi o kamizelkę w MultiCamie, iż planuje w przyszłości zakupić MC Propera bardziej zielony, czy by sie też znalazła w takim kolorku kamizelka modułowa lub normalna oraz ładownice itd. cover na pasgt?? Chociaż bardziej pustynnym Crye bym nie pogardził, ale chciałbym wiedzieć jak sie sprawuje latem w zielonej??

Link to post
Share on other sites

To szukaj rzeczy z tego samego materiału. A kamizelki z polycotton raczej nie znajdziesz :D Na różnym materiale ten sam nadruk ma prawo inaczej wyglądać... Materiał może też pochodzić z różnych fabryk/serii produkcyjnych i stąd róznice.

 

A poza tym: ludzie, co was wzięło, żeby wszystko pasowało do siebie kolorami? Przez dwa dni będziecie używać gratów, pobrudzi się i już będzie wyglądał prawie jednakowo zarówno mundur jak i kamizelka...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...