Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

Tak jak w newsie: http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=262

 

Broń praktycznie dwukrotnie praktycznie od AEPa TM. Cena powyzej 255zł to trochę dużo gdy za ok 300zł można dorwać świetnie wykonanego Glocka gazowego prosto od KSC-KWA. Oglądając prezentacje na video-google stwierdzam, że ogień ciągły w CQB może być wręcz niezawody... ale i mag na 29 kulek w tym wypadku to trochę mało. Mimo wszystko czekam z niecierpliwością na pierwsze recenzje bo może akurat trafi się świetna alternatywa dla gaziaków.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cena powyzej 255zł to trochę dużo gdy za ok 300zł można dorwać świetnie wykonanego Glocka gazowego prosto od KSC-KWA.

 

Czyli na start 45 zlotych mniej a potem juz tylko taniej bo nie trzeba gazu... Mam nadzieje, ze bron bedzie super, szykuje sie do zakupu :)

 

'Zmierzona prędkość wylotowa: 195 Fps'

to troszkę mało.....

 

No zebym mial tego uzywac jako spluwy glownej to musialbym byc bardzo zdesperowany :wink: Ale wazniejsze czy zasieg bedzie jak wersji TM niemal porownywalny do duzych AEGow...

Link to post
Share on other sites

ja na przykłąd szukam dobrej bocznej do snajperki 590fps... potrzebuję czegoś o skutecznym zasięgu 20m, gdzie celność będzie zadowalająca. broń tego typu nie ma być z założenia bronią główną.

 

Teraz czekam tylko na jakąkolwiek recenzję rodzimą, bo bardzo poważnie przymierzam się do tego zakupu.

Link to post
Share on other sites
gdzies do nich widzialem hi-capy.......zaraz...... o to link http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...11adea96516c152

wiec cos takiego w cqb ?? wymiata ! teraz tylko ciekawe jakie bedzie mial wady :(

 

Ta tylko ze bateryjka w TM przy temp. 17 stopni trzyma na 2 takie magi ;-) (0,5 roku juz ma, ale to co innego :P )

 

Z 2 strony po co komu wiecej :twisted:

Link to post
Share on other sites

Tak, tylko w TMie jest aku SANYO, a tu? No-name który niewiadomo jak długo pociągnie...

 

co do fpsów to się aż tak nie bójcie, ja nigdy na te 220 nie narzekałem przy bliskich spotkaniach... Ogólnie Glock TMa strzela trochę lepiej niż każda sprężyna TM z serii HG, czego chcieć więcej?

Link to post
Share on other sites

@augustox - aku podobno starcza na około 10 magazynków ( 300 kulek ), osobiście jednak nigdy tyle nie wystrzeliłem z Glocka na jednej strzelance, to też niemoge tego potwierdzić/zaprzeczyć

 

@Cyrek - chyba chodziło Ci o prędkość poczatkową? Bo zasięg nie jest mankamentem tej repliki ;) Osobiście nigdy nie strzelałem z 0.12, choć to może być ciekawy rozwiązanie w CQB. Sam chciałbym jednak sprawdzić jak strzela na kulkach 0.18, tyle że niewiadomo jakiej są jakości... ( http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?...duct=1152189217 )

 

I jeszcze odnośnie repliki CYMY ( teraz dopiero to zauważyłem ) - lufa wystaje ponad zamek, w TMce kończy się równo z zamkiem. Ciekawe czy znajduje się na niej gwint do montażu tłumika...

Link to post
Share on other sites

zdjęcie z Taiwangun.com

 

mini_1157145039.jpg

 

Widać wyraźnie na aku oznaczenie NI-HM, tak więc wydajność aku powinna być porównywalna z tym w TMce, ale na pewno nie dużo większa

 

Zauważyć też można tam fragment GB, w TMce jest on dodatkowo chroniony przez cieńkie kawałki plastiku, które zmniejszają ryzyko zabrudzenia, czyli minus dla CYMY

 

Kolejną różnicą jest brak "dzyndzla" ( zabezpieczenia ) na spuście. W TMce to i tak atrapa, ale wystaje i choć próbuje go udawać, w CYMIE ( z tego do widzę ) nie ma go w ogóle

Link to post
Share on other sites

Z jednej strony na video-google wala się filmik prezentujący właśnie tego Glocka, wyczytać tam można, że broń ma 220-230 FPSów, na Gunnerairsoft pisze o 230 FPSach, a z drugiej strony Krakman pisze o 195. Chyba trzeba napisać maila do naszego kochanego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Do Glocka Marui jest już sporo części upgrejdowych min. produkcji „nine ball”: z pamieci: lufa precyzyjna, łożyska, o-ring/uszczelka tłoka, sprężyna(jakaś minimalnie mocniejsza chyba coś rzędu 120%) i może jeszcze jakieś pierdoły.

 

Imho wszystko nie opłacalne bo nie po to kupuje się tani pistolet żeby potem dwa razy tyle włożyć w jego tuning. Ewentualna zmiana uszczelki tłoka, nasmarowanie i doszczelnienie czego się da(np. połączenia dyszy z komorą hop-up) czyli tzw. „fine tuning” to wszystko co moim zdaniem warto robić(chyba ze pokażą się tanie lufy precyzyjne to wtedy również warto). Prawda jest taka ze albo ktoś akceptuje osiągi tego pistoletu albo nie – na zimę i tak nic lepszego(tu opinia na podstawie modelu Marui) nie znajdziecie…

 

A opcje podłączenia większej baterii są 2:

- ukrycie jej w module latarki/lasera

- podłączenie baterii zamocowanej przy pasku „sprężynowym”(takim ja kabel od telefonu) przewodem aby całość wyglądała jak smycz do broni

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...