Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w moim przypadku udalo mi sie ostatnio zciagnac przeciwnika z okolo 15-20m (lezacego) przy troche wietrznej pogodzie uzywajac 5-6 kulek...

mysle ze dluzsza seria jestes w stanie trafic wroga na 25m

 

 

gram glownie w lesie i ta replika jest niezbyt skuteczna z racji swojej mocy... mozna trafic przeciwnika ktory nie spodziewa sie trafienia i nie zrobi nam matrixa...

 

no ale jak wspominalem ja uzywam tej repliki jako "broni ostatniej szansy" kiedy juz zuzyje wszystkie midy do m4...

 

Polskie znaki gdzie ?

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Brat wlasnie dzis odpakowal swojego od gunfire, mojego kupilem we wrzesniu zaraz po premierze na taiwangunie.

 

Zmiany zewnetrzne - brata ma biale znaki na przyrzadch celowniczych, moj nie ma. Lufa u brata nie wystaje tak bardzo

 

Wewnetrzne - bateria brata ma 450 mah, moja 500

 

Dziala podobnie, nie mierzylem jeszcze fps, choc jak testowalismy na kartkach moj mial jakby minimalnie wieksza przebijalnosc - ale moze to tylko zludzenie.

 

Aha, prawdziwy miod dla uszu jak strzelasz naraz z obu i odglosy autofire nakladaja sie na siebie. Ekstaza :)

 

Tylko czekac na koniec sesji :)

 

Student a nie wie, że trzeba polskich znaków używać ? Jak ty magisterkę napiszesz...

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

niestety bateria na zimnie bardzo szybko siada - moja... jak bylo cieplo dalo sie wystrzelic i 600bbs na jednej...

 

 

a polskich literek niestety na moim hpc nie ma - lacze sie przez wifi i VNC z moim PCtem i pisze z nec'a mobile pro 780.

 

jak mi Chemik napiszesz dobra obsluge pl literek to bede ich uzywal. Dzieki z gory.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem kosmiczne szczęście i mojego udało mi się wygrać w niedawnym konkursie na Taiwangunie :D Dzisiaj przeszedł swój test bojowy, bo strzelanie po domu czy przez okno to żadna frajda. Zatem do rzeczy:

 

AEPa otrzymałem w czwartek, zapakowanego typowo w stylu "Krakmańskim" czyli tak pancernie że nic tego nie ruszy. Jak zawsze wielki + za pakowanie.

w zestawie były kulki, speedloader, ładowarka, wycior, bateria, replika i papierki. standard.

 

A teraz uwagi odnośnie baterii:

moja to 500mAh, dokładne oznaczenia CM Ni-MH 2/3NP 500mAh 7.2V

ładowałem ją póki co 2,5 raza [0,5 ponieważ doładowywałem przed strzelaniem tylko :)]

nie mam problemów z wyciekami póki co i mam nadzieję, że ich miał nie będę :), za 1szym razem baterię ładowałem ok 3h, do momentu aż zrobiła się ciepła i za każdym razem ładuję do momentu, kiedy jej temperatura robi się wyraźnie wyższa. Przemieliła jakoś 500 kulek, z czego 300 na zimnie, spadku ROF czy innych nieprzyjemności nie zauważyłem.

 

Selektor ognia:

póki co pracuje jak marzenie :D nie ma problemów z podwójnymi strzałami przy przełączaniu trybów czy coś. Po prostu działa jak należy i bez niespodzianek.

 

Za to waga pozytywnie zaskakuje :D

 

dzisiaj się śmiałem, bo miałem większy zasięg, niż kumpel z m14 Karta bez HU [zamarzło mu a potem się jeszcze podarło [?]]. co prawda kulki lecą wolno, ale daleko :) jako boczna się sprawdza idealnie... gdyby tylko magi były grubsze...

 

póki co 100% pozytyw.

 

pozdrawiam

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

Dziś przyszedł mi klocek z tematu, ładowałem batkę dokładnie 2,5h po czym coś się z niej wylało :/ Przez przypadek poparzyłem sobie tym kwasem paluchy, wysuszyłem batkę, zdrapałem resztki i wsadziłem do giwery - działa jak ta lala ;]

Przy okazji wyrażę swoje zdanie na temat repliki - wykonanie naprawdę ładne, strzela świetnie, ale nie nosi zbyt daleko (na oko jakieś 20m). Na plus zaliczam staranne wykonanie (metalowe bebechy, mosiężna lufa) oraz regulowany hop-up (działa doskonale!), na minus - "lejącą się" baterię ;) i brzydkie magazynki (dobrze że przynajmniej w pełni metalowe).

Za tą kasę to świetny wybór, już wyobrażam sobie jak to musi kosić w CQB :)

Link to post
Share on other sites

U mnie spadek rofa na mrozie był zauważalny o jakieś 1 kulke na sekunde!

To dużo! Ale zasięg nie spadł! Pojechałem ak-47 cymy z 20 metrów i to wywalając 10BB. <lol>:)

 

CO??

 

Koledze chodziło chyba o to, że on (z Glockiem) vs ktoś (z AK CYMY), dystans 20 mertów, 10 kulek wystrzelonych i Glock Kałasza "zastrzelił" ;) Co nie zmienia faktu, że trochę dziecinnie to napisane, bo można i ze springa pojechać AEGa 500+ fps na dystansie 20 metrów odpowiednio go zachodząć.

Link to post
Share on other sites

w kaburze zalezy gdzie i jak... raczej ciezko - wygodne to to nie jest. Maga tego uzywam jesli glowna siadzie zupelnie, a tak to tylko zwykly mag.

Sam mag jest full-plastik, wiec jest raczej lekki (bedzie mial podobna lub mniejsza wage od oryginalnego malego maga)

no i wyglada paskudnie :)

Link to post
Share on other sites

Krotka recenzja:

 

Pistolet bardzo dobry !

Po wyjeciu z opakowanie od razu zrobil na mnie wrazenie dobrym wykonaniem , co prawda trademarkow brak ale wyglda i waga bardzo dobre .

 

Co do strzelania ... Tu jestem naprawde pod wrazeniem ,strzela o niebo lepiej niz moja sprezynowa MP5sd6 tam gdzie kulka ze sprezyny zaczyna opadac tam glock dalej jest celny.. wiadomo ze energia strzalu nie jest powalajaca ale wystarcza... no i opcja strzelania seria to jest to :D

 

Ogolnie wielki plus :D

 

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Tak , zgadzam sie z przedmowca , energia raczej mala ,trzeba strzelac tam gdzie nie ma pancerza .Ciekaw jestem jak oni to zrobili ze kulka z prawie zadna energia moze przeleciec te ponad 30m ,a taka sama kulka z MP5SD6 (spring) przelatuje ok 5 m mniej choc ma wieksza energie :P a Co do giwery ,naprawde warto kupic :mrgreen:

Szczegolnie dla poczatkujacych wymazony sprzet :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...