Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP001 [AGM]


Recommended Posts

WItam

 

Znalazłem w necie nowa karabinek, wyglada jak klon m6 CB, tyle ze ma podobno 400fps na 0,2g Cena? Prosze 42$.

 

Teraz wiem ze to klon VSR'ki TM

 

Oto on

mini_1159124155.jpg

 

mini_1159124160.jpg

 

MP001 Wood Colour

Manufacturer: Double Eagle

Weight: 3.5kg with box

Power: 400fps with 0.2g BB

Power Source: Spring, Air cocking

Description: So far the BEST sniper rifle from China, the plastic stock looks really good!! All metal construction except the trigger guard. 400fps power out of box, I am able to hit a 1" x 2" target at 17 meter!

 

wiecej na

http://www.gunnerairsoft.com/sniper/mp001/index.htm

 

Pozdrawiam.

barbie

 

Ps Jak by ktos chcial to sprwadzać do Polski to ja pisze sie na 2 sztuki.

 

 

Medi edit - topic przemianowałem bo sie nie mieścił ;]

Link to post
Share on other sites
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=534

 

Zmierzona prędkość wylotowa: 400 fps

Waga: 2000

Tryb ognia: pojedyńczy

Materiał korpusu: tworzywo

Długość: 108 cm

Hop-up: regulowany

Materiał: metal + tworzywo

Marazynek: max 30 kulek

 

 

 

Opis produktu:

MP001 - kopia VSR 10 PRO SNIPER G SPEC Tokyo Marui

 

MP001 jest udaną kopią VSR 10 PRO SNIPER G SPEC Tokyo Marui,

również jak replika TM posiada szynę o szerokości 20mm do instalacji

optyki, oraz uszka do zamocowania zawieszenia taktycznego.

Jedyną różnicą na korzyść MP001 jest większa siła wystrzału (ponad 400fps)

W zestawie 3 magazynki, ładowarka do kulek, pasek na ramie, wycior.

 

UWAGA : MP001 nie posiada w zestawie tłumika dzwięku

 

 

 

Tutaj jest oferta z taiwangun... co wy o tym myslicie ? będzie z tego snajpera ?

Link to post
Share on other sites

a wiec tak... zdjec nie robilem bo niezdazylem, moze beda jutro.

 

Porownanie mam mocy mam tylko do mp5 well'a z FTK hurricanE M100.

Predkosc na kulkach 0,25 widocznie wieksza, ale zasieg nie wydaje sie duzo wiekszy (moze z 5m). Zasieg skuteczny zmierze jutro bo dzis pracowalem nad montazem dla lunety a do tego okazalo sie ze cala lufa jest zapackana w smarze... Z mojego okna mam widok nad rzeke a dzis strasznie wialo... Przez ten smar wszystkie kulki ktore testowalem lataly jak chcialy (0,2 0,25 0,28 i 0,30).

 

Dokladniejsze testy przeprowadze jutro jesli tylko znajde czas (co moze nie byc latwe), wydaje mi sie ze najlepiej strzelac z 0,28.

 

Caly zespol lufy (wew+zew) tloka, spustu i reszty bebechow zdaje sie byc metalowy. Plastikowe jest tylko loze oraz oslona spustu. Nawet szyna ris jest metalowa. Szyna posiada w srodku rowek po ktorym mozna celowac (jak w shotgunie DE).

 

Dostalem 3 magazynki, dwa z nich jakby mialy problemy z podawaniem kulek, trzeba bylo taki mag jakby przycisnac do wnetrza karabinu przy przeladowaniu. Jeden dzialal ok.

Na poczatku trudno bylo mi rowniez naciagnac sprezyne... nie ma jakiegos wyczuwalnego miejsca kiedy juz jest naciagnieta... dopiero kiedy wracamy uchwytem na swoje miejsce to czujemy luz jesli udalo sie zarepetowac. Jesli nie to przy nastepnym zaladowniu i strzale wyleca dwie kulki...

Moze pisze troche niejasno ale jestem zmeczony ;)

 

Wiecej postaram sie wrzucic jutro. Stay tuned.

 

/Rzufik

Link to post
Share on other sites

fake drewna wyglada ciekawie, choc niezbyt solidnie (puste i lekkie, jak to plastik). W zasadzie cala reszta, jak pisalem, jest metalowa i wyglada dosc solidnie. Lufe z sercem repliki mocujemy do loza dwoma srubami i to zbyt pewnie nie wyglada :P ale pewnie tak jest nie tylko w tej replice. Szyna ris tez jest mocowana srubami, czterema malenkimi ktore solidnie nie wygladaja...

 

Za to magazynki troche sie jakby ruszaly w gniezdzie, oraz sa delikatnie przejrzyste, co mi sie osobiscie podoba bo jednym rzutem oka na spod repliki widzimy ile nam zostalo BBs do konca magazynka...

Link to post
Share on other sites
jak mi ktos pokaze ze z tej snajperki (stock) da sie trafic czlowieka z 65 m. za pierwszym strzalem bez problemu to go ozloce' date=' taki zasieg to ona MOZE miec maksymalny na kulkach 0.12, o papierosie z 23m. juz nie wspomne[/quote']

 

400 fps robi swoje.

 

[ Dodano: Sro 01 Lis, 2006 ]

Pozatym 210 feet to 70m.A o papierosie napisał ze to przypadek ze kulka w niego trafiła ale w niego własnie celował 8)

 

[ Dodano: Sro 01 Lis, 2006 ]

Albo pusta kolba. Brak tłumika też robi swoje.

 

Kolba jest pusta,ale można ja bardzo łatwo dociązyć zdejmujac jej gumowy koniec.

Link to post
Share on other sites

Na przykład wkładając tam pistolet ostatniej szansy jak to zrobil jeden z zagranicznych nabywców ;).

A co do zasięgu...albo ja źle patrzę, ale czytalem, że "MAX range with 0.20 is 210 feet" Co daje ni mniej ni więcej ok 70 metrów zasięgu maksymalnego.

Link to post
Share on other sites

@Superrzuf

 

1) Udało już Ci się w jakiś sposób rozwiązać problem z niedziałającymi magazynkami?

 

2) Napisałeś że trudno zorientować się kiedy sprężyna jest już naciągnieta. Oznacza to że nie da się usłyszeć wyraźnego "klik" po jej naciągnięciu?

 

3) W którym miejscu znajduje się regulacja hop-upa?

 

Nie ukrywam że sam zamierzam nabyć tę replikę stąd też moje pytania do pierwszych "testerów" ;) no ale to dopiero pod koniec listopada jak mnie będzie stać na to...

Link to post
Share on other sites

noah

 

1) Tak... po paru uzyciach zaczely dzialac poprawnie, a moze to ja po prostu zaczalem je mocniej dociskac przy wkladaniu, nie wiem. Po prostu juz dzialaja :)

 

2) Dokladnie tak. Trzeba pociagnac za raczke przeladowania bardzo energicznie i do samego konca zeby przeladowac. Nie udalo mi sie powoli i delikatnie tego zrobic, ale moze po prostu jestem za slaby. Za to wielokrotnie wydawalo mi sie ze juz replike przeladowalem a okazywalo sie ze sprezyna nie jest naciagnieta. Kulka jednak znajdowala sie juz w HU i ponownie "przeladowanie z naciagnieciem" powodowalo ze nastepna kulka byla gotowa do wsytrzalu. Po nacisnieciu spustu lecialy dwie...

 

3) Regulacja znajduje sie podobnie jak w wellu, przy lufie blisko gniazda magazynka.

 

Za chwilke wrzuce pare zdjec, jak tylko zaladuje je na imageshack... niestety robione z telefonem wiec marnej jakosci :(

 

------

 

fotki

mini_1162418372.jpg

mini_1162418375.jpg

mini_1162418378.jpg

mini_1162418381.jpg

mini_1162418384.jpg

luneta sterling 4x33, montaz przerobka z 11mm, bez smiechow prosze :P

Link to post
Share on other sites

"finally settled on taking the 6.01 mm UTG M324 tightbore from deescustoms and modifying it a tad to get it to fit in my MP001. I used a small saw to cut the circular indentation so that it would fit as it is supposed to (this barrel fits much better than the GSPEC ones, post modification), and at this point I've wrapped some foam tape and olive drab duct-tape around the end to make an endcap (since about an inch sticks out--its two inches roughly too long). You could also cut and bevel the end to make it the same length, but I eventually want to get a silencer, and I also want to keep the possibility of putting it in my UTG again, so this is just a temporary fix. End result, I now have a 6.01 mm tightbore for a GSPEC clone. Take that Tokyo Marui! I tested it by firing 200 rounds through it, and I'm quite satisfied."

 

Z tego co wiem Pablo to z angola noga nie jesteś ;)

Link to post
Share on other sites

A jaka lunete najlepiej kupić do tego modelu i jaki dwójnóg, jeżeli jakis jest?

Aha i jaki tłumik?? Tak, aby było najtaniej, ale dobrze.

 

Aha i jaki ma zasięg, bo sie przymierzam do kupna tej snajpy?? Przeczytałem ten temat i nie wyczytałem konkretnej informacji o zasięgu, więc pytam się tych, którzy strzelali juz z tej snajperki.

Link to post
Share on other sites

zasieg dokladnie przetestuje raczej w sobote lub niedziele.

Dzis tylko pare razy strzelilem do swojego plecaka na odleglosc 50 krokow (maly wiaterek), i za kazdym razem bylo coraz lepiej. Mozna powiedziec ze jak juz sie wstrzelisz to wejdzie 7/10 w cel wielkosci torso przeciwnika. Kulki 0,2 mozna odrazu odlozyc na polke.

Zobaczymy co bedzie jak wystrzele z 200 kulek, powinno sie troche wszystko dotrzec i poprawic.

 

Zastanawia mnie czy wejdzie do srodka gumka silikonowa guardera (na zime ;) ) no ale to juz pytanie do dzialu tunning...

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj mi doszła moja snajpereczka mp001 i moge powiedziec ze strzela na kulkach 0.25g z ustawionym dobrze hopupem na 50m(liczyłem).Moge powiedziecz z góry ze na 70m na pewno nie strzela ,sa .A kulki 0.2g są faktycznie za lekkie i albo skrecaja albo do góry lecą,wiec niewarto z nich strzelac.Poza tym dokupiłem sobie lunetke 4x40 i strzela super bardzo celnie.Nie wiem jak by sie strzelało z 0,28g kulek,ale 0,3g chyba za ciezkie by były.

Link to post
Share on other sites

Dzis mi doszła ta snajpa.Po otworzeniu pudełka na dobry początek dostałem o 1 śrubke za mało :twisted: Będe musiał ją dorobić albo znależdz podobną.Bardzo dużym dla mnie plusem jest przezroczystośc magów co pozwala bez problemu sprawdzić stan amunicji.Nie spodobał mi sie regulator hop up'a ponieważ został wykonany z jakiegoś badziewnego plastiku.Ogulnie wygląd oceniam na mniejwięcej taki sam jak aps (de,cb).Moc wystrzału jest bardzo dobra.Testowałem na pustej puszce od dezodorantu kulkami 0.20 z odległosci 5cm.jeden z strzałów ja prawie przebił a reszta pozostawiła duże wgłebienia.jestem zadowolony z tej sanjpy i uważam,że jest ona dobrym wyborem.Jutro jade z nia na strzelanke wiec opisze wrażenia w następnym poscie.

 

Allshooter.

Link to post
Share on other sites

dzis strzelalem do tarczy o srednicy 38cm na 35m... wyglada na to ze za slabo wytarlem hopka i lufe (byly cale od smaru! ) bo niektore kulki lecialy w kosmos a niektore w ziemie...

kulki: 0,28 extreme precision. trafienia 6/10 w tym jedno w 10tke. A reke mam dobra bo na codzien strzelam dosc dobrze z kbks na 50m oraz z pneumatyka na 10m... poza tym w lunecie widac dokladne jak kulki uciekaja... co mi sie podoba to to ze bede widzial kiedy ktos oszukuje udajac ze nie dostal (nie mam takich doswiadczen jeszcze bo to moja pierwsza snajperka)

Jutro dokladniejszy test.

Link to post
Share on other sites

No i moje mp001 przeszło chrzest bojowy.Wyniki są niestety nie zadawalające.Po odaniu kilku strzałów zauważyłem nagły spadek mocy.broń już wogle nie przebijała puszki.Zasieg spadł do około 15m a kulka zaczeła leciec lobem.okazało sie ze komora hop upa zamarzła.W domu zaczoł już walic normalnie.Niestety bedzie trzeba dokupic sylikonowy hop up bo chyba nie da sie strzelac w zime.Kolega posiadający spręzynowego shotguna nie mial takich problemów... :?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...