Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Cześć,

 

Doradźcie proszę jaka kabura do CQB (najlepiej plastik, nie musi osłaniać pistoletu przed brudem, pistolet musi być w miarę szybko dobywany) dla osoby leworęcznej? Na TMce chciałbym mieć latarkę i minikoli. Zastanawiam się nad kydexem na zamówienie, ale może są lepsze rozwiązania?

Link to post
Share on other sites

Podczepię się pod temat z 18C. Nowa sztuka, prosto ze sklepu. Magazynek po wciśnięciu zwalniacza nie wypada swobodnie, trzeba go wyciągać albo zrobić nieduży wymach repliką. Z magiem WE problem nie występuje. Tak powinno być? Ewentualnie jak temu zaradzić?

Drugie pytanie. Nie planuję w nim robić żadnych tjuningów ani modyfikacji, ale akurat mam pod ręką preckę LayLax NineBall. Warto ją pakować? Czy może jednak coś wyższej klasy jak PDI ma dopiero sens? Ewentualnie wtedy też zmieniać gumkę?

 

@Trela

Jeśli zrezygnowałbyś z latarki to polecam IMI albo kopie. Czy mini koli się zmieści trudno powiedzieć, raczej tak. Od początku zamka do kabury jest około 5-5,5cm.

Edited by gratek
Link to post
Share on other sites

 

 

Podczepię się pod temat z 18C. Nowa sztuka, prosto ze sklepu. Magazynek po wciśnięciu zwalniacza nie wypada swobodnie, trzeba go wyciągać albo zrobić nieduży wymach repliką. Z magiem WE problem nie występuje. Tak powinno być? ......
Mam TM 17 i dwa magi TM. Także ciężko wychodzą. Taki urok.

 

 

Link to post
Share on other sites

I wchodzi do nich glock od TM bez żadnych przeróbek?

 

Wchodzi, pasuje (18C), choć nie tak gładko jak Stark/VFC, ale jest lepiej niż cymoglok.

Stark miękko wpada w kaburę i się sam zatrzaskuje pod własnym ciężarem. TM trzeba w końcowej fazie dopchnąć.

Link to post
Share on other sites

Podbijam pytanie o lufę. LayLax NineBall (mam akurat w innej replice), jest sens to wkładać? Pomysł na tego klocka mam taki, że skoro to Marui i swoje kosztował, to chcę w nim ograniczyć dłubanie w środku do bezwględnego minimum. Jak precka nie da mi praktycznie nic oprócz 5-10fps więcej to nie widzę sensu. Jeśli będzie poprawa skupienia, to myślę, że warto. No więc czy poprawia zauważalnie skupienie? :-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Witam, mam problem z moim Glockiem 17 TM, na ostatniej strzelance przestał podawać kulki. Najpierw problem był z magazynkiem który nie podawał ich w górę, a po włożeniu drugiego maga który działał już poprawnie nie podawał kulek. W poprzednim magazynku po wystrzeleniu ostatniej kulki, zamek nie zablokował się w tylnej pozycji. Glock nie był ostatnio czyszczony ani smarowany, czy to może być źródłem problemu? Jeśli tak, to polecacie jakiś poradnik dla zielonego w tych sprawach?

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Witam, mam TM G18C i chciałem założyć  do niego lufę zewnętrzna z gwintem do "naświetlacza", znalazłem taka w sklepie tylko jest opisane ze pasuje do TM G17 pytałem w sklepie odpowiedzieli ze nie próbowali lądować do 18stki i pytanie czy ktoś już taka montował w 18c? czy lufa zewnętrzna z g17 pasuje do g18c?

Link to post
Share on other sites

Daj linka do tej lufy. Też jestem zainteresowany. Z tym że do kp-13 KJW. Ale podejrzewam że jak coś jest glockopodobne i w standardzie TM to części typu lufa, zamek, mocowanie cylindra. Powinny pasować. Aluminiowe mocowanie cylindra Guardera akurat mam i pasuje jak z fabryki. A sklepy, "sprzedawcy" jak sama nazwa wskazuje zajmują się sprzedażą. I często nie mają pojęcia co sprzedają. I tak naprawdę to mają to w czterech literach. Już to przerabiałem. Kup i zwróć. To nic nie kosztuje. Nie wiem co tam znalazłeś. Ja znalazłem to https://www.specshop.pl/product-pol-14083-Guarder-Stalowa-lufa-zewnetrzna-z-gwintem-do-Marui-G17-GLK-24-BK.html

I to http://www.asg.warszawa.pl/airsoft/czesci-replik-asg/czesci-pistoletow-gazowych/g17--g19--g18c/p,lufa-gwintowana-do-pistoletow-g17-g18c-ksc,85065.html

Ale to nie są tanie  rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...