Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Gdzieś przeczytałem właśnie że nie zostaje, dlatego zapytałęm tutaj - lepiej zapytac niż kupić i potem żałować ;)

 

Ktoś mierzył ile FPS ma stockowa replika tego Glock'a 17 TM ? Są już jakieś części do wewnętrznego tuningu ?

 

Dawid.

Oczywiście poczekajmy jeszcze na głosy właścicieli, nie miałem go ani nie widziałem stąd moje twierdzenie jest czysto teoretyczne. Wątpie jednak, że TM nie zrobiło by zamka z tyłu

Link to post
Share on other sites
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...nie miałem go ani nie widziałem stąd moje twierdzenie jest czysto teoretyczne...

 

Acha... Świetnie - to może następnym razem wstrzymaj się od wyśmiewania skoro nie masz zielonego pojęcia na dany temat i nie wprowadzaj ludzi w błąd - z góry dziękuję. Czekam na kogos kto przynajmniej widział tą replikę i może odpowiedzieć mi na wcześniej zadane pytanie.

 

Pozdrawiam.

Edited by Rocket
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pelcu, trzeba zdjąć zamek i w nim jest kółko do regulacji hopa. Nie trzeba kluczyka, wystarczy jakiś palec :) A zamek zdejmuje się bardzo łatwo.

 

A czy dystanser naciska gumkę idealnie od góry? Pytam, bo sam jestem posiadaczem siedemnastki KSC-KWA, a tam jest mała wada HU, ponieważ regulacja (chociaż łatwo dostępna) odbywa się po ruchu obrotowym i zdarzało się, że odchył gumki od pionu mógł wynosić nawet 10 stopni...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ja mam zamiar kupić tego gloca 17 z TM.

Niestety niewiem jaki gaz należy w nim używać czy ultraair czy jakiś inny.

Wiem że zalecaja gaz hfc134a ale słyszałem że jest on słaby i można używać jakiegoś innego mocniejszego(oczywiście bez przesady żeby nie rozwaliło repliki).

Więc moje pytanie brzmi:

1.Jaki gaz mogę używać do tego glocka 17 TM w lato oraz w zimę?

2.Jaka waga kulek jest najlepsza 0.2g czy 0.23g?

Proszę o odpowiedzi z góry dziękuje

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Odświerzam temat :D

Pod koniec roku - listopad/grudzień - planuję zakup Marujowego G17, oraz wspomnianego przez Piotrekpiasta zestawu z Guardera, tylko w oliwce.

W skład zestawu wchodzi:

- Fiber Reinforced Polymer Frame

- Aluminum Slide

- Steel Outer Barrel

- Recoil Spring Guide

- 150% Hammer Spring

- Steel Magazine Catch

- Steel Trigger Lever

- Serial Number Plate

I tu małe pytanko, czy owa 150 nie będzie za mocna. Glock ma byc uzywany do CQB i jako bron boczna, więc zabójcza ilość fipsów jest mi totalnie zbędna.

Link to post
Share on other sites

Posiagam Glocka17 TM 3rd musze powiedziec ze jestem z niego zadowolony chociaz ma jedna wade a mianowicie z hop-upem na gumke nacska taka blaszka która niestety nie naciska równomiernie tylko "mocniej" z lewej strony. Konsekwecja tego jest skrecanie kulki na okolo 25m. Mysle ze jednak te wade da sie jakos w domowych warunkach naprawic ale wkoncu to tylko boczniak na któtkie dystanse.

Blow-back jest dosc mocny replika jest ciezka okolo 700g. Co do metalowego zamka to czytalem ze blow back jest slabszy i jest wieksze zluzycie gazu. Orginalny zamek bardzo przypomina metalowy jak bym mial wybierac miedzy zamkiem a lufa zewneczna to napewno wybral bym lufe. Metalowe zamki sa dostepne na Specshopie za cene okolo 200 zl (oczywiscie TM)

 

Teraz takie moje pytanie czy oplaca sie kupic prec lufe do tego glocka? Czy to jakos poprawi osiagi celnosc?

Link to post
Share on other sites
Metalowe zamki sa dostepne na Specshopie za cene okolo 200 zl (oczywiscie TM)

Jakoś nie znalazłem żadnych zamków z Maruja, chyba że chodzi Ci o TO?

To chyba - poprawcie mnie jesli się mylę - ten sam Guarderowy zamek co w linku Piotrekpiasta, o którym wspomniał Lambert.

Link to post
Share on other sites

To dokładnie ten sam też z aluminium.

Na WGC widziałem ze stali nawet :killer: ale skoro nie pasują :cry:

 

Jeśli chodzi o lufę to ja np skusił bym się na tą z gwintem pod tłumik.

 

Przy zmianie zamka na metal wypadało by też zmienić zawór żeby bb był mocniejszy.

 

Zakupiłem sobie glocka 17 od Tm i bardzo fajna sprawa, ale o tym już chyba wszyscy wiedzą.

Niedawno zakupiłem też ten cały zestawik od Guardera(metalowy zamek lufa itd..).

Nie prawda że ten zestaw nie pasuje, niestety trzeba trochę przerobić zamek bo osłonka wyrzutnika łusek(to pod czym jest komora hop-up) wadzi o zamek i jest czasem problem z przeładowaniem, podczas strzału nie ma żadnego problemu, jednak przy końcówce gazu zamek czasem się zawiesi na środku. Ogólnie to da się to poprawić, ale dać tyle kasy i jeszcze coś poprawiać... Oceńcie sami, mi tam się ten zestaw podoba.

 

Nie mogę edytować.

Jednak nie trzeba niczego piłować, wystarczy okleić wewnętrzną lufę tak by nie latała wraz z komora hop-up i wszystko, chodzi jak ta lala:)

Edited by _bartus_
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...

To teraz ja zadam pytanie...

 

Wracam do zabawy po prawie 2 latach i nie jestem zbyt zorientowany.

Przeglądałem oferty różnych sklepów za G17 i zobaczyłem ogrom tych Glocków.

Jak na razie wybór padł na TM, ale chciałbym się dowiedzieć jak sprawują się

te wszystkie nowe Glocki innych firm. Mam na myśli KSC/KWA, ARMY, WE, HFC, KJW.

 

Ma ktoś do nich dostęp/miał z nimi styczność, żeby jakoś porównać?

Głownie chodzi mi o WE i HFC, bo te dwa mogę łatwo kupić, niestety nie obejrzeć.

Nie wiem czy warto czekać na jakiś od TM. Prosiłbym o obiektywne opinie ^^

 

Sorry, że zaczynam tu jakieś porównanie, ale nie chcę zakładać nowego tematu i piszę u faworyta :D

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

To teraz ja zadam pytanie...

 

Wracam do zabawy po prawie 2 latach i nie jestem zbyt zorientowany.

Przeglądałem oferty różnych sklepów za G17 i zobaczyłem ogrom tych Glocków.

Jak na razie wybór padł na TM, ale chciałbym się dowiedzieć jak sprawują się

te wszystkie nowe Glocki innych firm. Mam na myśli KSC/KWA, ARMY, WE, HFC, KJW.

 

Ma ktoś do nich dostęp/miał z nimi styczność, żeby jakoś porównać?

Głownie chodzi mi o WE i HFC, bo te dwa mogę łatwo kupić, niestety nie obejrzeć.

Nie wiem czy warto czekać na jakiś od TM. Prosiłbym o obiektywne opinie ^^

 

Sorry, że zaczynam tu jakieś porównanie, ale nie chcę zakładać nowego tematu i piszę u faworyta :D

 

Pzdr

 

teraz masz na allegro wystawione glock 17 TM

Link to post
Share on other sites

Fajny ten zestawik z allegro, ale zastanawia mnie adnotacja na specu odnośnie tej repliki, mianowicie

"UWAGA! z powodu technicznej wady modelu

G17 3rd (nie dotyczy pozostałych replik Marui),

replika została wycofana ze sprzedaży."

 

http://www.specshop...._-_Glock_17_3rd

 

Ktoś wie może o co chodzi? Wadliwa jakaś partia czy całe 3rd gen?

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Fajny ten zestawik z allegro, ale zastanawia mnie adnotacja na specu odnośnie tej repliki, mianowicie

"UWAGA! z powodu technicznej wady modelu

G17 3rd (nie dotyczy pozostałych replik Marui),

replika została wycofana ze sprzedaży."

 

http://www.specshop...._-_Glock_17_3rd

 

Ktoś wie może o co chodzi? Wadliwa jakaś partia czy całe 3rd gen?

 

 

Ja mam 3 gen + zestaw guardera i wszystko smiga wczesniej tez smigalo tak wiec nie wiem o co chodzi im byc może jakieś były trefne

Link to post
Share on other sites

Jakość adekwatna do ceny.Mój glock r17 army miał kilka mankamentów kosmetycznych,które da się usunąć w 30min(krzywo osadzona muszka,Zamaskowane oznaczenia glocka dużą ilością farby itp.Replika działa jako tako dobrze,jednak jeżeli masz możliwość kupna tm'a,to nawet się nie wahaj.

Link to post
Share on other sites

Pytanie może trochę głupie, ale jeżeli bym już kupował używkę, to na coś konkretnego mam zwracać uwagę?

Jakiś element jest nadzwyczaj nadwyrężany ze względu na budowę i materiał może się po prostu zmęczyć?

 

Wiadomo, że nie wszystkie używki były traktowane jak oczko w głowie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...