Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Gunfire należy do tej samej firmy co Airsoftguns, ale nowy sklep posiada podobno kompletnie nową obsługę, składającą się z ludzi aktywnie strzelających, a oferta z założenia ma nie zahaczać o te "shity". Jak będzie się wiodło nowemu sklepowi - zobaczymy :)

 

Proszę o nie gdybanie i wypowiadanie się TYLKO KLIKENTÓW SKLEPU, bo to do niczego nie prowadzi. Właściciel ten sam, ale sklep inny.

Link to post
Share on other sites

Niedawno kupiłem M4A1 i jestem bardzo zadowolony. Szybka dostawa, bez żadnych problemów. Poza tym malejąca cena to naprawdę niezły pomysł. Jednak prosiłbym, aby kulki, które dostaje się w gratisie były pakowane do większych torebeczek, gdyż ja wszystkie kulki miałem rozwalone po opakowaniu przesyłki. Również prosiłbym o zwiększenie wyboru kulek 0.2g. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam...

 

Ja również skusiłem się na oferte GUNFIRE'a. Zwłaszcza pomysł z malejącą ceną jest trafiony - zawsze można kupić replike z jakimś 10 czy 20 procentowym rabatem!

Sprawa wysyłki i obsługi jest jak najbardziej pozytywna. Byłem mile zaskoczony, że wszystko zostało wysłane i dostarczone w bardzo szybkim tempie, bo przyznam, że w innym sklepie miałem z tym duże problemy i przez to dużo telefonów, dlatego cenię tą sprawę.

Narazie miałem możliwość doświadczenia tylko tych aspektów sklepu. Mam nadzieje, że opcje gwarancji nie bedą mnie dotyczyć:-P

 

POLECAM!!!

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem wczoraj wieczorem w tym sklepie M4 S-System P&J, prawdopodobnie ostatnią sztukę w polskich sklepach. Dziś rano dostałem telefon iż była to ostatnia sztuka, a podczas przeglądu zerowego wykryto w niej wadę - oczywiście mogłem zrezygnować z przesyłki. Zrezygnowałem. Jako zadośćuczynienie, Pan Sklepikarz zaoferował mi 10% rabat na następne zakupy. To mi się podoba! Zero wciskania kitu i próby sprzedania wadliwego towaru. Duży plusik za uczciwość, a następne zakupy bankowo u nich zrealizuje! Wilk syty, owca cała.

Link to post
Share on other sites

A wiec tak... Wpisuje sie tutaj jako w PELNI ZADOWOLONY KLIENT. Rzeczywiscie w tym sklepie chyba postawiono na obsluge klienta. Kontakt swietny Pan Maciej juz sie zaopiekowal wszystkim zeby bylo dobrze. Przeglad rzeczywiscie jest profesjonalny replika strzela jak ta lala. Co do sprostowania napisze ze zaupilem M4 S-System P&J z karabinu jestem w pelni zadowolony no i oczywiscie kulki 2*3500 0.2g. i Tu mile zaskoczenie coprawda dostalem tylko jedno opakowanie kulek, ale po powiadomieniu Pan Maciej zareagowal jak burza! na nastepny dzien patrze a tu mail z przeprosinami i napisal rowniez ze wyslal juz kulki :o to sie nazywa obsluga! uwielbiam ten sklep i uwazam go za jeden z najleprzych dla mnie. A no i nie wspominajac o tym ze pytalem czy maja jakies przejsciowki do tych "ruskich" ladowarek dostalem takowa bez dodatkowych kosztow! Totalny profesjonalizm i super obsluga! Jeszcze nieraz bede robil z ta firma interesy poprostu miodzio. Pozdrawiam cala ekipe Gunfire.pl !

Link to post
Share on other sites

No to i ja powiem kilka ciepłych słów o tym sklepie... Podobnie jak Jogurt szykowałem się na jedną z ostatnich S-system pozostałych w Polsce:-) Okazało się, ze model jest wadliwy- zamiast tego wziąłem SLRkę Cymy, otrzymałem 10 % rabatu plus 10% kartę rabatową na przyszłe zakupy. Kontakt mailowy i telefoniczny jest błyskawiczny. Również wysyłka szybciutka, no i przy zakupach > 400 PLN kurier za free. Jedyne do czego się przyczepię, to mały asortyment akcesoriów, kulek, części... Zobaczymy jak będzie z serwisem gwarancyjnym (chociaż mam nadzieję, że korzystać nie będę musiał:-))

Link to post
Share on other sites

Elo. Kupiłem ostatnio mp5a4 tlf oraz kulki. Wysyłka natychmiastowa (paczka byla u mnie na drugi dzień), kontakt mailowy również (wcześniej zadałem pare pytań o replike i cierpliwie na nie odpowiedziano). No i jeszcze ta darmowa wysyłka jeżeli koszt przekracza 400 zl. Wielki plus dla gunfire

Link to post
Share on other sites

To i ja pochwale sklep. Nie dość, że dzięki malejącej cenie kupiłem ak47 cymy za 329 zł to jeszcze kurier był na drugi dzień no i oczywiście był on darmowy :) bo zrobiłem zakupy za <400 zł. Gdy okazało się, że zabrakło 500 kulek i po napisaniu przeze mnie maila natychmiast zostały one do mnie wysłane. Przegląd profesjonalny wszystko nasmarowane. Jedyny minus to mały asortyment ale z tego co widzę, z dnia na dzień się powiększa :) a i zapomniałbym dodać, że weszły jakieś 2 nowe promocje, które znowu dają szanse kupującym. Jednym słowem POLECAM ! :D

 

To i ja pochwale sklep. Nie dość, że dzięki malejącej cenie kupiłem ak47 cymy za 329 zł to jeszcze kurier był na drugi dzień no i oczywiście był on darmowy :) bo zrobiłem zakupy za <400 zł. Gdy okazało się, że zabrakło 500 kulek i po napisaniu przeze mnie maila natychmiast zostały one do mnie wysłane. Przegląd profesjonalny wszystko nasmarowane. Jedyny minus to mały asortyment ale z tego co widzę, z dnia na dzień się powiększa :) a i zapomniałbym dodać, że weszły jakieś 2 nowe promocje, które znowu dają szanse kupującym. Jednym słowem POLECAM ! :D

Link to post
Share on other sites

Może jeszcze nie klient sklepu ale

Zapytałem kiedy się spodziewać nowych karabinków (wysłałem całą interesującą mnie listę) - i dostałem bardzo wyczerpującą i szybką odpowiedź - W WEEKEND!!

Tylko z aktualizacją strony się spóźniają - niby miały być po weekendzie a jeszcze ich w sprzedaży nie widać....

Link to post
Share on other sites

Kulki kupuję raczej w większych partiach - tym razem postanowiłem "wypróbować" Gunfire, kierując się obecnie najniższą (chyba?) ceną na rynku za kulki XP 025. Wyszło tego 36400 szt.

Szybka, sprawna wysyłka i świetny kontakt mailowy. Konkurencyjne ceny "naszej amunicji ;-) ". Pierwsze , ale z pewnością nie ostatnie zakupy w tym sklepie.

Za obsługę klienta i ceny duży PLUS

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bardzo dobry sklep gdzie można kupić dobrą replikę w dobrej cenie. Miły, sprawny i szybki kontakt. Paczka po wysłaniu była u mnie na drugi dzień. Ogólnie mówiac wszystko w jak najlepszym porządku, gorąco polecam, odemnie duży +

Edited by Ghosty
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zedytuje tego post'a kiedy przyjdzie paczka...

 

A jak narazie napisze co mi się podobało... dziś po przyjściu ze szkoły postanowiłem zamówić 0,23 g kulki XTREME PRECISION ! 13:57:44 czyli parę sekund po złożeniu zamówienia przyszło potwierdzenie... oczywiście potwierdziłem ;-) . O 14:26 dostałem miłą wiadomość

Witaj Mateusz. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Twoje zamówienie xxx zostało już skompletowane i wkrótce wyślemy je do Ciebie...
... o 15:01 ze zdziwieniem podglądam skrzynke e-mail'ową, patrze - GUNFIRE ! Myśle że to potwierdzenie że mają wysłać tak jak pisali... ale nie ! Uradowany przeczytałem
Informujemy, że Twoje zamówienie xxx jest w drodze. Korzystając z okazji przesyłamy podstawowe informacje o tej przesyłce: ...
. Ogromny + za taką pracowitość, podejście do klienta i szybkość !

 

P.S. XXX to mój numer zamówienia którego wole nie podawać ;)

Edited by HIREDGUN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...