Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ LOKALIZACJA ] Fort 52 Borek


Recommended Posts

Witam, prośbę tą kieruje do osób które ćwiczą/strzelają się na Forcie Borek .

Otóż wspólnie z ekipą posprzątaliśmy część pomieszczeń ( tylko na piętrze ), chodnik na piętrze oraz schody prowadzące na piętro.W planach jest wyniesienie gruzu z całego piętra i kilku pomieszczeń na dole.

Jeśli to nikomu nie zawadza, to bylibyśmy wdzięczni jeśli po strzelaniach itp. nie zostawałaby tam syf w stylu cegły, tynk ( którego i tak jest pelno ), oraz inne tym podobne śmiecia które często zostają po takich zabawach.

Oczywiści jest to tylko nasza prośba i czy ją uszanujecie to zależy od was.

 

Poniżej kilka fotek.

 

Tak Bylo:

 

obraz001hj8.jpg

 

Tak Jest:

 

obraz035xa5.jpg

 

Tak Bylo:

 

obraz003ts5.jpg

 

Tak Jest:

 

obraz019td0.jpg

 

Tak Bylo:

 

obraz017qt2.jpg

 

Tak jest:

 

obraz021xy4.jpg

 

Tak Bylo:

 

obraz013ij9.jpg

 

Tak Jest:

 

obraz059kl4.jpg

 

 

Pozdrawiam MORF.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dnia 04.11.2007 około godziny 20:00 przechodząc koło fortu dobiegały z niego "krzyki", przed fortem kilka samochodów i paru "dresiarzy", którzy prawdopodobnie przeprowadzali sobie w środku libacje alkoholową ... To najprawdopodobniej oni zrobili taki 'syf".

Edited by skorek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, po ostatniej naszej ( SPAP Kraków ) wizycie na forcie znów zauważyliśmy ( o zgrozo ) że niezła imprezka musiała się odbyć w środku fortu.

Pytam z ciekawości osoby bawiące się na forcie czy jeśli moja ekipa by przeprowadzała ponownie sprzątanie tego obiektu to czy ktoś również by się pisał na takie "spotkanie" ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Dawno nie widziałem tam żadnej ekipy która by się na Borku strzelała, ale może dlatego że mamy parę nowych miejscówek i Borek rzadko odwiedzamy.

A z mieszkańcami to wiadomo, zawsze jakiś podatnik się trafi, i nie przypasuje mu że my " strzelamy " hehe.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Morf, zabrzmi to brutalnie ale jakiekolwiek sprzatanie w takich miejscach nie ma absolutnie żadnego sensu. Przez 2 miesiące (8 treningów chyba) po rozgrzewce bralismy się zawsze za usuwanie cegieł i ustawianie z powrotem barykad z opon na tzw "Zielonkach" i co tydzień cegły były znowu nawalone, butelki potłuczone a opony porozwalane. Powiem więcej: komuś chciało się na moje oko 200-300kg cegieł wrzucić z powrotem na mostek :/ Tak więc nie sprzatamy już Zielonek, jedynie przed jakimiś treningami z zaproszonymi teamami coby było że ładnie itp mamy. Nieraz wybieramy się sprzątać w piatki wieczorem a na sobote rano już jest syf z powrotem...

 

Przed:

 

obraz002wu5.th.jpg

 

obraz004xf7.th.jpg

 

 

obraz006po2.th.jpg

 

 

 

 

 

I Po:

 

 

obraz011uh1.th.jpg

 

 

obraz013gw8.th.jpg

 

 

obraz001cq5.th.jpg

 

 

obraz017ja6.th.jpg

 

 

obraz015fd5.th.jpg

 

 

obraz019gj4.th.jpg

 

 

obraz018wv2.th.jpg

 

 

obraz012vo6.th.jpg

 

 

http://img223.imageshack.us/img223/6057/obraz016ya3.th.jpg[/img]

 

Pozdrawiam Dexter

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Możliwe że lekki off topic ale mam pytanie jak często maniacy asg się tam organizują bo zazwyczaj jak kogoś tam widzę jeżdżąc do kobiety to jacyś paintballowcy siedzą.

Bo zamierzam się na dokupienie sobie jakiegoś elektryka znośnego i pobiegał bym i pozabuijał trochę :P Jak ktoś by miał jakieś info to niech da cynk na maila teachmeter(at)gmail.com

Jedyny kontakt narazie ze mną bo komp mi się spalił.

 

Strzelałem się już trochę z Mielecką ekipą przed studiami a teraz wakacje się zbliżają i może warto by wyciągnąć mundurek i pohasać po forcie.

(ten fort to tam bliżej hotelu czy bliżej tych nowych bloków?)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnio z kolegami poszliśmy się postrzelać a że na mojej kochanej Łapiance byli farbiarze to udaliśmy się do f52Borek, gdy zaczęliśmy sprawdzać teren żeby nie było żadnego cywila to na dole jakiś menel w gruzach leżał i coś bulgotał :roll: w końcu graliśmy na domkach

Edited by Tom23
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Jeżeli jakoś w najbliższym czasie ktoś z was zawita na fort to mnie zawiadomcie :) bardzo chętnie pomoge posprzątać, przypatrzę się tajnikom asg :-P mieszkam dosłownie 5 min od tego miejsca, ale jeszcze nie widzialem tam nikogo kto by się "strzelał". moje gg 7383710

 

Bless ya!

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...