Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Duńska Armia


Recommended Posts

  • 10 months later...

Pozawolę sobie odkopać skamielinę. Zbieram informacje o tej armii, poza tym co sam znalazłem, tym co tu już zostało napisane, to dalej mam strasznie mało informacji. Sprzęt pichoty, ew. jakichś wojsk szybkiego reagowania. Za informacje z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Catch, konkretnie to wszystko co masz, mnie zainteresuje. Wygrzebałem trochę o Flak Armourach, Spectrach, M/84 i jakąś jedną marną kamizelkę oporządzeniową dla specopsów, broń można olać bo wiem co noszą. Jeśli chodzi o formacje to też dowolne, chociaż jestem zainteresowany raczej piechotą i właśnie ich wyposażeniem. Ciężko mi jest czegoś wyszukać, jak nie znam nawet nazw sprzętu jakiego urzywają.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za chęci ale tu w dlaszym ciągu nie jest napisane, jak nazywają się kamizelki, oporządzenia, w jakich warunkach się je nosi, jacy specjaliści dostaja jakie oporządzenie, czy wszyscy dostaja to samo? A jak już tak to jakie... mam zagwózdkę bo jedyne rzeczy które znajduję, to szpej robiony dla specialsów.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...