Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

teraz weszły guardery - ASGshop chwali - chciałem ich zapytać co doradzą z pośród Systema DF i Guarder i polecili guarderkę :P

 

Precki Systemy mają z tych trzech najdłuższy "staż". Guarder wyszedł dopiero co, a DF w drugiej połowie zeszłego roku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Idąc logicznym punktem myslenia lepszą lufą będzie KM HEAD- ze wzgledu na opisane jej wlasciwosci... Roznica miedzy 6.03 a 6.04 jest znikoma.

Co do precek mam CA i nie narzekam... skupienie na 400fps z ~30 metrow zawsze trafiam w butelke Carlsberga :P

Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz lufy od KM Head mogę powiedzieć, że nie wiem jak z prędkością wylotową, bo po prostu mam ją takę jaka powinna być przy moim tuningu, ale jeśli chodzi o skupienie to jest rewelacja. Przy strzelaniu na auto rozrzut na 50m jest poniżej 0,5m albo jeszcze mniej. Kulki lecą jak po sznurku.

Miałem dzisiaj porównanie na strzelance. Kumpel miała 550mm lufę z Deep Fire, ja mam 363mm KM. No i nie ma co porównywać. To trzeba zobaczyć :) Widać po prostu różnicę tych 100zł w cenie. BTW obaj mamy tuning level III.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jakis czas temu wstawilem lufe KM Head 105mm w Glocka TM.

Po wystrzeleniu 6000 kul (Blaster 0.25 i G&G 0.20) zauwazylem, ze lufa jest porysowana (chyba, ze jest pokryta od wewnatrz "czyms", co ma zchodzic).

Ktos zna podobny przypadek?

 

MOD: Pablo się pomylił, lufa była brudna. Więc dementuje powyższą informację. Pozdrawiam. SJP.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Prometheus owszem ma lepszą celność. Natomiaost KM Head wcale nie ma większych fps. To zależy też od kulek. Zwykle Prometheusy dodają też kilka fps, ale raczej przy długich lufach, w snajperach.

 

Tak czy owak - nie można tego stwierdzić napewno, wszystko bardzo pływa w tej materii (w każdym razie jak na mój obecny stan wiedzy, pracuje teraz nad swoją snajpą i różnymi lufami, więc może się coś okaże).

 

Na razie moge powiedzieć, że:

1) Do krótkiej klamki nie warto ładować Prometheusa, starczy Systema

2) Do snajpery trzeba mieć lufę jak najlepszą i nie ma przebacz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...