Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kurcze czytam po innych wątkach Crom, Crom i zastanwaim się co to jest. A teraz już wiem :)

Czy Crom planuje jakies male plecaczki (20-25l)? Bo może bym poczekał i tego MiwoL nie kupował.

Macie jakiegoś linka do tego "SPOSN - oporządzenia smiersz", bo nie mogę przez google namierzyć.

 

Były takie małe robione na wycieczkę dla znajomych. Ale nie sądzę żeby miały ujrzeć seryjną produkcję. Za małe siły przerobowe póki co żeby szyć plecaki.

 

Crom to póki co głównie custom kieszeni, pasów, paneli udowych. Słowem beltkit i pierwsza linia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamówiłem trochę sprzętu w CROM'ie. Dzisiaj odebrałem.

Kilka fotek:

 

Taki sprytny Leg panel:

img7095dq9.th.jpg img7090ci1.th.jpg

 

odrywany IFAK (model "królik" ;) ) i general purpose pouch:

img7098hj0.th.jpg img7099pk6.th.jpg

 

Tak wygląda general purpose od środka:

img7088ai6.th.jpg

 

 

I jeszcze podwójny shingle:

img7089ha2.th.jpg

 

Całość wykonana wyśmienicie i wygląda na to, że CROM niejedno zamówienie jeszcze dla mnie wykona.

Link to post
Share on other sites

Hehe a akurat wymyśliliśmy jak jeszcze ulepszyć tego zrywanego IFAKa... ;) A shingle nie za luźne, bo Vent właśnie chciał zamawiać do swego Jelenia...

 

PS. Igor - tak Ci poradzę jeśli chodzi o układ przedmiotów na pasie. Zamień miejscami rollypollyi IFAKa - przesuń go tak daleko jak możesz na lewą stronę jak się da żeby nie przeszkadzać w wyciąganiu magazynków z ładownic na panelu udowym. To samo odnosi się do GP tylko w drugą stronę - do momentu gdy nie przeszkadza w wyciąganiu broni z Safari. Generalnie chodzi o to żeby z wypełnionym pasem dało się wygodnie usiąść np w samochodowym fotelu... Zresztą sam ocenisz.

Link to post
Share on other sites

Kaśka pokazywała mi tego ulepszone IFAKa (jeśli masz na myśli tego z "przyrzepianym" uchwytem do zrywania i bez dodatkowego paska mocującego). Niezły patent ale za późno się zorientowałem :)

Oglądałem też nowego poucha na maskę p-gas. i chyba sobie zamówię takiego z kilkoma małymi zmianami w projekcie.

Link to post
Share on other sites

Czy ja jestem ślepy, czy na stronie nie jest podany żaden numer konta, żeby płacić za zamówienie? Oświećcie mnie proszę. :)

 

W mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia też nie było, więc zapytałem, ale już 2 dzień czekam na odpowiedź.

 

Ogólnie to spodziewałem się, że i tak pójdzie to wolniej. Ale daliście sobie 7-14 dni na realizację - chwała :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...