Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L85A1 [ARMY]


Recommended Posts

http://pfasg.cal.pl/madness/Image1.jpg

 

Replika przyszła w kartonowym pudełku (nie kolorowanym) czyli chyba wersja druga.

 

Gwint prawoskrętny, jak wiadomo odkręca się więcej niż tylko flash hider:

http://pfasg.cal.pl/madness/Image3.jpg

 

Dzięki temu tłumik mniej wydłuża broń.

 

Hop up działa średnio, na maxa blokuje kulkę a prawie na maxa nie bardzo kulka zawija się do góry, wiec na pewno do wymiany przynajmniej dystanser.

 

Przy skręconym hopku kulka wypada z lufy.

 

W "ładowarce" dioda przestała świecić po ok 20 minutach, ale działa. (ale jak ją sprawdziłem na mierniku to pokazywała ~14V (bez oporu ale to i tak chyba dużo) na niej napisali 8,4.

 

Co do fps to nie mam możliwości sprawdzić (nie przebiło mi puszki po tajgerze więc coś nie wierze w 330fps).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm.zapytałem się na zbrojowni jak jest z gearboxem gdyż zmartwiła mnie informacja iż jest to "Gear Box: New Type Blow Back".

nie odpowiedzieli mi od 3 dni.wiecie może czym się on różni od normalnego v.3 lub zwłaszcza v.2??można bez oporów od razu kopic na zbrojowni do niego cylinder,tlok i sprężynę(nie mowie już od lufie)

Link to post
Share on other sites

To sie trzeba było uczyć w szkole, a nie op********.

 

Proszę moda o wykasowanie postu itd itp.

 

eeeee... Ja się nie op********, tylko mnie uczyli niemieckiego... Samo życie... :evil: :roll:

 

Xen : A jakie pudełka ma poprawiona wersja? Bo to co widziałem u zbrojowni pudełko było inne niż to na gunfire.pl.(teraz obrazek zmienili :roll: :wink: ) tam na zdjęciu był odczepiony magazynek i rączka transportowa, a w zbrojowni pudło było wyższe i był odczepiony tylko magazynek.

 

pozdrawiam Pasti

Edited by Pasti
Link to post
Share on other sites

Mnie od tuningu bardziej interesuje wytrzymałość bo mam okazję zamówić z wgc za korzystną cenę ale minus jest taki że nie będę miał gwarancji. Jeśli to jest klon g&g to może mieć problemy z haczykiem wkręcającym się w zębatki, a jeśli coś takiego się stanie to będę mógł karabin wywalić do kosza. Więc jak ma ktoś jakieś pewne dane na ten temat ?

Link to post
Share on other sites

Mnie od tuningu bardziej interesuje wytrzymałość bo mam okazję zamówić z wgc za korzystną cenę ale minus jest taki że nie będę miał gwarancji. Jeśli to jest klon g&g to może mieć problemy z haczykiem wkręcającym się w zębatki, a jeśli coś takiego się stanie to będę mógł karabin wywalić do kosza. Więc jak ma ktoś jakieś pewne dane na ten temat ?

 

Poprawiona wersja nie ma już podobno takiego haczyka tylko solidne mocowanie, testowa wersja wystrzeliła 15k kulek i nadal działa bezproblemowo.. co do pudelka to nie pamietam jaki był obrazek ale w tym u krakmanów rączka transportowa i muszka jest osobno...

Edited by Xen
Link to post
Share on other sites

Poprawiona wersja nie ma już podobno takiego haczyka tylko solidne mocowanie, testowa wersja wystrzeliła 15k kulek i nadal działa bezproblemowo.. co do pudelka to nie pamietam jaki był obrazek ale w tym u krakmanów rączka transportowa i muszka jest osobno...

 

No to było pudełko z repliką po raz pierwszy pokazany na gnfire.pl, u zbrojowni jest inne... Tylko teraz która to wersja eLki jest? :?

Link to post
Share on other sites

Poprawiona wersja nie ma już podobno takiego haczyka tylko solidne mocowanie, testowa wersja wystrzeliła 15k kulek i nadal działa bezproblemowo.. co do pudelka to nie pamietam jaki był obrazek ale w tym u krakmanów rączka transportowa i muszka jest osobno...

Trochę mnie uspokoiłeś, ale nasuwa mi się jeszcze pytanie czy to solidne mocowanie zastąpiło haczyk w drugiej wersji r85a1 czy taki patent można spotkać tylko w g&g ?

Link to post
Share on other sites

Sorry, że post za postem, ale mnie nurtuje jedno pytanie: L85 army to klon G&G? :-F ?

Bo jak tak, to będziemy mieli jaja z tuningiem(przeklęty tłok)...

Cytując krakmana:

Części i akcesoria innych producentów są w pełni kompatybilne z tym modelem, co ma żywotne znaczenie przy wzmacnianiu repliki i poprawianiu osiągów.

Oczywiście to jeszcze kwestia tego ile tych części jest w pełni kompatybilnych :roll: .

Edited by janekk
Link to post
Share on other sites

Buhahaha zaczęła się bitwa o klienta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: na zbrojowni już 679 zeta(spadek z 700)...

 

Spust tej eLki co miałem w łapkach był metalowy :twisted: :twisted: więc to wersja poprawiona...

 

A jakie miała pudełko szare czy kolorowe??

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem recenzję na ArniesAirsoft i po wystrzeleniu ok. 20000 kulek z włączonym blowbackiem karabin nadal bez problemu działał, a testowano 1 wersję karabinu ( na zdięciach miał kolorowe pudełko ). Największą wadą jest bateria która jest dość kiepska, a ciężko wpasować tam jakąś inną (choć to nie jest problem jeśli komuś się chce samemu skonstruować taką baterię z akumulatorków AA ), poza tym ta bateria wyglądała inaczej niż w wersji drugiej więc może to też poprawiono.

Edited by janekk
Link to post
Share on other sites

Na podstawie STARa i G&G - wejdzie bez problemu ( np taka ), tylko moim zdaniem to raczej ryzykowny zabieg. ROF na 8,4 już jest duży i zębatki mielą tłok, a co dopiero na 9,6...

 

W dodatku to są ogniwa Intellect RC, więc dadzą więcej czadu niż zwykłe 9.6 :-)

Baterie 8.4V powinny wystarczyć na sprężynę M120, a mocniejszych sprężyn chyba nie warto zakładać do tej repliki.

 

Czytałem też gdzieś, że nie zaleca się ogniw NiMh do tej repliki, aczkolwiek z drugiej strony są one bardzo wygodne.

 

Przy okazji, dzięki Noah za odpowiedź :-) I jeszcze jedno pytanie: czy taka preclufa:

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1429

pasuje do R85A1, czy też lepiej rozejrzeć się za dedykowaną do PSG-1?

 

Plastikowa komora hop-up w R85A1 też zdaje się powinna pójść do wymiany na coś bardziej wytrzymałego, jeśli założy się sprężynę M120?

Edited by jw801
Link to post
Share on other sites

w eLce G&G mam założoną M120 9,6V KAN i zdjęty blowback (ostatnio). Zrobiłem to za sprawą podpowiedzi SpecShopu. Rof na początku ( tuż po naładowaniu) jakby szybszy. Później zwalnia i zostaje na tym samym poziomie aż do wyczerpania baterii. Jeśli ARMY to dobry klon G&G wszystko powinno działać. Jednak rzeczywiście producent winę za uszkodzenia w przypadku mocniejszej batki zwala na użytkownika.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...