Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

R E K L A M A D Ź W I G N I Ą H A N D L U że tak powiem :D

 

[...]

 

Szczep - materiał, taśmy, zamki są krajowej produkcji klamry,regulatory- NATIONAL MOLDING stealth, rzepy YKK, nie wiem jak wygląda sprawa usztywnienia pleców (dowiem sie w przyszłym tyg albo za dwa bo chyba ludzie z MIWO Praszka wybierają się na wakacje)

 

oto zdjęcia na których możecie sobie porównać MOKRE i WIZNE

 

http://imajr.com/DSCF1843_229118

http://imajr.com/DSCF1844_229119

http://imajr.com/DSCF1845_229120

http://imajr.com/DSCF1846_229121

http://imajr.com/DSCF1848_229122

 

tą pierwszą tarmoszę już ponad rok czasu dwa razy w tyg na strzelankach ASG i na wszelkich innych wyjazdach gdzie potrzebny jest plecak z rzeczami na 2 - 3 dni i naprawdę ma zero przetarć przebarwień...

W WIZNIE podoba mi sie to że została "spłaszczona" usztywniono jej plecy

Link to post
Share on other sites

Witam!

Spokojnie Panowie!

[...] Jeśli jeszcze pojawią się jakieś pytania to postaram się sprostać zadaniu.

Szczep jeśli chodzi o materiał z którego wykonany jest plecak to pozwolę sobie na ułatwienie i odsyłam do

http://www.miwo-military.com/index.php?go=materialy

możesz zamówić wariant w którejś z wymienionych tkanin. Klamry NATIONAL MOLDING, a zamki albo ALPHA lub YKK. Wybór należy do Ciebie :-P

 

Co do reklamy to pozwolę sobie powiedzieć, że temat to MIWO MILITARY Praszka i powstał po to aby wymieniać się informacjami na temat wyrobów MIWO MILITARY. Postaramy się odpowiadać na wasze pytania i rozwiewać ewentualne wątpliwości. Myślę też, że opinie na temat wyrobów, które mogą się pojawić nie będą przesadzone i tendencyjne. W końcu firma istnieje kilka lat i fakt, że dorobiła się osobnych tematów na tym forum o czymś świadczy. Zawsze można zalogować się jako osoba zupełnie obca i robić tą samą robotę, a my stawiamy sprawę jasno.

Pozdrawiam!

Jarosław W. Współzałożyciel MIWO MILITARY

 

Ps. Arafat te inne modele to wszystko to co klient wymyśli, a MIWO da radę wykonać.

Ps. Jeśli naruszone zostaną przez nas zasady forum to proszę moderatorów o info a będe prostował sprawy. Granica jest delikatna i może zostac nieświadomie przekroczona.

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Pozwoliłem sobie zmoderować wątek satyrycznego czepiania się Królika ;)

 

Wątek jak najbardziej jest po to, żeby przedstawiać w nim produkty, opinie o nich, i ich oceny, tak przez producenta jak i przez użytkowników. Miło, że znajdują się w Polsce ludzie, którym zależy na opinii klientó, a nie wielu jest takich.

Jak ktoś nie zrozumiał satyry w wypowiedzi Szczepa to jego problem.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Peter poruszył temat usztywnienia tyłu plecaka WIZNA, wyjaśniam więc jak to wygląda. W plecaku MOKRA usztywnienie tyłu oparte jest na piance, niestety nie jest to idealne rozwiązanie. W plecaku WIZNA usztywnienie tylu oparte jest na sztywnej wkładce (na całej powierzchni) i piance. Z czego jest wkładka pozostaje naszą tajemnicą. Zaznaczam jednak, że wkładka nie jest sztywna jak deska. Dodatkowo tył plecaka oraz spodnia część szelek obszyte są siatką dystansową. Jeśli ktoś uzna, że takie rozwiązanie mu nie odpowiada, może zaznaczyć to w zamówieniu i siatka zostanie pominięta.

 

Pozdrawiam z wysokich gór!

Link to post
Share on other sites

Witam!

ARAFAT jak najbardziej tak! Niestety ze względu na fakt, iż jestem poza krajem sprawa wisi w powietrzu. Nie mogę też podać przybliżonego terminu kiedy cordura w tym kolorze mogłaby się pojawić w naszej ofercie. Postaram się jednak nadać sprawie bieg korzystając z chwilowego dostępu do netu.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam!

zastanawiam się nad kupnem kamizelki LKT atek 2 (www.miwo-military.com).

 

1)Ma ktoś więcej zdjęć danej kamizelki? a nie na modelach z miwo-military.com icon_smile.gif chciałbym widzieć jak wygląda na standardowym żołnierzu

2)Czy kamizelka pasowała by kolorystycznie do polskiego camo?

3)Jak z funkcjonalnością kamizelki? wygodna w użytkowaniu? łatwa w konfiguracji itd?

Link to post
Share on other sites

ups to jakie ciężary chcecie nosić tawariszcz ?? ładownice do 12magazynkow, radio, panel minera/dowódcy, kieszeń na opatrunek, kieszeń na nóż plus powiedzmy dwie uniewersalne kieszenie... i jest już ciasno... cioramy te kamizelki dwa lata... i nic się nie potargało (niektórzy broń M4A1 S-system TM wieszają również na kamizelce na ramieniu na zatrzask)

Link to post
Share on other sites

A ja mam zupełnie odmienne i dotyczące czegoś innego pytanie.

 

Jeżeli ktoś ma pod ręką ładownicę na jeden mag do m16/4, najlepiej CQB i magazynki do MP5 to czy może sprawdzić czy 2 takie magi wejdą do tej ładownicy. Byłbym bardzo wdzięczny. Co prawda obsługa powiedziała mi, że raczej się nie zmieszczą, ale wolę się tego dowiedzieć od kogoś, kto może to sprawdzić.

Najlepiej by magazynki ułożone były tak jak tutaj:

http://img504.imageshack.us/img504/6116/takjaktuqk9.jpg

Link to post
Share on other sites

Na zdjęciu to kamizelka z allegro, tam wchodzą na upartego 3 magi ułożone tak jak na zdjęciu. Ale już wysłałem maila z zapytaniem czy da się zrobić taką ładownicę jak na zdjęciu.

 

Co do 3 magów w podwójnej, to chyba trzeba będzie zamawiać ładownicę bez przegrody. Mylę się?

 

Czekam więc do niedzieli, aż Kali sprawdzi. Chyba, że ktoś zrobi to wcześniej, albo cena tych ładownic na zamówienie okaże się zadowalająca.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Doszedł do mnie zamówiony plecak Wizna, wersja 30 litrowa. Więc tak:

 

Pierwsze wrażenie po wyjęciu plecaka z pudła: ale wielki! Na zdjęciach wydawał się mniejszy. Nie żeby mi to przeszkadzało - wręcz przeciwnie ;)

Od razu przystąpiłem do dalszych oględzin. Wszystko tak jak zamawiałem: dwa otwory na wężyk od camela, jeden po lewej, drugi po prawej stronie. Siatka dystansująca na plecach i szelkach. Wszystko jest. No to zaglądamy do środka.

W środku norma. Duża komora, na plecach wszyta na życzenie przegródka z siatki na camela. Jedna rzecz, która mnie zainteresowała, to dostęp do usztywnienia pleców. Nie wiem, po co ktoś miałby je wyjmować, aczkolwiek jest ;)

Wracamy na zewnątrz i tu małe rozczarowanie - klamry. Wcześniej we wszystkich MIWOskich produkcjach były to Duraflex Stealth. Teraz są to Duraflex Warrior. Stealthy o wiele bardziej przypadły mi do gustu. Wygodniej się je jakoś odpina i zamyka, a przede wszystkim są o wiele bardziej ciche.

 

To tyle jeśli chodzi o wstępne oględziny. Zobaczymy jak się spisze w walce.

Foty plecaka spróbuję jakoś niedługo wrzucić.

 

Nie mogę edytować, więc muszę zdublować post po raz drugi. Moda przepraszam i proszę o połączenie.

 

Proszę, obiecane zdjęcia plecaka.

 

Przód:

dscn2509xb3.th.jpg

 

Plecy:

dscn2521tz2.th.jpg

 

Dół:

dscn2524uc2.th.jpg

 

Góra, otwarty otwór na wężyk od camela:

dscn2522qu1.th.jpg

 

Wnętrze, przegroda na camela:

dscn2523us5.th.jpg

 

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania, to z chęcią odpowiem

 

EDIT: Literówka. A teraz mogłem zrobić edycję! :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dostałem kamizelkę LKT ATEK 2. Na pierwszy rzut oka mogę powiedzieć, że jest wielka. Mam ją ściągniętą na minimum i trochę na mnie wisi. Ale tylko trochę. Po dzisiejszym treningu mogę powiedzieć, że świetnie się nadaje do zielonej. Lekka, przewiewna, klamry z przodu powodują, że jak się leży, to ładownice przechodzą na bok. Szkoda tylko, że to dla kumpla ;) Więcej napiszę po bardziej szczegółowych oględzinach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...