Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hello , nie wiem czemu wy macie od poczatku problemy z tymi gumkami hu , ja wam proponuje promyka czerwona , w komplecie jest dystensator , chodzi istnie posko , kulki leca pojedynczo , siedzi u mnie juz nie pamietam , od czasu kiedy u krakmana pojawilo sie pierwsze mini :) . KOszt 45zl , nie ma mowy , zeby cos peklo czy cos , a kreci sie tez extra na niej

Edited by galik
Link to post
Share on other sites

No od nie dawna jest u krakmana ta gumka. Właśnie będę wstawiał taką. Co do mojej samoróbki to dokładnie wykałaczka ma usztywniać, na początku wstawiłem samą izolację to słabo się sprawowała. Z wykałaczką jest lepiej. Dystanser samoróbkę powinno się robić z izolacji termokurczliwej, a ja takiej nie posiadam.

Link to post
Share on other sites

Ja się chyba powieszę. Wczoraj od zakupu maga z CA pierwszy raz byłem na strzelance. Okazalo się że mag jednak nie działa. Kulki nie docierają do tej rurki(sprężynki). Poza tym gnat pluł na 5-15m. Właśnie zamawiam zestaw MAX TU Prometheusa, M150 i mam to w dupie. W lutym komora HU i precka KM Heada. Nie ma się co bawić z tym chińskim złomem.

Link to post
Share on other sites

Coś Panie kolego zepsułeś ;) To że mag z CA nie działa ma coś wspólnego z tą repliką ? U mnie na stokowej komorze i gumce + precka z systemy śmiga jak ta lala. Jedyny mankament to że gumki z kołnierzem nie pasują, sam miałem czarną systeme i kulki na niej szalały..

Link to post
Share on other sites

Dostaje już białej gorączki od tego ścierwa! Jeszcze trochę to nasr*** do pudełka, wrzucę tam replikę i im ją wyśle :wink: Po wwaleniu tak jak wcześniej pisałem, borka CA, springa mad onion m120, tłoku poliwęglanowego systemy uzyskałem dość ładną i stabilną moc aleeeeeeeeeeeeee... Co mi po tej mocy jak "je banany" hop up nie podkręca mi kulek... Wstawiłem więc stockową gumkę CA to wtedy nie podaje kulek... Także luz blues i orzeszki... Następna rzecz... Wnętrze gniazda magazynka które jednocześnie stabilizuje lufę (komora HU ma taką wypustkę, a gniazdo ma rowek) jest krzywo odlane i lufa ma odchylenie około 5 stopni... :wink: Przez to dodatkowo kulki nie zawsze dochodzą... Ale z tym sobie jakoś poradziłem robiąc od góry taki klin:

m249.jpg

 

Jest to widok w stronę muszki po podniesieniu pokrywy.

 

Więc jak mówiłem to bym przeżył aleeeeee... W body, na gnieździe maga, dziurki na śrubki trzymające wnętrze gniazda maga są źle nawiercone i ustawiają wnętrze pod złym kątem... Naprawdę mam tak dość tej repliki, że zrobię tak jak pisałem na początku... :wink:

Wątpię, że znajdę tutaj pomoc ale może jednak ktoś coś podpowie...

Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaa i zapomniałem dodać, że po tym wspaniałym tuningu mam co jakiś czas zacinki, Muszę puścić spust, odczekać i wtedy strzela. Przy tym zacięciu nie wydaje żadnego dźwięku, naciskam spust i cisza. :wink: Także chwała czas zadzwonić do Pana K. przekazać kilka miłych słów bo to jest przegięcie, że wstawia się części za warte 1/3 ceny repliki i odwalają taką fuszerkę. Aaaa i żeby uprzedzić odpowiedzi to bateria była jeszcze zdrowa ;)

Link to post
Share on other sites

W morde i w moim M249 też coś sie sypneło , na naładowanej baterii czasami strasznie "dusi" , przypomina padającą baterie albo jakby sie zębatka ta na silniku ślizgała :cry: a czasami strzela normalnie , dodam że w gb nic prócz tego silnika i zębatki nie zostało stokowego .

 

ma ktoś pomysł co sie stało ?

 

Ps proszę o szybką odpowiedzi bo zlot w Modlinie już za 3 dni i chciałem tam mieć tą replikę

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Proszę :

 

- Wzmocniony zestaw zębatek - Super Torque Up (Classic Army)

- Wzmocniona, łożyskowana prowadnica sprężyny (Guarder)

- Zainstalowana sprężyna M140(Guarder)

- Wzmocniony, poszerzony cylinder (Guarder)

- Wzmocniona, poszerzona, głowica cylindra - podwójnie uszczelniona (Guarder)

- Wzmocniona, poszerzona, łożyskowana głowica tłoka (Guarder)

- Wzmocniona, poszerzona, uszczelniona dysza (Guarder)

 

Bateria to Akumulator NiMh 10.8V 3300mAh

G&P

 

Z kolejnych obserwacji :

 

Rof radykalnie spad , ale czasami sie rozkręci i przez chwilę ma taki jak był

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Ale ja już 1,5 miesiące mam te części w replice i do tej pory było wszystko ok , dziwne ale po rozłożeniu i złożeniu gb wywaliłem ok 500 kulek i wszystko jest dobrze , może to kabelek jest pęknięty gdzieś i maxymalny przepływ prądu był niemożliwy a teraz sie ułożył , ewentualnie silnik pada , innych pomysłów nie mam .

Link to post
Share on other sites

Witam jeszcze raz.

Straszne problemy macie ;)

Dziś znalazłem trochę wolnego czasu więc postanowiłem zamontować gumkę Hop-Up SYSTEM'y - czarną dokładnie taką : http://asgshop.pl/produkt.php?id=55

Oraz dodatkowo uszczelnić układ GB-HU-Lufa.

Tak więc jak większość towarzystwa zauważyło gumki z kołnierzem po prostu nie pasują, kulki szaleją, zauważa się spadek mocy itp.

Dość dawno miałem już kupioną sylikonową gumkę i lufę precyzyjną systemy, ale gumka nie przypasiła więc wstawiłem stockową.

Dziś w końcu zabrałem się za sylikonową gumkę, która wcześniej została obrzezana, mimo tego zabiegu dalej nie działała jak należy. Więc dzięki moim wcześniejszym doświadczeniom z uszczelnianiem replik za pomocą sylikonu zabrałem się za doprowadzeniu komory HU i gumki sylikonowej do ładu.

Więc do rzeczy, po pierwsze trzeba posiadać najlepiej przeźroczysty sylikon w tubce, koszt bodajże 3,50zł i mały, precyzyjny śrubokręcik. Pierwsze co musimy zrobić to uzupełnić gumkę, przynajmniej ja musiałem bo po udupieniu kołnierza zostały małe zadziory. Następnie psiknąć trochę smarem silikonowym gumkę z zewnątrz żeby łatwo weszła w komorę, silikon jest bardzo przyczepny i lubi się podrzeć przy ocieraniu o inne powierzchnie ;) Po zamontowaniu i usztywnieniu lufy bierzemy latarkę, chyba że mamy oświetlenie rodem z sali operacyjnej, śrubokręcik i wypełniamy widoczne nieszczelności między komorą a gumką. Przy okazji można załatać to źle odlane miejsce które ma również moja komora ;)

Zostawiamy do wyschnięcia - 1-2h. Gdy jesteśmy pewni że sylikon wysechł kładziemy trochę na koniec komory która przylega do gb, nie trzeba sobie żałować, musi trochę wypłynąć po wsadzeniu w GB. Jeżeli mamy zbyt krótki dystanser- bierzemy kawałek izolacji termo-kurczliwej, grzejemy aż stwardnieje, ucinamy odpowiednio, psikamy smarem silikonowym i wsadzamy w dziurkę gdzie dystanser znajdować się powinien. Następnie delikatnie wsadzamy lufę z HU, uważać żeby nie uwalić silikonem połowy repliki ;) Upewniamy się że ten taki pierdolnik znajduje się w rowku i komora jest ładnie usztywniona.

Włala, czekamy aż wyschnie i oglądamy jak strzela, u mnie na oko nawet trochę FPS przybyło i kulki lecą szybko i daleko, i wreszcie HU działa jak działać powinien :)

Oto kilka fotek jak komora już siedzi "przyklejona" sylikonem. Aha, i nie bać się sylikonu - zawsze można go łatwo zdrapać.

dsc00520im1.th.jpg

dsc00521el0.th.jpg

 

Pozdrawiam, mam nadzieję że komuś pomogłem :)

Edited by men3L
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...